Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלום לכולם- זקוק לעזרתכם בהשגת נתונים על אופל אסטרה 97'

six 4 life
שימו לב! השרשור הזה בן 7242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אני חדש כאן.

אני זקוק לנתונים חיצוניים של אופל אסטרה מודל 97'

כשאני אומר נתונים חיצוניים הכוונה היא לבאים:

-גובהו של הרכב

-רוחבו

-גובה הנקודה הכי עליונה בטמבון האחורי

-רוחב מכסה תא מטען (בגאז')

הנתונים האלו חשובים כי יש איזה מניאק שמנסה להשחיל אותי בבגאז' חדש שכביכול דפקתי לו (הבגאז' שלו כבר היה דפוק), ועוד מלא חרא באיזו תאונה שנכנסתי בו מאחורה- ואני יודע בוודאות שמבחינת הגבהים של הפגושים שלי ושלו- אין סיכוי שפגעתי לו בבגאז' והוא ניפח את הנזקים באלפי שקלים. אלפי שקלים ואני לא מגזים.

שתבינו- באופל הזאת יש פנסים בצד של הבגאז'.

לפנסים לא קרה כלום- והוא טוען שאני אחראי על הנזק לבאגז' שלו. חלאה בקיצור.

חשוב לי וזקוק לעזרתכם בנתונים כדי להציגם בבית המשפט.

תודה רבה רבה.

-ארז 8) -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתוני גובה ורוחב אפשר למצוא באינטרנט. אני מצאתי 1.47 מטר גובה, 1.88 רוחב (כולל מראות). הנתונים האחרים לא נמצאים באינטרנט או בשום מקום ולכן רק מישהו שהוא בעלים של כזאת יכול לעזור לך...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צור קשר עם UMI (יבואנית אופל) ותבקש לדפדף/לקנות מהם ספר רכב, שיש בו את כל המידות.

ליקראת הערב אני אנסה לסרוק את הספר של האסטרה שלי (שנת 92)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את הרעיון של אסטרו :)

הכי נכון מבחינה משפטית

ותעמיד את רכבך מאחוריו באותה צורה שכביכול פגעת ככה שתראה בתמונות במשפט שאין שום קשר לגבהים בין שני הרכבים

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צור קשר עם UMI (יבואנית אופל) ותבקש לדפדף/לקנות מהם ספר רכב, שיש בו את כל המידות.

ליקראת הערב אני אנסה לסרוק את הספר של האסטרה שלי (שנת 92)

עריכה:

בדקתי אתמול בספר ואין שם את המידות שאתה מחפש. יש רק מידות כמו: רוחב בסיס גלגלים, משקל...

מצטער :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים

לגביי העניין של להגיע אליו הביתה זה בעיה,

אני לא יכול לדעת מתי הוא נמצא בבית עם הרכב

את הכתובת אפשרי להשיג

-ארז 8) -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...