Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהירות נסיעה מותרת - כמה אפשר מעל?

Triple-H
שימו לב! השרשור הזה בן 7214 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מותר לנסוע 10 קמש מעל המהירות המותרת בכביש בין עירוני, ו 6 כן 6 קמש מעל המהירות המותרת בתוך העיר.

בית המשפט קבע, בנוסף, שמכמונות לייזר אינם מדוייקים (גם המצלמות בצד הכביש על העמוד האפור עובדות על לייזר) מולוטוב שמולוטוב

בית המשפט קבע שיש להוריד 5 קמ"ש מהמהירות שהמכמונת מראה, זאת אומרת שאם נתפסתם על 105, בעצם נסעתם 100. מה שאומר שהמשטרה בפחות מ 105 לא תחפש אותכם

רוב הכבישים בארצנו מוגבלים למהירות של 90, שם, מעל 105 יתפסו אתכם (כביש הערבה, ואפילו חלק מאיילון וגהה)

רק חלק קטן מהכבישים מותר לנסוע 100, שם, מצלמים ממהירות של 115 ומעלה, ז"א 110 שזה 10 מעל המותר, +5 קמ"ש שבית המשפט קבע.

זה, גבירותי ורבותי, מוכח.

נאמר על ידי קצין משטרה בכיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

וואו כמה שטויות בשרשור אחד. נתחיל:

שיפוצים באיילון - זמניים? הצחקתם אותי. כבר שנתיים שיפוצים. ולא רואים את הסוף.

ה-70 הזה זה בדיחה עצובה כי כולם נוסעים 100+ אם לא יותר. אין בכלל אכיפה על-פי השלטים האלקטרוניים (הם חוקיים ומחייבים למהדרין, אבל תהיה בעיה להוכיח בבימ"ש שהשלט הופעל באותה שעה) - אבל שימו לב שקיימים גם תמרורים קבועים של 70 ל"גיבוי" שעל-פיהם בהחלט ניתן לאכוף מהירות.

לגבי המצלמות - אכן יש מהירות שמעליה המצלמה לא פועלת. נדמה לי שזה נבדק ב-TOPGEAR ונמצא שהמהירות הנ"ל היא בסביבות 310-320 (זו לא טעות). ועם כל הכבוד, כביש 4 לא מתאים לנסיעה במהירות כזו.

ולגבי "כמה מותר מעל" - גם 91 במקום 90 זו עבירה לפי החוק היבש - אבל האכיפה מתחילה החל מ-11 קמ"ש מעל המותר (נניח 101 במקום 90 או 61 במקום 50) וזאת לפי מדיניות רשמית של המשטרה.

מעבר לזה יש קיזוז של 5 קמ"ש - על ממל"ז בלבד, ולא על מצלמות או וואסקאר.

וחוץ מזה יש סטייה כלפי מעלה של מד המהירות ברכב שלכם - 100 "על השעון" זה אולי 96 במציאות, אבל אי אפשר לסמוך על זה.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמות בכביש 4 מצלמות מ-110 ומעלה.

ד"א, הפעילו עוד מצלמה בין צומת רעננה למורשה לפני שבוע בערך. סעו לאט.

לפי ispeed החליפו את הדחלילים דרומית לבצרה כנראה אנחנו מדברים על אותו אחד

כמה אפשר?כמה שאתה רוצה או יכול...כמה מותר?כמו שאמרו עד 10 קמ"ש יותר לא נותנים דו"ח אבל אם תתפס על 13מעל המותר יתנו לך דו"ח על 13ולא רק 3...יש מבין?

עכשיו,בדרך כלל עד 20 מעל המותר זה קנס 250 ש"ח בלי נקודות,סיכון סביר...מעל זה 20 מעל המותר 750 ש"ח 8 נקודות ומעל 30 מעל המותר 750 ש"ח 10 נקודות...

(כל 40 נקודות גלידה חינם...לא מצחיק...ניסיתי :oops: )

אם תתפס על לייזר 115 במקום 90 תקבל רק 250 ש"ח בלי נקודות מכיוון שמורידים 5 קמ"ש,עשה את השיקול שלך על כמה קח בחשבון שלא בכל נסיעה 20 קמ"ש מעל המותר מקצרת את הדרך משמעותית אם זאת הסיבה של המהירות שלך

אני שמעתי שמצלמות לא מצלמות מעל 250 לא כמו שאמרו כאן תנסה ועדכן אותנו בבקשה... :wink:

וכמו שאמרו יש כאלה שמצלמות על 115 אז ברור שהמינימום שלהם הוא לפחות זה...ז"א לא לסמוך על 120 125(מצלמות לא מורידים 5 קמ"ש וכמעט אין להן טעויות!)

