Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכת דלק גבוה לסיאט איביזה 1200TSI 2012

Kipper
שימו לב! השרשור הזה בן 3466 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חג שמח חברים,

מדובר ברכב SEAT IBIZIA FR 2012 1.2TSI

הרכב היום עומד בדיוק על 3000ק"מ.

צריכת הדלק הממוצעת שעומד עליה האוטו בעקביות היא 10.5

אני מדגיש אני נוהג מאד מאד רגוע! ממש נדיר שאני לוחץ בדיוק בגלל שאני אובססיבי לבדיקה של נושא צריכת הדלק.

70% מהנסיעות שלי הן בין עירוניות לא בשעות הפקקים (כל יום הלוך חזור 20ק"מ כל כיוון) - קרוז-קונטרול על 100-110 תמיד ולא יותר!

נסיעה עירונית בעדינות עם הגז בקטע מחריד (אני כבר לא סובל איך שאני נוהג חברה שלי אפילו צוחקת עלי "אתה נוהג כמו אישה:evil: ")

zfcly2tmm5yl.jpg

נסיעה עירונית ממוצעת מראה לי ביום טוב בערך 8ק"מ לליטר.

נסיעה בין עירונית ממוצעת מראה לי בערך 11ק"מ לליטר. (אתמול נעשה ניסוי - שעת לילה מאוחרת הכביש מאד ריק נסיעה של כ40ק"מ בכביש בין עירוני, קרוז קונטרול על 100בדיוק, ללא מזגן, השעון אופס מרגע העליה לכביש המהיר, בסוף הנסיעה המחשב הצביעה על 8.7 L/100, משמע 11.5ק"מ לליטר.)

מאנשים אחרים עם 1.2TSI שמעתי על צריכה ממוצעת של 13ק"מ לליטר עם נסיעה לא הכי רגועה בעולם...

רק לי 10.5 בתנאים כאלה נשמע לא הגיוני?

הרכב סה"כ 3חודשים על הכביש עבר 3100ק"מ (תדלוק אחרון עוד לא עודכן אבל גם 10.5)

אולי צ'מפיון? עדכון תוכנה?

אשמח לייעוץ אני כבר מתייאש :)

תודה רבה חברים וחג שמח.

קיפר.

Seat Ibiza "FR" 1.2TSI 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת הדלק של הרכב שלך היא נורמלית לחלוטיין ואל תשווה את הצריכה שנמדדה לצריכה המוצהרת של ייצרן הרכב.

שום עידכון תוכנה או צ'מפיון לא יעזרו לך (אתה תקבל רק הצעות לניקוי מצערת או/גם מעבר לאוקטן 98.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת הדלק של הרכב שלך היא נורמלית לחלוטיין ואל תשווה את הצריכה שנמדדה לצריכה המוצהרת של ייצרן הרכב.

שום עידכון תוכנה או צ'מפיון לא יעזרו לך (אתה תקבל רק הצעות לניקוי מצערת או/גם מעבר לאוקטן 98.

שמע..

בדיוק כמו בתגובה פה מעל

וגם פידבקים שקיבלתי מהרבה מאד בעלי איביזות..

זו לא הצריכה הנורמלית וצריך לעלות לפחות ל1:13 ממוצע.. (במיוחד שאצלי הרוב זה בין עירוני ורגוע..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה סה"כ על 3000 ק"מ. רק אחרי 5~ תראה צריכת דלק 'אופיינית' לדגם הרכב (ככה היה אצלי בכ"א)

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודד עם מחשב הרכב במהלך הנסיעה

ומודד עם פיולי (כל תדלוק תמיד מתדלק לפול ושהפיה קופצת נותן עוד לחיצה עד שקופצת פעם שניה..)

מזין באפליקציה קילומטרז' של הרכב וכמות ליטרים והיא מחשבת לך כבר הכל לבד...

בכל אופן לפי שני האינדיקציות אני על ממוצע של 10.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע בתול. חכה שיפתח. כולם מדווחים כאן על 13-14 משולב ולא רגוע. גם אצלך זה יגיע לזה עוד כמה אלפים. בכל מקרה למה צריך אפליקציות כדי לבדוק צריכת דלק?! תמלא עד הסוף - תאפס. תסע. תמלא שוב לקראת שלושת רבעי מיכל ריק, רצוי באותה תחנה/משאבה. חשבון פשוט של כמה ק"מ לחלק בליטרים. ככה כמה פעמים תגיע לתוצאות דומות פחות או יותר אבל כאמור, ב-3,000 ק"מ זה עדין לא אינדיקציה. חכה כמה אלפים לפני שאתה זורק את האוטו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמתין עם העניין עוד חודשיים שלושה נקווה לטוב...

בכל אופן האפליקציה מאד נוחה כי היא מחשבת לך גם ככה כסף אתה מוציא על דלק חודשי ונותנת לך גם את כל הנתונים בכל הוורציאיות לפי תאריכים והכל... בגלל זה נוח..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי שתהיה לך אינדיקציה

לחבר טוב יש אותו רכב רק דגם 2011

הרכב גמע כ-40K הממוצע שלו בנסיעה משולבת כולל מזגן שדולק קבוע היא 1/15 נוסע רגיל עם הרכב לא מתחרע וגם לא נוהג כמו ''סבתא'' .

עד עכשיו הוא די מרוצה מהאוטו ומצריכת הדלק שלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה את "ההרצה" כמו שצריך וייצא לך מנוע פצצה, כשאתה נוסע מחוץ לעיר לא לנסוע מהירות קבועה תמיד טיפה תעלה/תוריד, מנוע חדש צריך שיקבל התאמה לחלקיו הנעים, קרובת משפחה שלי עשתה כפי שתיארתי והיא מדווחת על 1:14-15 במשולבת, האוטו עבר 5000 ק"מ, ובניגוד להרבה אחרים לא חסר גרם שמן, טיפול ראשון ייבוצע ב7500 ע"מ להיפטר מהשבבים שהגיעו למסנן שמן, גם שהאוטו קר להאיץ לאט עד שהשמן יתחמם. לפני כיבוי תחכה חצי דקה לפחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא צריך לעשות כלום. תהמשיך לנסוע כרגיל ואולי לפי דיווחי חברי הפורום שבבעלותם רכב זהה צריכת הדלק תרד בעתיד.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3466 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...