Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נזק שנגרם ע"י נהג גרר בזמן שהרכב היה תקול

שימו לב! השרשור הזה בן 4507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום.

ביום שישי האחרון לאחר נסיעה של 20 דקות מחוג החום פתאום עלה ומיד עצרתי את הרכב.

לאחר מבט במנוע ניראה כי משאבת המים שבקה חיים וכבר הייתי בטלפון עם הגרר של חברת הביטוח.

הגיע הגרר שאל מה קרה לאוטו סיפרתי את הסיפור וההוא מיד נכנס לרכב והניע אותו, הרכב הניע אך עם רעשים של טקטוקים והבחור פשוט הכניס להילוך וניסה להעלות את האוטו לגרר שלו ככה ישר , האוטו לא הצליח לעלות את העליה והבחור לא הרפה וניסה 3 פעמים לעלות את העליה אז שכבר אמרתי לו "דיי מספיק האוטו יהרס לגמרי ככה" ואז הבחור החליט להוציא את הכבל והרים את האוטו על הגרר.

במוסך פתחתי את המכסה מנוע ונדהמתי לגלות, רצועת הטמיינג יציאה מהמקום (מה שלא היה לפני מה שעשה ) המוסכניק שלי אמר שיש לעשות 2 דברים משאבת מים ולסדר את הטיימינג ורק לאחר מכן לגלות מה הנזק שנגרם.

הנזק: שסתומים עקומים , בוכנה סדוקה , עלות התיקון שווה ערך למנוע חדש.

מה עושים במצב כזה? המנוע נהרס אך ורק מהתאצלותו של בעל הגרר מלהוציא את הכבל.

חשוב לציין : טיפול טיימינג נעשה לא לפני הרבה זמן, ואת המנוע לא כיביתי ישר נתתי לו להירגע טיפה ואז כיביתי אותו

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוכן הביטוח וחברת הגרירה אומרים לשלוח טופס תלונה עם המקרה בכתב.

שלחתי, אך אני לא מסתמך על זה כי זה מילה שלו נגד המילה שלי אני רוצה לדעת מה עוד ניתן לעשות.

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להניח תפילין

תקווה שהגרריסט יאשר כי אכן מה שתיארת אכן קרה.

עדים למקרה?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרים מהסוג הזה, ישנם בעלי המקצוע לצערי הסובלים מחוסר סבלנות והערכה כלפי רכושם של אחרים.

יש לצערינו לא מעט סיפורים על מקרים שה"שגרירים" והגרריסטים פשוט דפקו מכוניות הן מכנית והן קוסמטית.

אני באופן אישי, לא אמסור לאף שגריר או גרריסט את המפתחות, אם דוממתי את הרכב כי משהו לא היה נשמע טוב, לרוב רצוי לא להניעו שוב - בד"כ מתקשרים למכונאי ומסבירים לו מה קרה תוך מבט בתא המנוע.

כמו כן אתעקש לנסוע איתו למוסך, או להיות נוכח כאשר הרכב מגיע לפני שהוא יורד מהגרר.

דווח לסוכן שלך על המקרה, תכתוב מכתב תלונה ואל תוותר בשום אופן.

צפה ל"שיטת מצליח".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיטת מצליח, הם ינסו להתנער מאחריות, יגידו שהגרריסט (מה שסביר להניח יקרה) יגיד שהרעש כבר היה וזו לא אשמתו.

אם ירדת מזה, הצליח להם והם יהיו מבסוטים.

אל תוותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...