Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט בראבו 2009/10 מה דעתכם?

gozal85
שימו לב! השרשור הזה בן 4534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמת לב שיש לך בין שני המושבים הקדמיים תא מקורר בדיוק לבקבוק חצי ליטר, כן?

בדיוק לא, כי הדלת (מכסה) של התא לא נסגרת לגמרי אם שמים בקבוק כזה (קולה, נדמה לי שסוג אחר כן נכנס)...

אבל מה קורה אם נוסעים ביום קריר עם חימום? אני לא אוהב קולה חמה. אז איפה שמים את הבקבוק? בעיה... :cry:

אני מעדיף את הגיר הזה על כל גיר 4 הילוכים "טיפש", שמסרס את ה מנוע וגורם לצריכת דלק גבוהה. אני ממש לא רואה בו כפשרה אלא כייתרון למי שיש לו את הרצון הזה לרכב עם קצת פלפל.

גם אני רואה את ההילוכים האלו כיתרון ולא חסרון, למרות שאצלי אין דוושות בהגה.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני חייב לשאול, ברובוטי, האם תמיד בכל סוג של נסיעה, נמרצת תחת עומס או רגועה - יש את הרגשת הקלאצ' "המחליק" / קצת נזרק, או שיש פיתרון בדמות הנהג שיכול למנוע זאת (עזיבת גז בהע' היל' או כל אקט אחר בנהיגה עצמה..?)

PAST - POLO 16V , 2000

NOW! - POLO 1.2TSI , 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיר רובוטי דורש הסתגלות מצד הנהג . ברגע שלמדתה אותו אתה תדע לנהוג איתו בצורה חלקה. דרך נחמדה שאני עושה כדי לרסן את הגיר היא נהיגה במצב חסכון של התיבה שמעלה הילוכים בטורים נמוכים יחסית ובצורה רכה יותר בעיקר בתוך העיר.

המונמט של המנוע מאפשר לנהוג עדין בלי בעיות מיותרות גם בהילוכים גבוהים בטורים נמוכים.

חפש את הסיקור שלי אחרי שנה של נהיגה על בראבו עם 50k בתנאי דרך שונים כאן בפורום.

בכל מקרה היום אני עומד כבר על 56k אחרי שנה וחודשיים כמעט והרכב נוסע מצויין להפתעתי אין עדין שום קירקושים מחלקי הפלסטיק בפנים למרות הק"מ הלא נמוך .

אתה צריך להיכנס לראש שזאת מכונית קצת שונה לטוב ולרע לטעמי הרוב לחיוב , ויותר מזה אחרי שתתרגל למומנט ולתגובה של המנוע הזה יהיה לך קשה לחזור אחורה . זאת לא עוד מכונית שכל קיק דאון מעלה רק את הווליום של המנוע זאת מכונית שמתקדמת!.

אם אתה עדין מפחד תשכיר אחת לסופש ותראה אם אתה יכול לחיות איתה מנסיון רוב המפחידים ומהלעיזים הם כאלו שלא היה להם או לא ממש נהגו לאורך זמן ונסיעת מבחן ביגאל אלון זה לא המדד!.

בהצלחה

תום

RACING

because football ,baseball , bowling & golf only require

ONE BALL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת לא תיבה אוטומטית דפוקה - זאת תיבה ידנית משודרגת. אמץ את קו המחשבה הזה ותגלה כמה מעלות יש לתיבה הזאת.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה חשבתי.. ממש איששתם את מה שהיה לי בראש לגבי התיבה.

עכשיו - עוד כמה שאלות שעולות לי לראש שקשורת, שלא התרכזתי בהם בנסיעת "יגאל אלון :-)":

איך המערכת שמע באוטו? סבירה? טובה? גרועה? הרדיו היה סגור כל הנסיעה...

למיטב הבנתי יש כניסות USB.. יש גם AUX רגיל?

האם יש יציאת סאונד מהמערכת שמע החוצה - כלומר כדי למשל לחבר למגבר? (אני חובב סאונד מושבע, אוהב איכות ויודע שארצה בעתיד להכניס שם איזה תיבה שעושה בום בום למטרות מסאז' :twisted: :twisted: :twisted: )

PAST - POLO 16V , 2000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכת היא מהטובות שנתקלתי בהן { כמובן בהשוואה לסטריאו בילד אין מהחברה} גם אני חובב סאונד וברכב השני שלי מותקנת מערכת חזקה יותר { בעיקר בשביל להיתגבר על רעש המנוע וגם זה מסטדר רק עד טורים מסויימים:twisted: } אבל הסטריאו בבראבו נשמע ממש טוב . לא פירקתי את יחידת הראש אבל גם אם אין יציאה למגבר תמיד אפשר לחבר אחד כזה עם מנחת ...

בגרסה המאובזרת יש שקע usb ובכולן יש aux

RACING

because football ,baseball , bowling & golf only require

ONE BALL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת לא תיבה אוטומטית דפוקה - זאת תיבה ידנית משודרגת. אמץ את קו המחשבה הזה ותגלה כמה מעלות יש לתיבה הזאת.

נכון מאד. זה המפתח להבנת התיבה הזו.

מאשר. הסטריאו בבראבו מוציא באמת יופי של סאונד

תלוי באיזה דגם. יש שני דגמים: הפשוט שנשמע זוועה (זוועה בהשוואה לרדיו מקורי, לא בהשוואה למערכת יקרה!), והמשוכלל עם כניסת USB וכולי - אותו לא שמעתי.

בכל אופן, דבר כמו צליל של מערכת אתה חייב לשמוע בעצמך.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק איזו גירסה מגיעה עם מערכת BLUE&ME. זה משהו שאישית לא הייתי מתפשר עליו.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו המערכת המשודרגת של פיאט. "BLUE" זה "BLUETOOTH" ויש גם שקע USB.

נראה לי שכדי שאנשים ישתכנעו לקנות את המערכת המשודרגת, הם שנמכו את הרגילה בצורה משמעותית... לדעתי הרגילה פשוט גרועה, גם הרדיו (HU) וגם הרמקולים.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיה את השרשור לטובת שאלה שחשובה לי, אני יודע שהרכב טיפה'לה ספורטיבי בגלל המנוע, אבל חיסכון בדלק (או חוסר בזבוז שלו! :-P ) זה משהו שאני בכל זאת מחפש.

מה הצריכות דלק הממוצעות של הרכב בפועל (רק למי שיש כזה באמת, בלי ניחושים והערכות של NASA בבקשה!)

ובאיזה סגנון נהיגה, רגל כבדה, רגועה על הגז, וכמובן - בינעירוני, עירוני, משולב..

תודה לעונים.

(עוד לא סגור אם אקח ידנית או רובוטית, נוטה לכיוון הידנית)

PAST - POLO 16V , 2000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את הצריכה שלי כ-worst case scenario: רגל כבדה, דלק על חשבון העבודה, נסיעה עירונית ברובה כאשר מחוץ לעיר אני משתדל לנצל את ההבטים הספורטיביים של הרכב כמה שיותר - עושה 1 ל-9

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...