Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ONR+WAX, שימוש פעם ראשונה ושאלה לגבי תופעה חדשה (וגם על qd של wolf)

שימו לב! השרשור הזה בן 3986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השתמשתי היום לראשונה ב ONR הירוק (זה עם הוקס קרנאובה).

הריח של החומר מזכיר ממתק טעים ומושך, גם הצבע מתחבר לאותה אסוציאציה (אין ספק שזה מכוון ומשפיע על הרבה אנשים).

הרכב שנשטף מכוסה בסילנט wolf hb במשך למעלה משלושה חודשים, לפני כשבועיים בשטיפה השתמשתי ב qd של wolf.

הרכב נשטף עם זרם לפני, מה שהסיר הרבה אבק ולכלוך. בגלל תכונות wolf הוא נשאר עם מעט מאוד טיפות בסיום השטיפה.

דלי עם ONR וספוג נקי לחלוטין (הצהוב של קארפלן) שימשו לשטיפה.

מה שמאוד מוזר היה שהספוג השחיר מטנופת כמו שאף פעם לא חוויתי עם שמפו אחרים. לא זו בלבד, אלא שניסיונות סחיטה והזרמת מים עליו, מה שתמיד מנקה אותו, לא פתרו את הבעיה. הלכלכוך פשוט נדבק אליו חזק.

לאחר השטיפה, בבית, סבון כלים, השרייה, סחיטות וחוזר חלילה, שיפרו את המצב מאוד. כמובן שעוד הרבה עבודה עם מים נקיים בכדי שלא ישאר שאריות סבון כלים.

השאלה - האם ה ONR גרם לזה שהספוג והלכלוך נדבקו בצורה כזו, או שזה מקרה וכנראה הרכב כוסה בלכלוך "חדש"?

כי אם זה תופעה קבועה - מבחינתי זה סוג של חסרון.

התוצאה בסיום יפה מאוד וחלקה.

יחד עם זאת, בדקתי על מכסה המנוע והגג לאחר מכן את ה QD, בכדי לראות האם יש הבדל בתוצאה. לא הצלחתי לראות שינוי כלשהו בברק, אבל המשטחים הפכו לעוד יותר חלקים ממקודם. ה ONR משאיר משטח מבריק וחלק. ה QD או יותר טוב או פשוט נתן תוספת.

יצויין שהחלקות של ה QD היא כמו של פיניש טוב ולא כמו של חומר שמנוני. היישום שלו ע"י ריסוס ומריחה בלבד. אין צורך לעבור שוב לאחר הייבוש. הריח שלו מעולה!

אציין כי את ה qd יישמתי גם על רכב נוסף שלא מכוסה בסילנט של wolf והתוצאה הייתה משכנעת מאוד, דחיית המים כמו בציפוי חדש ורענן.

בקיצור - ממליץ!

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה סיקור.

תודה

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחלוטין מה שגרם להכתמת הספוג זה השימוש עם onrww , כמו שרשמתי לגבי המוצר בעבר, זה הdownside היחידי שלו.

אני משתמש בכפפה של carplan , הירוקה עם תלתלי המיקרופייבר משני צידיה והיא אכן מוכתמת בסיום השטיפה.

לא משהו שזרם מים חזק לא יכול לפתור

עריכה : השחור שנדבק לכפפה , לאחר הניקוי, לא ירד אלא אם כן תזרוק לכביסה או כמו שאמרתי, תשטוף בזרם חזק.

אל חשש במהלך השטיפה עצמה , הג'יפה הזאת היא לא לכלוך אלא כתם

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי גם עם הONR הרגיל זה קורה, ותמיד המים נקיים ובתחתית יש את הג'יפה. בסבונים רגילים פשוט כל המים שחורים.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי גם עם הONR הרגיל זה קורה, ותמיד המים נקיים ובתחתית יש את הג'יפה. בסבונים רגילים פשוט כל המים שחורים.

אכן נקודה מעניינת וחשובה - המים לא השחירו!

בכל מקרה - הבדיקה של ה ONR תמשך בכמה מישורים. הראשון בהתנהגות השוטפת מבחינת הצמדות אבק ולכלוך. השני בעוצמת ההדבקות. בהמשך בשינוי בבידניג ושיטינג אשר מן הסתם יהיו אחת האינדקציות על שחיקת הסילנט שאמור להחזיק שנתיים (שנה גם טוב...) וכמובן הברק.

דבר נוסף שבדקתי היום - יש לי שפריצר אשר בו הכנתי תמיסת ONR מרוכזת יחסית אשר נוסתה על ג'אנט אחורי (מלוכלך, אך פחות מקדמי). במקביל הותז על ג'אנט קדמי תרסיס wonder weels . ה onr כשל במשימה. יתכן ועבודה איתו עם מברשת הייתה מגלה אפקטיביות כלשהי, אבל לעומת ה wonder weels אין מקום כלל להשוואה. אמנם ה wonder דרש בנקודות מסויימות התערבות מסויימת של נגיעה קלה של מברשת, אבל מרבית הלכלוך נכנע ללא מאמץ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאתה שואל לגבי ה ONR.

והאמת, אני לא יודע לתת לך תשובה.

יש לי ניסיון עם QD של wolf שהוא ליגה...

