Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהיגה בשכרות 580 מיקרוגרם.

שימו לב! השרשור הזה בן 4477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ג'וני בוי

אתה התבלבלת

לנהג שגילו מתחת ל 24 הערכים בנשיפה הם 50 מק"ג ולא 290 . ובדם 10 מיליגרם במקום 50

וכאשר הקריאה שלו בנשיפה היא 580 אז הקריאה היא יותר מפי 10.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תישכח מהרשיון ל-30 יום כי אן מה לעשות גם עורך דין טוב לא יכול להוציא לך את הרשיון מפסילה מנהלתית

זה ממש לא נכון. עורכי דין יכולים להחזיר את הרישיון לפני תום ה 30 יום. עו"ד שלי אמרה לי שאם יקחו לי שאני אצור איתה קשר כדי שהיא תוכל להחזיר לי אותו אחרי שבועיים (חצי). בסוף לא שללו מנהלתית.

ספציפית במקרה הזה באמת נראה לי ששום עו"ד לא יוכל להחזיר לנהג את הרישיון לפני ה 30 יום.

ד"א, למי שאמר פה שעו"ד מסוים יכול להוציא אותו עם 30 יום שלילה חי בסרט. על 580 לנהג צעיר? גם לנהג בוגר זה פי 2 ואני אופתע אם הוא יקבל פחות מחצי שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור - אני מקווה שתקבל שלילה להרבה מאוד זמן.

זה לא מקרה של מישהו ששתה בירה אחת, ובמקרה חילוף החומרים שלו מהיר והוא שוקל 50 קילו אז נתפס על 310 מ"ג.

מי שנוהג כששתה אלכוהול בכמות של פי 2 מהמותר לנהגים זקנים (ופי 10 מהמותר לנהגים מתחת לגיל 24, אבל נעזוב את זה כרגע) מבצע עבירה מסוכנת בכוונה תחילה ובזדון.

אלו בדיוק הנהגים שצריך להרחיק מהכביש לכמה שיותר זמן כדי שלא יהרגו חפים מפשע.

פותח השרשור - יש לך מזל שכל הסיפור ייגמר בשלילה ארוכה והוצאה כספית של ~עשיריה (אתה יכול לממן את זה ממכירת הרכב, לא תזדקק לו בקרוב) ולא בגרוע מזה.

אם היית מעורב בתאונה קטלנית, היית מואשם (וכנראה מורשע) בהריגה ולא בגרימת מוות ברשלנות.

זה נשמע הבדל סמנטי אבל זה ההבדל בין כמה שנים בפנים לכמה חודשים של עבודות שירות.

ולגבי מזעור הנזק - קח עו"ד. רצוי אחד טוב.

אם במקרה השוטרים התרשלו בעבודתם ויש חולשה ראייתית (שעו"ד ימצא) אז "הרווחת".

לדעתי כל עסקת טיעון שכוללת עד שנה שלילה היא טובה. (מעל שנה = הוצאת רשיון מחדש)

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

volde אתה יכל להיות אופטימי.

מערכת המשפט שלנו רחמנית ביותר, כנראה שתצא מכל הסיפור הזה בזול.

יש לך מזל שלא זרקת נעל על שופטת, או דרסת בן של שופט אחרת באמת היית "חוטף".

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...