Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרויקט מערכת מספר 2 שלי! + הטרו האגדי

שימו לב! השרשור הזה בן 4164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה שמעניין אותי זה - כשהMS-8 יגיע, איך הוא בכלל יצליח לכוון מערכת ברכב שיש בו אגזוז לחץ שמרעיד חצי רחוב

:-D:-D:-D (אם אני זוכר נכון יש ברכב הזה אחד די מוגזם)

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 152
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אדי אם היית יודע מה הולך מתחת למכסה מנוע היית מבין שמדובר בחיה רצינית :twisted:

אפילו ישראל לא מודה בזה אבל כנרה שדודי לא תריך להתאמץ הרבה בשביל לראות אותו במראה האחורית.

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוהד - תקרא אחורה - אתה תבין שכבר הבנתי את זה...

:-D

מוט הייצוב מאחורי המושב האחורי כמו ששמתי לב גם אמור שהרכב עבר חיזוקי שלדה...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט כמו שלי:-)

המגבר שלי מאוד שונה בתוכן

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה הלכת על שדרוגים של BB עד כמה שזכור לי

הירקות אה ז"א קבלים אורגניים מיפן לא היו טעימים לך :-P:-P:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי עזוב את האגזוז . אני רוצה ms-8.

אז במקום זה אולי תביא לי את הביט1 שלך??!?!? :wink:

אליקו מזה השוני הזה בירקות ובBB??

אוהד תודה רבה על המחמאות על הרכב. אבל גם לישראל יש אחלה הונדה!! :roll:

עמנואל אין עוד מגברים כאלה אבל בקרוב אצלך אחד כזה!

בקרוב עוד כמה תמונות של ישראל והמגברון כמו שהוא קורא לו.

W520 Alpine. Focal Utopia Mid. Focal utopia tweeter. Focal Utopia Woffer. JBL MS-8. Celestra -DA2K.tru- super billet 6 . 33KX Focal.

by: 2 xs-power

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דודי אחרי כל התוספת משקל שהוא הוסיף תאמין לי כשאני אומר עגלה עם סוסה :-P

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דודי,

אני חייב להסכים כאן עם אוהד לגבי משהו - כל הנושא של שיפורי רכב נועד בכדי להפחית משקל - אתה מתקין מערכת ששוקלת כמו בן אדם מאוד שמן שתמיד נוסע איתך ברכב הזה - איבדת קצת את הדרך הייתי אומר.

לגבי הBB זה קיצור של בר-בראון, חברת רכיבים שמייצרת בתחום האודיו רכיבים למוצרי עשירון עליון - כל החלקים הפנימיים במגבר של אליקו שודרגו להכיל בתוכם רכיבים של בר בראון. היתה לו אפשרות באותו המעמד של הזמנת המגבר (המגבר הזה מיוצר אך ורק בעבודת יד ובהזמנה אישית ומגיע בתיק של רובה צלפים של צבא ארה"ב ככה בשביל הגימיק) גם לבחור איזה קבלים הוא רוצה שיתקינו בו.

אחת מהאפשרויות היתה קבלים יפניים מחומרים אורגניים - זה לא צחוק, רציני. מה המשמעות של זה מבחינת צליל? :-D

זה מגבר OLD SCHOOL ככל שרק OLD SCHOOL יכול להיות אבל זה אחד המגברים הכי טובים שכסף יכול לקנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המפגש של המרכז יהיה כל תחילת חודש ביום שבת.

אל תדאג עוד ידברו על זה פה.

אדי אני אוהב יותר את המוזיקה והאיכות שאפשר להוציא מהגבר הזה וכל מה שבניתי עד עכשיו.

בכל מקרה אני אוהב את הרכב ככה איך שהוא וגם אוהב את זה שאפשר לשמוע בו מוזיקה מנהנה וכיפית.

זה כל התמונות עד עכשיו.

יהיה גם פרוקיט מס 3 של הקורות קיק פנאלים ובעזרת השם הms-8. (אישית אני חושב ms- 8 יותר טוב מביט 1 בגלל הכויון האוטומטי).