מקווה שעזרתי

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרגות הקנסות:

בתוך העיר:

11-20 מעל המותר=250 ש"ח ללא נקודות

21-30 = 750 ש"ח + 8 נק'

31+ מעל המותר (למשל 81 במקום 50) = שלילה מנהלתית ל30 יום+משפט+10 נקודות בהרשעה.

מחוץ לעיר:

11-25 מעל המותר=250 ש"ח ללא נקודות

26-40 = 750 ש"ח + 8 נק'

41+ מעל המותר (למשל 131 במקום 90) = שלילה מנהלתית ל30 יום+משפט+10 נקודות בהרשעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מצלמות וכאלה,אז חבר שלי נסע במהירות של 190+

והיתה מצלמה לא צילמה לא כלום ונוסעים עוד ועוד ומגיעים ל210+

עוד מצלמה לא היה פלאש בשני המקרים כלום וזה מצלמות אמיתיות..

אז ביררתי מכמה חברים אחרים שעשו כאלה דברים גם והם אמרו לי שאם אתה נוסע מעל 180 או יותר המצלמה לא מצלמת..

במילה אחת?

בולשיט

עשו ניסוי בטופגיר וגילו שרק מ270 והלאה המצלמה לא תתפוס אותך.

חשבת אולי שהמצלמה צילמה מישהו אחר???

למכירה - פולריס ריינג'ר. 2002. פרטים בה"פ או כאן:http://carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=129096

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רעיון, תוך כדי נסיעה לדפוק סיבוב כזה שבדיוק בשהמצלמה תצלם היא תקלוט את צד האוטו ולא את הלוחיות, ואז להסתובב חזרה.. מי רוצה לנסות?

מה זה החיים לעומת עקיפה טובה? :borg:

חרא של צלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד אומר שהוא קרה בטופגיר שהמהירות שהמצלמה לא מצלמת זה 310

האחר אמר שזה 270

עוד אחד אמר שזה 250

נראה לי ששנים לפחות ממכם קונים את ה"טופגיר" המזויף (חיקוי) תוצרת פלשתינה או משהו כזה..

TOPGIER

TOPGEER

או משהו באיזור :)

היזהרו מחיקויים!!!!!!!!

קנו רק TOPGEAR המקורי!!!

ניתן להשגה בחנויות המורשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרגות הקנסות:

בתוך העיר:

21-30 = 750 ש"ח + 8 נק'

מחוץ לעיר:

26-40 = 750 ש"ח + 8 נק'

41+ מעל המותר (למשל 131 במקום 90) = שלילה מנהלתית ל30 יום+משפט+10 נקודות בהרשעה.

אני יכול לצלם לכם דו"ח שקיבלתי על סך 750 ש"ח , על מהירות של 131 קמ"ש בכביש 5 (הייתי חדש בעסק נו ...) ככה שהשלילה היא על 132 קמ"ש ומעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוותרים עד טווח של 5 קמ"ש בגלל שיקולים כמו מד מהירות מזייף (שלך) ומדידה מוטעית (בטיפה אומנם) של המכשיר המשטרתי.

סיאט איביזה FR טורבו 2005 צהובה 8-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

בית המשפט קבע, בנוסף, שמכמונות לייזר אינם מדוייקים (גם המצלמות בצד הכביש על העמוד האפור עובדות על לייזר) מולוטוב שמולוטוב

בית המשפט קבע שיש להוריד 5 קמ"ש מהמהירות שהמכמונת מראה, זאת אומרת שאם נתפסתם על 105, בעצם נסעתם 100. מה שאומר שהמשטרה בפחות מ 105 לא תחפש אותכם

כן רבותיי ,זוהי רק דוגמא קטנה מתוך מקבץ השטויות המובא אליכם בשרשור איכותי נוסף מבית היוצר של ילדי CF.

1. מבחינה חוקית ,אם לשוטר בא לתקוע אתכם , תזכו לקבל דו"ח גם על 91 במקום 90 קמ"ש. תבחרו ,250 ש"ח לקופת המדינה או בזבוז יום עבודה בבית משפט.

בפועל , ההנחייה היא לאכוף מהירות רק מ-10 אחוז מעל המהירות המירבית המותרת.

