Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך מורשה רנו לא אמין

st379
שימו לב! השרשור הזה בן 4138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הלכתי למוסך מורשה של רנו בנשר ולמרות שאני סטודנט כרגע אני מוכן לשלם יותר כדי לקבל טיפול טוב ואמין לרכב.

הם טיפלו ברכב רנו מגאן 2008 טיפול 20k , ו3 פעמים כבר השתחרר לי האמברקס שזה מאד מסוכן במיוחד בחיפה.

אני ממליץ לכולם להיזהר מאד מהמוסך הזה במיוחד שחיפה זה הכל עליות וירידות והאמברקס פשוט השתחרר ועלה חלק מבלי לעצור את הרכב 3 פעמים. הייתי צריך לחפש חלק מישורי בחיפה (שזה מאד קשה) כדי להחנות אותו ללילה, כבר 3 פעמים ולצעוד ברגל הביתה.

גם המחירים שלהם בשמיים וגם האמינות שלהם בריצפה. באמת מוסך זוועה נמאס לי כבר לתקן אצלהם גם תוקעים לי מחיר וגם לא יודעים לעבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

שמי אריה ואני מנהל השרות בקרסו.

אשמח אם תיתן לי יותר פרטים ותכתוב לי ל: [email protected]

נשמח לסייע לך מול מרכז השרות ובכלל.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש למוסך הוד אל רום בעכו, מובטח לך שלא תתאכזב, עשיתי את הנסיעה מנתניה עד לשם ויצאתי מרוצה עד השמיים מהמוסך הזה, המוסך המרכזי בריבל (תא) גם כן עם תודעת שירות גבוהה ומאוד נחמדים, אולם לא יצא לי לבצע שם איזשהו טיפול רק בדיקה קטנה לרכב

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצות על מוסך הוד אל רום בעכו, ממספר רכבים שטופלו שם(חברה) תמיד היינו מרוצים.

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי הבעיה עם האמברקס חזרה לי בקריית שמונה ונאלצתי לטפל שם.

הלכתי למוסך דמארי בקרית שמונה עקב המלצה של אנשים וביליתי שלושה ימים.

פעם ראשונה החלונות לא עבדו, יום אחר כך הדלתות וגם ההצתה התחילה לעשות בעיות.

בקיצור מוסך דמארי בקרית שמונה זה המוסך הכי גרוע ולא אמין שנתקלתי בו, הם גם לא מוכנים היו לקחת אחריות על הבעיות.

הלכתי לעוד כמה מוסכים ואמרו לי שרנו זה רכב בעייתי לטיפול ועם חלפים מאד יקרים, ההצתה האלקטרונית שלו עולה כמה אלפי שקלים טובים, על קלאטץ רוצים 4000 במוסך מורשה בנשר שבנוסף לכל האמינות והמקצועיות של המוסך הזה גרועה. בקיצור רנו אני לא קונה יותר גם בעייתי לטיפול, גם לא אמין וגם חלפים מאד יקרים. מה זה 4000 לקלאטץ' ????!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...