Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(התייעצות לגבי) סמסונג גלקסי 1

Skins
שימו לב! השרשור הזה בן 4173 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לצערי הרב האייפון 4 נגנב, האייפון 3 לא מתפקד אז החלטתי לעבור לגלקסי 1. לא בא לי כבר להשקיע על סמארטפון אלא משהו בסיסי שיספק לי את הסחורה. איך אני אדע אם הוא יספק לי את הסחורה ? בזכותם !

1. האם הוא מריץ את האפליקציות הבסיסיות כמו וויז, וואטסאפ ושות' ?

2. האם הוא בעייתי מבחינת המיקום הנוכחי או שהוא מסונכרן טוב ? יש לו גם משהו כמו "מפות" של אייפון ?

3. האם המכשיר נוח לתפעול או שגם הם מסבכים לך את החיים כמו אייפון עם אייטונס ?

4. חבר שלי שידרג מגלקסי 1 לאייפון 4S והוא מוכר את שלו, אני רציתי לדעת בכמה הוא נמכר היום ? קצת מוזר לי שגלקסי 1 נמכר ב1000 לעומת גלקסי 2 שנמכר ב1400. כמה אתם חושבים שיהיה מחיר הגון והוגן לתת לו ?

5. האם אפשר לבצע למכשיר הזה החלפת רום על מנת לשדרג את הביצועים ?

תודה רבה על העזרה חברים :-D

כולם בכפר עם AK ורק אתה עם קפצונים ?

זה לא קצת דפוק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי הרב האייפון 4 נגנב, האייפון 3 לא מתפקד אז החלטתי לעבור לגלקסי 1. לא בא לי כבר להשקיע על סמארטפון אלא משהו בסיסי שיספק לי את הסחורה. איך אני אדע אם הוא יספק לי את הסחורה ? בזכותם !

מריץ בהחלט.

2. האם הוא בעייתי מבחינת המיקום הנוכחי או שהוא מסונכרן טוב ? יש לו גם משהו כמו "מפות" של אייפון ?

GPS נורא בעייתי - אם אתה באמת מחפש מכשיר עבור GPS, תברח ממנו כמו מאש. לוקח לו דקות ארוכות להתבייט על אנטנות, וגם אם הוא מתבייט, סביר להניח שהוא יתנתק כעבור זמן לא רב. האנטנה שלו גרועה. הגלאקסי 2 ומעלה מגיעות עם אנטנה דומה באיכותה למכשירי GPS יעודיים, הגלאקסי 1 הוא ממש כבשה שחורה.

עניין של טעם. אנדרואיד מעולם לא סיבך לי את החיים, ההיפך. אני לא מסתדר עם האייפון. כמו כן, יש רומים (מערכות הפעלה) בגרסאות חדשות (4.0.4) שיגרמו לגלאקסי להיות מהיר יותר, פשוט יותר, יפה יותר ולאכול פחות סוללה.

4. חבר שלי שידרג מגלקסי 1 לאייפון 4S והוא מוכר את שלו, אני רציתי לדעת בכמה הוא נמכר היום ? קצת מוזר לי שגלקסי 1 נמכר ב1000 לעומת גלקסי 2 שנמכר ב1400. כמה אתם חושבים שיהיה מחיר הגון והוגן לתת לו ?

בהנחה ומצבו ממש טוב, הוא שווה בשוק יד שניה כ950 ש"ח.

בהצלחה.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכשיר מעולה שיריץ הכל ללא שום בעיה.

כל מה ששאלת התשובה היא כן, והחלק הבעייתי של ה-GPS ניתן לפתרון בצורות שונות (היו כמה בעיות שלא קשורות אחת בשניה [דרייבר, אנטנה]).

חדש היום נמכר ב-1600 פלוס מינוס, כך שאחד במצב טוב באלף נשמע סביר.

אחלה מכשיר, שהחסרון היחידי שלו הוא שהוא מצריך למידה, אבל בשביל זה יש פורומים...

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון היחיד שהוצע לי הוא הרכבת אנטנה של גלאקסי 2, אחרי מספר מערכות, מודמים והגדרות. בהפרש של כל כך מעט כסף, עדיף כבר לקנות את כל החבילה ולקחת S2.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם נכון. רק שים לב לא לרכוש מכשיר גלקסי 2 9100G, אאל"ט הוא לא פועל בישראל או משהו כזה. תבדוק.

עריכה לזה שלמטה - נכון, נכון, הוא פשוט לא מפעיל אפליקציות רגילות של גלקסי 2. סליחה על ההטעיה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גלקסי אס 1 עם הלייאאוט החדש של CM10 [החל מאתמול] עובד פשוט חולני :)

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הציעו לך את הגלקסי 2 ב1400, קח בשתי ידיים. עדיף משמעותי על גלקסי 1.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב1400 בהחלט שווה

רק תבדוק שאתה לא מקבל את ה G או B

אין לזה הרבה מפתחים

מידריינג Hybrid Audio L4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחלוטין כן.

הוא בסדר באופן יחסי, הרבה יותר טוב מכל תוכנת מיקום שהייתה לי עד היום. יש לו את השטויות שלו, כמו לכל מכשיר, אבל מביא אותי לאן שצריך (ואני מאלה שבעייתיים בניווט).

קצת (הרבה) יותר תפריטים ואפשרויות שלא בעייה ללמוד, אבל אין לך שום מגבלה כמו אייטיונס ושות'. קל ופשוט להתעסק. כמו זיכרון USB.

5. האם אפשר לבצע למכשיר הזה החלפת רום על מנת לשדרג את הביצועים ?

מחירים לא יודע, רום אפשר להחליף, לא ניסיתי - אני עדיין עם הסטוק (אולי עדיף לקרוא לו "שתוק" במקום...).

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברווז - אתה עם סטוק 2.2?

נוראי!

נוראי!!

שים כבר CM10 :) יהפוך לך את המכשיר לגמרי

כמובן שזה אחרי איפוס כולל של המכשיר.

מידריינג Hybrid Audio L4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כח ועצבים להתעסק עם זה. אולי אחרי שאחליף מכשיר אבצע ROOT לזה, "חוויית למידה" ולראות על מה כל המהומה בכלל.

איפוס, גיבוי, שיחזור, בעעע :?

יש לי מספיק מזה מהמחשב בבית :x

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה GPS ב S1 מכוון הרבה פעמים על צפון אמריקה. לכן אין קליטה טובה ולוקח הרבה זמן.

יש תוכנה בשם FASTERGPS חינמית שמשנה את קובץ ההגדרות של ה GPSCONF.

ברגע שבוחרים ASIA ו ISRAEL, ה GPS ננעל בתוך שניות.

זה מעולה גם למכשירים שנרכשים בחו"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

20 דקות "עבודה" שיחסכו לך שדרוג מכשיר

אלא אם אתה ממש רוצה.להוציא את הכסף

מידריינג Hybrid Audio L4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...