2. המצלמות על העמודים (וגם הניידות ,המותקנות בפגושי ניידות כגון קארינה/אקורד) פועלות בעזרת ראדאר בשיטת דופלר , ממש לא בעזרת לייזר , והן גם היחידות המספקות הוכחות מצולמות ,כך שאין צצורך לעצור אתכם אם נתפסתם מבצעים עבירת מהירות. המצלמות נקראות מולטנובה , ולא מולוטוב (תאמין לי שעדיף לחטוף ממולטנובה מאשר מולוטוב).

3. גם ה-BEE החדשה עובדת עם ראדאר , ה-LTI-20-20 עובד עם לייזר , וה-VASCAR עובד ע"י חישוב דרך וזמן , שנותנים את המהירות הממוצעת בקטע X .

4. ההנחייה להורדת 5 קמ"ש ניתנה לאחרונה ע"י בית המשפט העליון בהתייחסו לאקדח הלייזר בלבד.

5. מולטנובה נחשבת אמינה והאישום יוגש על אותה מהירות בה צולמת.

6. כנ"ל לגבי הואסקאר ,שטרם עמד במבחן משפטי אמיתי , וה-BEE , שטרם הוכנסה לשימוש מבצעי.

7. יוסי - שתי ידיים על ההגה זה לא לזומבים או לאלה שרואים ניידת , אלא לשליטה יותר טובה על הרכב . מצד שני ,ב-DL האפקט זהה (אפס) , אז הנהלת CF תפנה בשמך למשרד התחבורה בבקשה לקבלת פטור מאחיזה בשתי ידיים. :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרגות הקנסות:

בתוך העיר:

21-30 = 750 ש"ח + 8 נק'

מחוץ לעיר:

26-40 = 750 ש"ח + 8 נק'

אני יכול לצלם לכם דו"ח שקיבלתי על סך 750 ש"ח , על מהירות של 131 קמ"ש בכביש 5 (הייתי חדש בעסק נו ...) ככה שהשלילה היא על 132 קמ"ש ומעלה.

נו, אז בשביל 1 קמ"ש החליטו שחבל להם לבזבז זמן על משפט.

גם על 2 קמ"ש ייתכן שהיו מחליטים כך.

ידועים בספרות המקצועית מקרים רבים של נהגים שנתפסו במקום (לייזר בד"כ) במהירות כלשהי וקיבלו, עקב הנחות ומבצעים כנראה, דו"ח על מהירות נמוכה יותר. ואני לא מדבר על ה-5 קמ"ש של הלייזר מהחודשים האחרונים אלא עוד לפני פסיקת העליון, סתם שוטרים שהיו נחמדים ועיגלו כלפי מטה כדי לתת 250 במקום 750 או לחלופין 750 במקום משפט.

לעומת זאת כבר ראינו צילום של 61 במקום 50, בדיוק סף האכיפה המשטרתי המוצהר ולא קמ"ש אחד פחות או יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל המצלמות היו אמתיות לגמרי,והיא לא צילמה אותה ואם כן לא קיבלנו עדיין דוח והמקרה הזה היה לפני 3 חודשים או יותר,היה עליהן תפתח איוורור ואת המנעול וגם אני ראיתי שהיא אמיתית לפני איזה שבועים ככה אני וחבר שלי נוסעים 95 קמש ומישהו לידניו טס והיא צילמה אותו והיה פלש אם אנחנו נסענו 95 הוא נסע 120+

<<<LIVING LARGE>>>

living The Dream

לפני שהיה שטח,היה JEEP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שפשוט לא צריך לעבור את ה105, להישאר בימין ולקוות לטוב :roll:

ולגבי העירוני.....אני מבטיח להשתדל לא להגיע שוב ל80.....לא ידעתי שזו שלילה... :shock:

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל המצלמות היו אמתיות לגמרי,והיא לא צילמה אותה ואם כן לא קיבלנו עדיין דוח והמקרה הזה היה לפני 3 חודשים או יותר,היה עליהן תפתח איוורור ואת המנעול וגם אני ראיתי שהיא אמיתית לפני איזה שבועים ככה אני וחבר שלי נוסעים 95 קמש ומישהו לידניו טס והיא צילמה אותו והיה פלש אם אנחנו נסענו 95 הוא נסע 120+

1. פתח אוורור ומנעול זה כבר לא אמת מידה - המשטרה התקינה בכל הדחלילים כאלה ,בדיוק בשביל אנשים כמוך.

2. גם המצלמות האמיתיות לא עובדות 24 שעות ביממה (לפעמים נגמר הפילם ,לפעמים סתם בתור הטעייה) . סע 180 ליד מצלמה פעילה ,ומובטח לך משפט על כל נספחיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7214 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...