Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קרסו טרייד אין - אחרי ששילמת - יחס מכוער

justtal
שימו לב! השרשור הזה בן 4015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תשמע, כמנהל פורום כבר נחשפתי למקרים לכאן ולכאן.

מצד אחד לקוחות שבאמת קיבלו חווית שירות לא טובה ובאמת באו להתלונן בפורום מתוך רצון למצוא פיתרון. ומהצד השני, לקוחות לא לקוחות שאין ולא היה להם שום מגע עם העסק המדובר ורק רצו ללכלך.

אז כן, אני קצת ספקן ועם יהיה לבחור כדבריך "גיבוי עם מסמכים" כמובן שלא נמחק או נערוך לו את השרשור.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש קשר די הדוק.

אם אתה מתחרה של קרסו טרייד אין, הדבר הכי קל בעולם זה לפתוח משתמש פיקטיבי בפורום ולהתחיל ללכלך. הרבה יותר קשה לפתוח משתמש, לפרסם איתו 500 הודעות במשך שנה או שנתיים ולשמור אותו ליום סגריר בו תרצה ללכלך על קרסו טרייד אין שגנבו לך עסקה מהידיים.

לכן, משתמש חדש שהשרשור הראשון שהוא פותח בפורום הוא דווקא שרשור שלילי הוא בחזקת חשוד, הרבה יותר מכפי שמשתמש ותיק ומוכר בפורום היה אם היה פותח שרשור זהה. זה לא אומר שאנחנו נמחק את השרשור הזה מהפורום, על אחת כמה וכמה אם יתברר שהבחור אכן לקוח אמיתי של קרסו טרייד אין. זה כן אומר שחובת ההוכחה כרגע עליו.

אם הייתי חברה מתחרה הייתי צריך הרבה דמיון כדי לנסח את התגובה הזאת ספציפית לבעיות הללו. ואולי הייתי יותר מקצין... :)

מזל שאני לא חברה מתחרה.

אני מבין את "החדשות". בכל מקרה שלחתי להם את הטלפון שלי בהודעה ועוד לא חזרו אלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, כמנהל פורום כבר נחשפתי למקרים לכאן ולכאן.

מה מנהל? מאסטרו! (פעם זו היתה רשת של מוסכי פיאט, לא?)

גילוי נאות.

קרסו טרייד אין הוא אחד המפרסמים בפורום.

לא רק קרסו, הרבה מאוד חברות. לכן זה לא באמת שיקול.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מנהל? מאסטרו! (פעם זו היתה רשת של מוסכי פיאט, לא?)

מה רשת? היתה פעם אוסטין כזו! אח"כ הוסיפו לה תא מטען, וקראו לה מונטגו.

שקיעתה של האימפריה הבריטית...

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

עם קבלת הפרטים מ-justtal פותח השרשור יצרתי קשר עם מנהל הרשת, עם מנהל הסניף ועם איש המכירות שטיפל בלקוח בסניף. בדקנו את הנושא, ערכנו בירור מקיף והדברים כפי שעולים מהבדיקה שלנו, שונים מכפי שהציג אותם justtal בהודעתו.

יצרנו קשר עם הלקוח ואני מקווה שהצלחנו להבהיר את העניין ולהגיע לעמק השווה. הזיכוי אותו צריך לקבל הלקוח יצא אליו בימים הקרובים ועפ"י לוח הזמנים לו התחייבה החברה.

בברכה, צוות קרסו טרייד אין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

עם קבלת הפרטים מ-justtal פותח השרשור יצרתי קשר עם מנהל הרשת, עם מנהל הסניף ועם איש המכירות שטיפל בלקוח בסניף. בדקנו את הנושא, ערכנו בירור מקיף והדברים כפי שעולים מהבדיקה שלנו, שונים מכפי שהציג אותם justtal בהודעתו.

יצרנו קשר עם הלקוח ואני מקווה שהצלחנו להבהיר את העניין ולהגיע לעמק השווה. הזיכוי אותו צריך לקבל הלקוח יצא אליו בימים הקרובים ועפ"י לוח הזמנים לו התחייבה החברה.

