Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה מנסיון אישי על ולדי - בעל מקצוע לדיטיילינג לרכב

razmel
שימו לב! השרשור הזה בן 4204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל אני מתנצל על המקרה למרות שאין לי שום קשר.שנית תודה על מילה טובה. ואני אשמח לראותך שוב אצלי במחלקה הקוסמטית. ואין שום סכנה בשבילך חוץ מפוזה רעש ובילבול מוח.באחריות

אין לך מה להתנצל, באמת שאין לך שום קשר. האכסנייה שלך היא אכסנייה אלימה, של אנשים שהם תת רמה בשירות ותת רמה בניקיון.

כמובן שאני לא אדרוך שם לעולם, במקומי ידרוך נציג מע"מ ומס הכנסה. מקווה שהספרים של בעל הבית מוכנים :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אלה שני עסקים שונים אבל המיקום שלו הוא בתוך שטיפת רכב של אנשים אלימים, כנראה סוג של עולם תחתון (כי בנאדם נורמלי בחיים לא היה מאיים על לקוח).

לכן, טרחתי לציין, שמדובר במקום שמארח אותו, ושעדיף להזמין אותו הביתה.

כמו שאם היית ממליץ על מסעדה מעולה, שבמקרה נמצאת באיזור הכספומטים של ג'ואריש בלוד, היית טורח לציין שמדובר באחת השכונות האלימות ביותר בארץ.

אגב - אין פה סכסוך. מבחינתי הסיפור גמור, הפסדתי 40 שקלים והרחיצה הפסידה לקוח והרוויחה בדיקה של רשויות המס.

אני פשוט חושב שיש זכות לציבור לדעת שדברים כאלה קורים שם, ושהאנשים יחליטו לבד אם מתחשק להם לעשות עסקים במקום כזה

טוב שחשפת אותנו למידע.

ד"א, שוכנת ג'ואריש נמצאת ברמלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה יפה מאוד , ניקיון שכזה לא מבצעים כל יום

ותמיד טוב לעשות ישור קו מבחינת הניקיון ואז לישמור

שהרכב לא יתלכלך בצורה קיצונית.

בהעלותי::smilecolr:hihi:

Ford cortina mk5 1982 2100cc

Ford focus 2013 titanum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסרת מדבקות ישנות מאוד מהחלון האחורי (מדבקה אחת היתה של ביטחונית אזעקה לרכב עם מספר טלפון של בזק עם 5 ספרות .

פושע! :cry:

מדבקה תקופתית היא נכס על רכב אספנות. אני משמר כאלה עד כמה שניתן.

בזמנו דיברתי עם גידי אשכנזי ז"ל על פרוייקט של צילום ויצור מחדש של מדבקות תקופתיות כגון מדבקת טסט, יום השבתה, נהג זהיר וכו. מהרעיון נשארו לי כמה מדבקות מקוריות שמחכות לגרפיקאי מסור שיסרוק ויעשה עריכה להדפסה חדשה.

בעניין הדיטיילינג, פניתי פעם למקום בפתח תקווה שפירסם עצמו בפורום. הם לקחו הרבה ועשו מעט. אם ולדי עושה עבודה טובה, יש לי כמה מכוניות שמחכות לו.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתלהב שהמרצדס של רז נראית כמו זו של אידי אמין. :)

רז פעם פרסם פה קישור לאתר שבו יש סקירה על כל בודי של מרצדס שיצא. אם הוא יפרסם שוב את הקישור הזה תוכל להיווכח בעצמך שחוץ מסמל הכוכב ולמרות העובדה שבשני המקרים מדובר בסוג של דיקטטור :-P אין דבר אחד משותף בין המרצדס של רז לבין זאת של אידי אמין.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רז פעם פרסם פה קישור לאתר שבו יש סקירה על כל בודי של מרצדס שיצא. אם הוא יפרסם שוב את הקישור הזה תוכל להיווכח בעצמך שחוץ מסמל הכוכב ולמרות העובדה שבשני המקרים מדובר בסוג של דיקטטור :-P אין דבר אחד משותף בין המרצדס של רז לבין זאת של אידי אמין.

המרצדס ששימשה את לוחמי סיירת מטכ"ל במבצע יונתן היתה מדגם שקדם למרצדס של רז וכונה W114.

הדגם של רז כונה W123 ויוצר מ 76' עד 85', והפך לדגם הנמכר ביותר של מרצדס בכל הזמנים - 2,700,000 מכוניות, מספר גדול לכל הדעות, מה גם שמדובר היה מכונית יקרה יחסית.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את העבודה שלו, אך אני הכרתי אישית את ולדי, בן אדם זהב, אחד שיחפש לעזור לך כמה שניתן!

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדבקה תקופתית היא נכס על רכב אספנות. אני משמר כאלה עד כמה שניתן.

עם כל הסנטימנטים, מדובר היה במדבקה שהודבקה במקור עקום, בצורה שמסתירה שדה ראייה, שבגלל שהתיישנה הפכה כולה לסדוקה וכמעט שחורה ושרופה מהשמש.

במקור היה כתוב עליה משהו בסגנון "בטחונית, הסר דאגה מלב, מכונית זו לא תיגנב".

היא הוסרה בקיטור, מבלי לפגוע במפשיר אדים של השמשה.

המרצדס ששימשה את לוחמי סיירת מטכ"ל במבצע יונתן היתה מדגם שקדם למרצדס של רז וכונה W114.

אכן.

במבצע השתמשו בW114.

משום מה לתמונות שפרסם דובר צהל מהשחזור השתמשו בדיעבד בW123, זהה לזו שלי.

בתמונה - ראובן קובץ, מפקד מסוף המטענים של יחידת העמסה עם מרצדס W123, שלמרות שמופיעה בצילום לא השתתפה במבצע.

ראובן קובאץ .jpg

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה W123 שבתמונה היא משנת 81' ומעלה.

הפנסים הראשיים בדגמים הישנים יותר היו שונים, והיתה הפרדה ברורה יותר בין אור הדרך\אור גבוה.

למרבה האירוניה, המרצדס הוטסה לאוגנדה בשל מחסור במודיעין; לאידי אמין היתה באותה תקופה רולס-רוייס סילבר שדואו.:-P

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן, ההפרדה היא בין אורות החניה, המעבר והדרך שנמצאים בחלקו החיצוני של הפנס לבין אור הערפל שנמצא בחלקו הפנימי.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני אל תשכחו שהמרצדס של רז גם שימשה את צה"ל וגם הדגם שהחליף אותה (W126) היו בשירות סדיר.

לנו היו כמה כאלו ואני לא בטוח שאפשר לפרט יותר מזה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...