Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גריטה חוזרת אבל ואבל גדול...

polov16
שימו לב! השרשור הזה בן 4006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא מאמין שיבטלו את הגריטה. בחישוב כולל המדינה מרוויחה מכל רכב שנגרט.

לדעתי ישאירו את אותו תקציב כמו בשנה שעברה, שבשנה שעברה הספיק לאיזה 8 חודשים.

הגריטה תחזור כמה ימים אחרי שיעבור חוק התקציב ואני מנחש שתוך 3-4 חודשים יגמר תקציב 2013 של הגריטה.

הסיכוי שיגדילו את הסכום או יאפשרו לרכבים יותר חדשים להשתתף - קלוש.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא שוגה באשליות שהממשלה הזאת תחזיק כהונה שלמה, ולכן "החישוב הכולל" לא מעניין אף אחד מהקודקודים (וגם שזה כן מעניין מישהו זה יעניין אותו מקסימום 4 שנים קדימה), כרגע, יש בור גדול מאוד בתקציב שמצריך קיצוצים, בתום כהונתו שר האוצר רוצה להציג לציבור 2 מספרים, הגירעון שהוא קיבל והגירעון שהוא משאיר, הוא יעשה שמיניות באוויר, כולל לפגוע ב"חישוב הכולל" ע"מ שהמספר הראשון יהיה גבוה מהמספר השני.

ניחוש מושכל שלי, הגריטה תיגרט לפחות לזמן כהונת הממשלה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

הוד מעלתו פרץ, מעוניין להגדיל את התקציב בכדי שיספיק ליותר מכוניות. כמו כן, להוריד את גיל הגריטה לפחות מ 20 שנים.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4372437,00.html

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הסאני שלי מחכה בחניה ובוכה למשמע החדשות הרעות הללו...

בס"ד

זה אחד החלומות שלי מאזדה 6, כי הוא גם אמין, יפה ממש (על גבול הפוזה אם לא עבר אותו) וגם יש לו כוח לא חסר..
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...