Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרויקט מערכת מספר 2 שלי! + הטרו האגדי

שימו לב! השרשור הזה בן 4167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל החברים.

הפרוקיט השני מורכב בעיקר

1- מאיטום ענק בבגאז שכולל את כל דפנות הבגאז ואת כל הלמטה איפה שהגלגל ספייר ולמעלה כמובן איפה שדלת של הבגאז,+ חומר כזה שמתנפח שישראל שם בתוך הבגאז.

ממש איטום רציני ומכובד,(גם הכסף ששפכתי רק על הדיינמט על זה יצא ממש מכובד) :wink:.

2- הכנת פלטה חדשה למגבר הכי "קטן" שיצא לי לראות, הטרו ביליט 6. + שדרוג הפלטה הנוכחית של הסאן דאון.וגם תכנון לms-8 העתידי שאני צריך לחפש והוא יהיה החלק שמתאים לטרו כדי לעבוד אקטיבי.

לסיכום:

אני רוצה להודות לישראל גוניור אחד המתקינים הכי טובים בארץ,(לפי דעתי), שיודע את העבודה בעיינים עצומות, עושה דברים מהלב, פדטנט בצורות שלא יאמן אפילו ששכחתי את המכסה לרמקולים מאחרוה איזה צעקות הוא העיף עלי לא יאמן שהמרוקאי הזה יודע להתעצבן, וכל זה רק שהוא רוצה שיהיה מושלם ואיכותי.

ישראל תודה רבה על הבנייה המהממת הזאת שכוללת את הדברים הכי קטנים אפילו את הדברים השחורים החמודים האלה שנכנסים לפלטה.(עוד תראו תמונות על מה שאני מדבר).

ועכשיו לתמונות:

mzzgnm2wnqjj.jpg 4gemywmto4tn.jpg eyqd4znzzrzh.jpg t0ymzaedzgkn.jpg 1nngmymj5izw.jpg 4i4tdzcondg2.jpg

czxdmzyt1mi1.jpg nbdxlzkhetzt.jpg um3mjgqdmx2y.jpg 0x2motqwyeny.jpg0rrmjgmjizzn.jpg hmznzgmmyzqg.jpg

יהיה יותר תמונות בהמשך....

תהנו..

W520 Alpine. Focal Utopia Mid. Focal utopia tweeter. Focal Utopia Woffer. JBL MS-8. Celestra -DA2K.tru- super billet 6 . 33KX Focal.

by: 2 xs-power

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 152
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דודי אחלה רכב אהבתי את מה שמיסתתר מתחת למכסה מנוע..

ותיתחדש על המערכת! מת כבר לשמוע!!

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סחתיין על הפרוייקט אשמח לראות תוצאה סופית של התהליך

וכרגיל ישראל היה ונשאר תותח ופדנט

JVC KW-AVX836

Hertz HSK-165XL @ Celestra FA475x

DC Audio Level 5 m2 12 inch @ DC Audio 3.5K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דודי תתחדש!

אני לא מצליח כל כך לפתוח כרגע את התמונות אבל אני סומך על ישראל שהוא עשה עבודה פנטסטית על הרכב שלך - אוהב את האיש הזה כמו כולם כאן.

אבל השאלה שלי היא - אמנם אוהד זרק כאן רמז שכנראה ההונדה שלך משופרת אבל...

הרכב כבר שנת 95 - האם יש לך תוכניות ארוכות טווח להשאר איתו?

זו שאלה של כדאיות לעומת תועלת.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה?

כזה?:)

אם תרצה שיפורים פנימיים.. :)

P1010298.jpg

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפלצת סיקס משופרת :)

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Romek- הצירים בדלתות סודרו מזמן.

אבל עדין כבדות מאוד בגלל הדיינימט.:cry:

אדי אני עוד מתכוון להשאר עם הרכב לפחות במינימום איזה 6 7 שנים ככה, כרגע אני נשאר איתו הרבה, זה כמו חברה שלי הרכב. מטפל בו, מפנק אותו, וכרגיל שופך עליו הון תועפות.:wink:

ועכשיו בחיפושים אחרי ms-8. במפגש הקרוב במרכז אני יגיע כדי שתוכלו לראות איזה ענק הדבר הזה.

יש פה תמונה שמהדיינימט שנשאר לי, החלפתי גם את הקורות ליותר חדשות ושמתי עליהם גם כמה חתיחות של דיינימט.

(אליקו עכשיו יש לי גם מגבר כמו שלך!!:-D:-D:-D)

יש עוד תמונות מוצלחות יותר:

zhvogglwyqzn.jpg dk3nni0n2moj.jpg mjzmmzz5mnje.jpg zzknjzjdf3mi.jpg tmundjgcn1xv.jpg zowzunuwm2jj.jpg

joyu3egn2uyz.jpg bzidtwknymmd.jpg ze5dmddwmrmy.jpg djwz2lnmyzzn.jpg jwdmnzyezm2i.jpg ayjzwnmmnwwh.jpg

נשאר עוד כמה תמונות אני יעלה יותר מאחור...

W520 Alpine. Focal Utopia Mid. Focal utopia tweeter. Focal Utopia Woffer. JBL MS-8. Celestra -DA2K.tru- super billet 6 . 33KX Focal.

by: 2 xs-power

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה "מגברון" - גרביל ממש...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש מגברון פצפון, לא תופס מקום בכלל :lol:

דודי תתחדש! איזה דרך עברת עם המערכת, אני מקווה שאתה שומע בידיוק כמו שאתה רוצה.

מעניין שאתה גר 10 דקות נסיעה ממני (בפסגה לא?) ועדיין לא ישבתי אצלך באוטו...

HU: Alpine W520 processor: JBL MS8 comp: Audison voce 3way @ Zapco reference 1000.4 & Zapco reference 350.2 Sub: Hertz HX300D @ Audison LRX 1.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...