אבל כל אחד ומה שהוא חושב!! :screwy:

עוד תמונות של המגברון:

1emwezydtmoi.jpg i3jztmznhhth.jpg rnmmgmhiljny.jpg igyi4tzzzzjg.jpg z3gn5z2ttnui.jpg 4jhihdjuzzmz.jpg

no21jngcyydu.jpg kmyyygnzfhnj.jpg

W520 Alpine. Focal Utopia Mid. Focal utopia tweeter. Focal Utopia Woffer. JBL MS-8. Celestra -DA2K.tru- super billet 6 . 33KX Focal.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה חברה.

אבל זה רק ההתחלה יש עוד מלא דברים שאני רוצה להכניס ולשדרג שם...

אבל כמו שישראל אומר לאט לאט תקנה את הכול!8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דודי,

אני זוכר שבאחד המפגשים הראשונים שיצא לי לראות אותך אתה שאלת אותי אם שומעים אצלך טוב.

הכוונה שלי היתה שתכוון את המערכת :-D לא שתקנה את הציוד הכי יקר שאתה יכול לחשוב עליו :-P

באמת מפגש אחרי זה כבר היה לך את הDEUCE שאכן שיפר פלאים את התוצאה של הסט הקדמי אצלך מבחינת סאונד נטו.

אבל - תכניס את זה טוב טוב לראש

כל הרכיבים האלה שאתה קונה והולך לקנות לא שווים פרוטה אם אתה לא מכוון את המערכת נכון.

הJBL MS-8 מכוון נהדר את המערכת אבל אם להיות כנה - לא עפתי עד היום מאף אחת מהמערכות ששמעתי והיה בהן את הפרוססור הזה.

הוא הדהים אותי ביכולת כוון שלו - אין ספק, מה שקרה אצל אופיר ברכב עם רכיבים פשוטים זה פשוט מטורף - אבל התוצאה הסופית לא העיפה אותי.

רכבים עם מערכות הרבה יותר פשוטות וצנועות הצליחו להעיף אותי כמו למשל המערכת שהיתה לניר בסקודה הירוקה (ראה ערך מפלצת ירוקה), מה שסטס S3T הצליח לעשות עם נגן MP3, פולס של מוראל וסאב הכי פשוט של ID, התוצאה שיוני הצליח להגיע אליה כשהקרוס במערכת שלו הוא של PYRAMID שזה פחות או יותר הזבל סיני הכי גרוע שאני יכול לחשוב עליו :-D הרכב של אליקו כשרק הL8 והL3 פועלים, הרכב של עופר דותן (למעט האמת גם הפולו וגם הסובארו) בין אם זה ההורנים והIDMAX שפשוט הפכו את הפולו שלו לאולם קונצרטים ובין אם זה הסובארו שהוא הגיע איתה למפגש ואף אחד לא עלה על זה שהטוויטרים היו מנותקים (רק מוכיח לך כמה אנחנו עדר של מפגרים).

אני מעדיף עשרות מונים את העבודה הסזיפית של לכוון בעצמי את המערכת ולהשאיר את המקום לטעם האישי שלי מאשר פרוססור שיעשה את זה בשבילי ואני אגיד - איזה יופי, ככה JBL אוהבים שמערכת נשמעת - זה פסיכולוגי וזה חלק מהסלידה שיש לי לפרוססור הזה.

מה גם שבאחד המפגשים האחרונים יצא לי לשבת ברכב שיש בו את הMS-8 ואם זה היה אחרי כוונים - אוי ואבוי...

בקיצור - בחירת רכיבים מעולה - פנטסטית

אבל רגע לפני שאתה יוצא בהצהרות, בקריאות של שמחה עם אלפי סימני קריאה כמו שאתה אוהב - תצנן קצת ותבוא למפגש שנשמע ביחד איתך וניתן לך חוות דעת.

תהיה לך עוד הרבה עבודה גם אחרי שהמערכת תהיה מותקנת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי אני לא מבין את שאתה אומר כי מצד שני אני יביא את הMS-8 ואם הכיוונים האוטומטיים לא מתאים לי אז אני פשוט ישחק עם המכשיר עד שאני יקבל את מה שאני רוצה.

אבל עדיף לי קודם את הכיון האוט של המכשיר כי הוא עושה יותר עבודה קלה, לא אהבתי תמיד אבל תמיד אפשר לשחק עם זה.

הרכיבים שבחרתי יכולים אפילו להשמע טוב גם אם לא יהיה את הפרוססור.

אבל כמו תמיד אוזן אחת לא תתאים לאוזן השניה, במילים אחרות, על טעם ועל ריח אין על מה להתווכח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...