Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בקבלת כתובת IP החיצוני דרך הראוטר במקום IP מקומי.

Valve
שימו לב! השרשור הזה בן 4156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אני כמעט הסתבכתי ואני עדיין לא מצליח לעשות את זה.

אני יסביר,

כאשר הראוטר נותן כתובת למחשב הוא מחלק אותה באמצעות דבר שנקרא DHCP SERVER שיש בו והמחשב הראשון מקבל את הכתובת 10.0.0.1 והשני 10.0.0.2 והלאה...

עכשיו אני צריך שהמחשב שלי יקבל את כתובת הIP החיצוני שמסופקת ע"י ספקית האנטרנט שלי.

אני זוכר פעם כשהיה לי מודם ADSL USB הייתי מקבל את הכתובת ההיא, אבל אז היה מדובר במחשב אחד.

ואין לי בעיה להתחבר רק עם מחשב אחד, ידוע לי שלא אוכל להתחבר לעוד מחשב על אותה כתובת.

איך אני עושה דבר כזה? הראוטר שלי זה DLINK שעומד שבזק מספקים לאחרונה.

אני מקווה לפתרון.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אין שום סיבה לעשות את מה שאתה דורש

2. תגיד למה אתה צריך לעשות את זה ונמצא לך פיתרון

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה שרק המחשב היחיד יקבל את כתובת האי פי החיצונית שלך אתה צריך להתחבר ישירות למודם ולא לראוטר.

בכל אופן, אתה יכול להתחבר בלי בעיה מרחוק אם תגדיר בראוטר שלך virtual server\port forwarding

אתה צריך לפתוח פורט 3389 (חיבור מרחוק) ולהפנות אותו לאי פי הפנימי של המחשב שלך ברשת.

נניח המחשב הרצוי הוא 10.0.0.2

אתה מפנה את פורט 3389 (חיצוני) ל 10.0.0.2

איזה ראוטר זה בדיוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שאני לא מבין מה הבעיה.

יש מספיק תוכנות כגון teamviewer או log me in שיכולות לתת לך שליטה על המחשב במידה וזה מה שאתה מחפש.

אתה לא יכול לתת למחשב שלך את אותו ה IP של הראוטר (שמקבל אותה מהספק) כי זה יצור התנגשות בין 2 כתובות ברשת הפנימית בבית.

קודם כל אתה צריך להגדיר בראוטר שהמחשב שלך יקבל IP קבוע ושמור (address reservation) מהראוטר בכל פעם שהוא מתחבר אליו. בשביל זה אתה צריך לדעת את כתובת ה MAC של כרטיס הרשמת במחשב שלך. אחרי שתגדיר את הראוטר לתת למחשב שלך כתובת IP קבועה, פשוט תבצע לו port forwarding ותסגור עניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או, אם מדובר בנתב של בזק, להגדיר את הנתב כBRIDGE, ואז להגדיר חייגן במחשב.

אבל אין סיבה לעשות את זה, כמו שהסבירו מעליי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות,

האמת שאני צריך את זה ואני יודע שיש תוכנות שמאפשרות גישה מרחוק אבל במקרה שלי אני צריך את מה שציינתי לגבי כתובת ה IP.

אם אני יעשה BRIDGE ואצור חייגן אני יקבל כתובת IP שהספק מספק?

הראטור שלי הו DLINK 2650U

מדובר במערכת הפעלה LINUX BACKTRACK 5 . מישהו יודע איך ליצור חייגן שמה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א) כן. המחשב ייקבל כתובת איפי מהספק ישירות. הבעיה שיהיה אינטרנט רק במחשב הספציפי הזה.

ב) לא יודע. נסה לגגל set up pppoe dialer in linux backtrack 5

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אתה לא צריך להגדיר חיגן

2. תבדוק באיזה פורט התכנת שליטה מתחברת ואת אותו הפורט תפנה למחשב

3. לא משנה המערכת הפעלה

4. אם את לא יודע להפנות פורטים בראוטר של, תרשום בגוגל port farward והתוצאה אחרי ויקיפדיה זה אתר שמראה לך שלב אחרי שלב איך לעשות זאת בראוטר שלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכולם אמרו לפני

port forwarding

זה הפתרון שאתה צריך לקנפג בראוטר שלך

רצוי גם להעביר את המחשב לכתובת סטטית בשביל הסיכוי הקלוש שה DHCP יחליט להעביר אותו כתובת ואז התיאומים הלכו

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיה ״חשוף״ כאילו הוא מול מודם כמו עם מחשב בודד

כלומר - לא יהנה מהמיסוך של הNAT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או להגדיר את המחשב כ DMZ host אבל אז הוא חשוף לאינטרנט בכל הפורטים (לשיקולך)

להגדיר אותו dmz host זה ישאיר אותו עם כתובת רשת מקומית שהראוטר מספק.

אתה מריץ בקטראק ולא למדת עדין על tcp\ip?

גש לספרים :)

:oops:

בפעם אחרונה שהרצתי אותה הייתי עם מודם USB ADSL ומאז לא נגעתי בה.

אכן אני זקוק לספרים ומיד, אז זה משהו שאני חייב לעשות מחר, אני רוצה להכין פרוייקט ללימודים.

מצאתי את זה

https://help.ubuntu.com/community/ADSLPPPoE

אבל בטוח בבאקטראק יש אופציה לעשות את מבלי הפקודות המיותרות במיוחד עם הממשק החדש שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...