Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהיגה בשכרות 580 מיקרוגרם.

שימו לב! השרשור הזה בן 4477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יום שישי האחרון נתפסתי נוהג שתוי בחיפה.

שעצרו אותי מיד דחפו לי תינשופון האלקטרוני והרבה שנכשל.

לאחר מכן עשיתי תינשוף בדיקת מאפיינים ( הליכה על קו לבן)

הינשוף הראה 580. היה צריך בן אדם שיקח את האוטו כדי לא להזמין גרר הוא הציע לחברה שלי לעלות

על ההגה. היא אמרה לו שהיא שיכורה מתה ולא יכולה לזוז בבדיקה שעשו לה בינשופון הראה לה עובר והוא

אמר שבכל זאת היא תעלה על ההגה.היא לא עלתה ולקחו את האוטו על גרר.

קיבלתי שלילה במקום ל30 יום ולקחו את האוטו גם כן ל30 יום.

יש לי 6 שנים רשיון ללא שום עבר ללא נקדוות אני נהג צעיר (במרץ בן 24)

לא נהג חדש

מה העונש הצפוי האם לקחת עורך דין ואיך עלי לפעול ?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה החוק החדש

(3א) אחד המנויים להלן שלפי דגימת נשיפה, בגופו מצוי אלכוהול בריכוז העולה על 50 מיקרוגרם אלכוהול בליטר אוויר נשוף, או לפי דגימת דם – בריכוז העולה על 10 מיליגרם אלכוהול ב-100 מיליליטר דם:

(א) נוהג חדש;

(ב) נהג שטרם מלאו לו 24 שנים;

כלומר תפסו אותך ביותר מפי 10 מהכמות המותרת לך על פי גילך.

ממליץ לך בחום להצטייד בעו"ד

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד תודה שהשוטר לא שם לך מצית ליד הפה, אחרת היית הופך להיות דרקון אנושי. בהנחה שלא נפל כשל בבדיקה ושתוצאתה מהימנה, אני מקווה שתיענש בחומרה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תישכח מהרשיון ל-30 יום כי אן מה לעשות גם עורך דין טוב לא יכול להוציא לך את הרשיון מפסילה מנהלתית אתה צריך עורך דין שייצג אותך אחרת יקחו לך את הרשיון ל-24 חודשים זה על פי חוק זה גם השופט יגיד לך את זה

אני לא עו"ד אבל אם אתה רוצה אני יכול לייעץ לך 0507311669

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט אף אחד לא נשלל לשנתיים,

רוב הנהגים שנתפסו נוהגים בשכרות על פי חוק

מגיעים לעסקת טיעון ולעונש מופחת.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחר כך יכתבו שזו הטפת מוסר ובלה בלה בלה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את סטולר ותכין עשירייה.

יקר אבל יש מצב טוב שחוץ מהשלילה המנהלתית לא יתווסף דבר.

אולי העלות הגבוהה תלמד אותך לקח.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט אף אחד לא נשלל לשנתיים,

רוב הנהגים שנתפסו נוהגים בשכרות על פי חוק

מגיעים לעסקת טיעון ולעונש מופחת.

ל'

יש לי חבר שלפני שנה וקצת נשפט על נהיגה בשיכרות (ועזבי את זה שהוא לא שתה!!) , וקיבל 38 חודשים שלילה.. או בקיצור? 3 שנים וחודשיים..

וזה היה עם עו"ד. אני ייעצתי לו להילחם בזה, אבל הוא לא ממש בנאדם שנלחם.. הוא יותר בנאדם של מה שאמרו, אז ככה עושים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר שלפני שנה וקצת נשפט על נהיגה בשיכרות (ועזבי את זה שהוא לא שתה!!) , וקיבל 38 חודשים שלילה.. או בקיצור? 3 שנים וחודשיים..

וזה היה עם עו"ד. אני ייעצתי לו להילחם בזה, אבל הוא לא ממש בנאדם שנלחם.. הוא יותר בנאדם של מה שאמרו, אז ככה עושים.

אם הוא לא שתה, וקיבל הזמנה לבית משפט על נהיגה בשכרות,

קיימת האופציה שהוא סרב להבדק בדיקת ינשוף.

ולכן בבית משפט רואים בו כנוהג בשכרות.

האם כך היה?

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה החוק החדש

(3א) אחד המנויים להלן שלפי דגימת נשיפה, בגופו מצוי אלכוהול בריכוז העולה על 50 מיקרוגרם אלכוהול בליטר אוויר נשוף, או לפי דגימת דם – בריכוז העולה על 10 מיליגרם אלכוהול ב-100 מיליליטר דם:

(א) נוהג חדש;

(ב) נהג שטרם מלאו לו 24 שנים;

כלומר תפסו אותך ביותר מפי 10 מהכמות המותרת לך על פי גילך.

ממליץ לך בחום להצטייד בעו"ד

בלבלת בין שני ערכים - אלכוהול בדם שזה 50 מיקרוגרם ואלכוהול באוויר נשוף שהגבולי הוא 290. תפסו אותו על בערך כפול ולא על פי 10.

ולנהג העליז - תפרד מהרישיון לזמן ממושך וקח עורך דין שינסה להגיע לעיסקה עם הפרקליטות, אחרת השופט אוכל אותך חי ותגיד תודה שזה נגמר בשלילה ולא בקבר רענן ומשפחות הרוסות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...