עם ה ONR יש לי ניסיון חד פעמי בשטיפה. זה לא מספיק רציני מבחינתי לתת עליו המלצות. הניסיון טוב, עם תופעה יחודית (סיפור הספוג המטונף).

אני משתדל לא לזרוק המלצות מקריאה בפרסומות או פורומים וגם לא מ 5 דקות לאחר ניסיון יחיד. כן לספר על דברים בולטים וכד'.

אני מבטיח שלאחר כמה שבועות, אגבש דעה שמבוססת על נסיון אמיתי ויכולת השוואה. ברור שאשתף. לטוב ולרע.

תשתדלו לא להתבלבל ממיתוג, ריחות צבעים ואריזות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתלבט יותר מידי.

מוזמן לקפוץ אליי ואני אתן לך קצת מהחומר שתבין על מה מדובר.

עשיתי רשימת קניות לשבוע הבא, התקציב אינו מאפשר לדחוף גם אותו.

אבל ללא ספק הוא יהיה ברשימה הבאה.

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמאוד מוזר היה שהספוג השחיר מטנופת כמו שאף פעם לא חוויתי עם שמפו אחרים. לא זו בלבד, אלא שניסיונות סחיטה והזרמת מים עליו, מה שתמיד מנקה אותו, לא פתרו את הבעיה. הלכלכוך פשוט נדבק אליו חזק.

לאחר השטיפה, בבית, סבון כלים, השרייה, סחיטות וחוזר חלילה, שיפרו את המצב מאוד. כמובן שעוד הרבה עבודה עם מים נקיים בכדי שלא ישאר שאריות סבון כלים.

השאלה - האם ה ONR גרם לזה שהספוג והלכלוך נדבקו בצורה כזו, או שזה מקרה וכנראה הרכב כוסה בלכלוך "חדש"?

כי אם זה תופעה קבועה - מבחינתי זה סוג של חסרון.

http://optimumforums.org/index.php?showtopic=892

בשורת ה FAQs סעיף 2. זו תופעה מוכרת שמאפיינת גם את ה ONR הרגיל ואת זה שאתה רכשת.

בשימוש הראשון שלי עם החומר הזה נלחצתי לרגע ולא הבנתי מה השתבש שפתאום הכפפה שלי כזאת מטונפת :oops:

דבר נוסף שבדקתי היום - יש לי שפריצר אשר בו הכנתי תמיסת ONR מרוכזת יחסית אשר נוסתה על ג'אנט אחורי (מלוכלך, אך פחות מקדמי). במקביל הותז על ג'אנט קדמי תרסיס wonder weels . ה onr כשל במשימה. יתכן ועבודה איתו עם מברשת הייתה מגלה אפקטיביות כלשהי, אבל לעומת ה wonder weels אין מקום כלל להשוואה. אמנם ה wonder דרש בנקודות מסויימות התערבות מסויימת של נגיעה קלה של מברשת, אבל מרבית הלכלוך נכנע ללא מאמץ...

ראשית זה הגיוני ואותה תוצאה תגיע מכל חומר אחד אשר מיועד לניקוי ג'אנטים בהשוואה לONR שהוא עדין יותר.

שנית ספציפית לגבי המוצר שלך שגם לי יש אותו בבית. דע לך שהוא ככל הנראה המוצר הכי אגרסיבי שקיים בשוק ורצוי לנקות אותו כמה שיותר מהר ולא לתת לו להתייבש.

הוא מנקה היטב אבל הוא הוא מאוד לא בטוח לשימוש לאורך זמן, ככה אני חושב ולכן זנחתי אותו לטובת הסונקס/iron X.

אני מעדיף מוצר פחות אגרסיבי ופשוט מוסיף את כוח הזרוע למשימה בשילוב מברשת נוחה.

לפותח ההודעה, האם ה QD שבו השתמשת ניתן להשיג באיביי?

איך השם המלא של התכשיר בבקשה?

אני סבור שזו תיהיה התשובה Wolfs Chemicals - Nano Quick Detailer 500ml

והוא רכש את המוצר מ http://www.cleanyourcar.co.uk למיטב זכרוני

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מנקה היטב אבל הוא הוא מאוד לא בטוח לשימוש לאורך זמן, ככה אני חושב ולכן זנחתי אותו לטובת הסונקס/iron X.

אני מעדיף מוצר פחות אגרסיבי ופשוט מוסיף את כוח הזרוע למשימה בשילוב מברשת נוחה.

100%, זאת אזהרה שקיבלתי מהמוכר. במיוחד לא ליישם על ג'אנטים סינים זולים. בכל מקרה, בוצע יישום בחלק פנימי תחילה בכדי לודא שלא נגרם נזק מיידי. בעקרון אני מנקה ללא שום חומר אלא רק עם מברשת יעודית וספוג וזה מספיק, אבל מתיש. כמו כן היו מקומות שהאצבעות לא ממש הגיעו לשם ולכן החלטתי פעם אחת להתפנק. זה עשה את העבודה ועכשיו יאופסן עד לכתם העקשן הבא. שם אעשה טיפול נקודתי עם המברשת שסופקה.

אני סבור שזו תיהיה התשובה Wolfs Chemicals - Nano Quick Detailer 500ml

והוא רכש את המוצר מ http://www.cleanyourcar.co.uk למיטב זכרוני

אכן רכשתי מ CYC. בכוונתי לרכוש שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...