Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירשור הקופונים הרשמי

שימו לב! השרשור הזה בן 2503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קרה לי כמה פעמים במיצובישי סופר לנסר שהיתה בעבר, שם ההגה צר יותר והעפתי את הכיסוי לאחר שכמעט נכנסתי ברכב.

מאז אני לא שם יותר כיסויים

גם לי היה כזה מקרה בסופר לנסר. וואו זה היה ממש מזמן, אבל הזכרת לי :)

Sometimes one middle finger isn't enough to let someone know how you feel. That's why you have two hands

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 387
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סכנת נפשות :p באותו הרגע פשוט קרעתי את הכיסוי מההגה, אין כמו להרגיש בתאכלס את ההגה, גם ב 500 הנוכחית המצב דומה, ללא שום כיסוי

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי מעור לפי מידת ההגה. יושב טוב, לא מחליק. בהתחלה היציק לי שהגה נהיה עבה יותר, אחר כך התרגלתי ואני מרוצה מאוד.

Sometimes one middle finger isn't enough to let someone know how you feel. That's why you have two hands

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

יש למישהו עידכון על קופונים או בכלל אתרים מומלצים.

נתקלתי לאחרונה יותר מדי פעמים בקשיי רכישה. (לא מוכנים לשלוח)

עריכה אחרונה על ידי shayy

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד אתר אינטרנטי למכירת מוצרי דיטיילינג לא מוכן,מוזמן אלנו לסטודיו לראות כל מוצרים ותוכל לבחור הכל במציאות

תתאם הגעה טלפונית:0544257236 יעקב13131751_10209294703268363_4166078269260860791_o.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה יעקב.

אין כאן מישהו שיכול להמליץ על אתר שבוצעה ממנו לאחרונה הזמנה והגיעה לשביעות רצונו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יעקב, זה שרשור של איך לחסוך כסף.

הודעות פה צריכות להיות בסגנון של "20% הנחה לחברי פורום!", לא "אני מוכר..."

*אגב, טוב לראות שיש בארץ חומרים ברמה גבוהה סופסוף ולא רק כימיקאל גייז או מבחר עצוב של מנזרנה\ ג'יטכניק במחירים לא תחרותיים (ולא, זה שעולה לי 30 ש"ח\ 10% פחות מלהזמין מאנגליה זה לא תחרותי. לפעמים ההפרש הולך לי על דלק לנסיעה לחנות או על המשלוח בארץ)

שי- ניסית את דיטיילד קלין? http://www.detailedclean.co.uk/ הזמנתי מהם פעם אחרונה לפני איזה שנה אבל בד"כ מאוד אמינים.

אם אתה יודע מה אתה צריך תבדוק מול החברה עצמה אם יש להם משווק שיכול לשלוח לארץ. לך תדע אולי יש איזה ערבי בגרמניה או ערבי באיטליה או ערבי בספרד שיהיו מוכנים לשלוח (זה מה שעשיתי כשחיפשתי מוצר של מיקרופייבר מדנס. כולם ערבים, אני אומר לך! בסוף קניתי מבחור רוסי בפראג :) )

אם יש לך אפשרות להוסיף 300 מ"ל לחבילה בלי לייקר את המשלוח בטרוף דבר איתי... צריך שמפו :)

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ על אתר של Dooka Detailing אומנם באתר לא תמצא מחירון למשלוח לארץ, אבל לאחר התכתבות עם Rob קיבלתי הנחה גדולה יותר מזאת שמפורסמת באתר detailingworld על מנת להוזיל את השילוח לארץ. אני מניח שעם רוב האתרים אפשר להגיע להסדר כזה או אחר ע"י פניה מנומסת, חוץ מ-CarChem... הם לא סירבו ואמרו לי שיבדקו את עלות המשלוח, אבל לא חזרו אלי עם תשובה, למרות שפניתי שוב פעמיים להזכיר להם. יצאה לי גם להזמין מאמזון ואיביי שגם שם לפעמים אפשר למצוא דילים טובים.

בוא לא נשכח גם שאת הדברים הזמינים של CarPro אפשר למצוא בפתח תקווה במחירים יותר אטרקטיבים מאשר משלוח מחו"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי- ניסית את דיטיילד קלין? http://www.detailedclean.co.uk/ הזמנתי מהם פעם אחרונה לפני איזה שנה אבל בד"כ מאוד אמינים.

תודה. פשוט שכחתי אותם.

נכנסתי ויש לי שם נקודות זכות...מרכישות עבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משהו לעשות עם מחיר המשלוח המטורף שלהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. לשלם.

המשלוח מהם דווקא סבבה לגמרי (אלא אם אתה מזמין גלונים). 14-15 פאונד להזמנה זה נראה הרבה אבל אם אתה כבר מזמין מהם אז זה דברים מיוחדים או יקרים במיוחד, חומרים שעולים 30-40 פאונד (היום פאונד בערך 5 ש"ח אז נגיד 200 ש"ח למוצר) בארץ תמצא בכפול בערך, אז יוצא משתלם

תנסה לאחד הזמנות עם אנשים וככה תוריד עוד את העלות.

בנוסף בשלב החשבון יורד לך המע"מ שלהם איזה 20% ויש קופון של עוד איזה 5% (חפש בתחילת השרשור)

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

אמנם לא קופון אבל הנחה שווה!!

ברשת solo של הום סנטר שזו מחלקת הרכב שלהם מוכרים מוצרים של סונקס במחירים טובים במיוחד למי שיש power card . המבצע כעת הוא קנה מוצר והשני ב50٪ לזול מביניהם. ממליץ לקחת בזוגות או מחירים זהים. מבצע שווה שהאמת דיי נפוץ שם

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...