Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ספק כח פנימי של מסך LCD - זקוק לעין מקצועית של אלקטרונאי (תמונות בפנים)

איציק נ.
שימו לב! השרשור הזה בן 2220 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במידה ואני צריך רק מד ESR בלי כל השטויות מסביב,מה האלטרנטיבה הכי טובה שאני יכול לקנות?

נגיד באזור 100 שח +-.

מה לגבי הקיטים האלו?

http://www.ebay.com/itm/3-7V-version-of-inductor-capacitor-ESR-meter-DIY-MG328-multifunction-test-/262058526061?hash=item3d03e7c56d:g:JrEAAOSwgQ9VzrCb

עריכה אחרונה על ידי ModChiP
לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 164
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למישהו ניסיון על המוצרים האלו?

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
הוא לא חייב לך כלום והוא לא חייב לתקן את הטלווזיה שלך, אולי לא בא לו, ואולי אלוהים יודע, מדינה דמוקרטית, זה שהוא החליף לך קבל לבקשתך, זה לא אומר שהוא חייב עכשיו לתקן לך את הטלווזיה.

ואתה לא תקבע לו כמה לקחת, גם פה, מדינה דמוקרטית, אף אחד לא חייב אותך להכנס לחנות שלו, תעשה מה שבראש שלך, תתקן איפה שבא לך.

אז הוא רוצה 1920 ש"ח לשעה, סבבה, אתה יכול להצביע ברגליים ולהגיד שהציפיות שלו לא מציאותיות, ולא להעזר בשרותיו.

סגרתם על מחיר?, תשלם.

לא סגרתם על מחיר לפני העבודה?, בעייה שלך, צרכנות נבונה מתחילה מהצרכן.

סה"כ הלכת עם כרטיס אלקטרוני, הצבעת על הקבל ואמרת לו להחליף לך אותו, אלא אם כן תוכיח שהוא שם לך קבל מקולקל, את העבודה שלו הוא עשה.

בפעם הבאה, או שתלמד להלחים, או שתביא את כל הטלווזיה אליו ותשאל אותו כמה יעלה לתקן אותה, וכמה הוא לוקח על בדיקה.

אל תבקש ממנו להחליף חלק מסויים מאוד, תוך ציפיה למחיר נמוך מאוד כי "קראת באינטרנט" שזה מאוד פשוט, ואח"כ תתלונן על מחיר גבוה וגם על האבחנה השגויה שלך (כי לתקן טלווזיה ב-50 ש"ח, זה זול לכל הדיעות, אז אם האבחנה שלך היתה נכונה, כנראה שלא היית מתלונן על המחיר).

עזוב, אני חושב שאתה כאיש מקצוע מתנהג לא יותר טוב מהגנב שהלכתי אליו, אולי בגלל זה אתה מגן עליו :wink:

לא בא לי להמשיך איתך את הדיון אז תרפה ממני בבקשה, תודה.

בכל מקרה,עדכון למקרה שלי למי שמתעניין\ יתעניין בעתיד:

הספק כוח שהוזמן הגיע והורכב והטלווזיה חזרה לעבוד כמו גדולה, כבר 3 ימים.

נראה כמה זמן תחזיק עכשיו.

פתגם סיני אומר: "אנשים ג'אחרים מזהים תגובות כג'אחריות."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

למומחי הקבלים בפורום:

התלגל לידי מסך LCD סמסונג 19" תקול. בבדיקה ויזואלית, יש קבל אחד ויחיד נפוח (1000u 10V). האם אתם ממליצים להחליף רק אותו, או גם את יתר הקבלים על הבורד 14 קבלים בסה"כ)?

שיקולים בעד - אולי יותר מקבל אחד תקול? אולי קבלים אחרים יתפגרו בקרוב? פירוק והרכבה לניסוי וטעייה בדגם הזה די קשים ומתישים.

שיקולים נגד - אני לא מלחים מצטיין ועלול אולי להזיק בהחלפה.

מה הייתם עושים במקומי?

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסור לפחד להלחים, מה כבר יש לך להפסיד ?

אני הייתי מנסה קודם כל להחליף רק את הקבל המנופח. אתה גם לא חייב לסגור את המסך כדי לבדוק אותו, אחרי ההחלפה תרים אותו על כמה ספרים בזווית רק שתוכל לראות את המסך. רק תהיה זהיר עם החשמל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סיבה להחליף את כל הקבלים כמו שאין סיבה לזרוק את ספק הכוח הזה ולקנות חדש באיביי.

תחליף אחד, עובד?, יופי, תשתמש עד שתרצה אחד אחר או עד שהוא יתקלקל בצורה כזאת שלא תוכל לתקן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה, עוד ניצחון קטן בקרב על הכוכב. כמויות המוצרים שנזרקות לפח מידי יום בגלל המגיפה הזו מטורפות. אני בטוח גם שיש הרבה חברות ויצרנים מאושרים שעשו לא מעט כסף בזכות זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

חברים, הגיעה לידיי טלויזיה תקולה של FUJICOM. המכשיר לא מראה שום סימני חיים.

בפירוק, התגלה קבל אחד נפוח קצת. לא נראה שישנם עוד כאלו נפוחים.

האם ייתכן שבגלל נפיחות של קבל אחד הטלויזיה לא תידלק?

מצ"ב תמונות, הקבל הסורר מסומן באדום.

20160128_173449.jpg

20160128_173522.jpg

20160128_173456.jpg

20160128_173549.jpg

20160128_173556.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, לא חייב לפרק, פשוט לרשום את הערכים שלהם. פחות מ10₪ שלושתם.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...