בברכה, צוות קרסו טרייד אין.

:shock: אני מצטער אבל שום דבר לא שונה ממה שכתבתי...

גם מנהלת הסניף שלכם הגר מסרה לי שאני צודק ושזה בבדיקה מולכם.

אציין שהיא נתנה פיתרון לנזילת השמן (שהם יתקנו את הבעייה) וכן יבצעו הכנה למכירה לרכב כפי שעושים לכל רכב בקרסו.

אולם עוד לא קיבלתי פתרון הולם לשאר ה 600 ש"ח מתוךה 1100 ש"ח על הטיפול שהייתם אמורים לעשות. בנוסף על הכסף שהוצאתי על השלטים והצמיגים המחוררים שיצאתי איתם מקרסו.

בטיפול נאמר ש 4 הצמיגים אינם תקינים אולם מנהלת הסניף אמרה לי שרק 2 אינם תקינים. האמנתי לה והסתבר שלא.

אנא אל תציגו את זה כאילו המצאתי דברים ואם מישהו מהסניף המרכזי מעוניין לדבר איתי אשמח להסביר לו את זה.

יום טב,

טל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא טוב ותגלה שהתקלות שגיליתי היו אחרי הרכישה.

נזילת שמן בטיפול. גלגלים עם מסמרים גם בטיפול ושלטים יום אחרי שקיבלתי את הרכב.

סתם מעניין אותי,

ראית את הרכב לפני שקנית?

בדקת את הרכב לפני שקנית?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם מעניין אותי,

ראית את הרכב לפני שקנית?

בדקת את הרכב לפני שקנית?

אציין ואומר שאני לא מבין גדול ברכבים. אף פעם זה לא היה התחביב האהוב עלי וזה הרכב הראשון שקניתי.

א. ראיתי וגם נסעתי ברכב

ב. קיבלתי מהם טופס בדיקה שציין במפורש שהצמיגים אינם תקינים. שם אמרו לי שבבדיקה תמיד מחמירים וכו' וכו'.

ג. כנראה הייתי צריך להתעקש איתם ו/או לקחת אותו בעצמי לבדיקה.

חשבתי שאפשר לסמוך על מקום כמו קרסו טרייד אין. הלכתי לחברה גדולה כדי לקבל שירות טוב והתבדתי.

חשבתי שהם לא "עוד סוחר מכוניות"... :/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

עדכון מצב:

1. לקחו את הרכב לשטיפה וביצעו זאת בצורה טובה.

2. בדקו במוסך ומצאו שאין נזילת שמן. אבדוק זאת שוב במוסך שלי.

3. העבירו את הטיפול ליאיר מנהל אזור מרכז בקרסו שטען שפיטרו את האנשים שטיפלו בי. זאת לא הייתה הכוונה שלי מעולם, זה לא מה שיעשה לי טוב ואני גם לא מאמין שפיטרו אותם - אחד מהם עזב מרצונו לפי מה שידוע לי.

4. עדיין לא קיבלתי החזר כספי (1725 ש"ח) שהייתי אמור לקבל עד 10 ימים מהקנייה - עברו חודשיים. אני מתקשר ליאיר והוא לא חוזר אלי.

5. לא קיבלתי תשובות ו\או תגובות לגבי:

א. הצמיגים המחוררים שקיבלתי עם הרכב.

ב. השלטים השבורים.

ג. הטיפול שהם היו אמורים לעשות ואמרו לי שהוא עולה 500 ש"ח (שהורידו לי המחיר) ועלה 1100 ש"ח.

אני פשוט מרגיש שעדיין מזלזלים בי... חבל.

פשוט בזיון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצם העובדה שאמרו לך שפיטרו את האנשים שטיפלו בך מעוררת חוסר אמון טוטאלי בחברה.

זה כנראה לא נכון, ואז הם שיקרו לך בפרצוף.

כמובן שאין דרך לדעת אבל זה מריח לא טוב.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...