Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדכון עלות אחזקה שנתית של BMW E90 320I

ToSToS
שימו לב! השרשור הזה בן 1425 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אושרי, נהגתי על בימר עם גימור SPORT LINE, המושבים היו נפלאים (אפילו ביחס לכורסא שאני רגיל אליה), מחד הם תומכים בגוף בצורה מושלמת - ומאידך הם רכים להפליא.

לטעמי זה היה שילוב מושלם ומנצח.

במרצדס המושבים קשים ולא נעימים, ללא תמיכה לגב תחתון - דבר שגרם לי לסיים נסיעה עם כאב גב שנעלם ברגע שהתישבתי חזרה ב- IS.

שלא תטעה - בסוגיה זו אינני בדיעת יחיד, את אותה הטענה שמעתי גם מאלה שצירפתי לנסיעה לחוו"ד נוספת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום

אני חדש בבמוו אך שוקל לרכוש אחת מודל 320i שנת 2010 עם 46k קמ

מס המנוע אינו תואם למס השילדה האם זה בסדר או שהוחלף מנוע.

מס השלדה wbapg5100a

ובכלל האם הרכב הזה מומלץ מבחינת אמינות וכד

תודה

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המספר שלדה שנתת לי הוא כנראה שגוי, הרכב הנ"ל יוצר בארה"ב ודגמו הוא 328 עם אותיות מנוע N51.

אם חשקה נפשך בBMW, אז 320 זה דגם כניסה מצוין. יש לה מספיק כוח כדי לבצע כמעט כל משימה בכלילות ועם הרבה הנאה :)

אופיר רודניצקי, דיאגנוסטר מומחה לרכבי קבוצת VW AUDI SEAT SKODA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

הרבה זמן לא עדכנתי על עלות האחזקה של הבימבה שלי, אז כנראה שהגיע הזמן :)

העדכון האחרון נכון לתאריך ינואר 13, העדכון הנוכחי תקף משם ועד היום.

במהלך השנה ושמונת החודשים הנ"ל הרכב עבר25,000 ק"מ ובסה"כ הוא נסע 120,000 ק"מ.

במהלך ה20 חודשים האחרונים, נדרשה השקעה בתיקונים של 4820 ש"ח.

עלות טיפולים ל2013-14.jpg

עריכה אחרונה על ידי ToSToS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההתמדה.

מצבר וורטה עולה 350 בלבד?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי עלויות אחזקה, אני זוכר שקראתי לפני כמה שנים טובות על אופציה מענינת ברכישת M5 בשווייץ, עבור תוספת 7000$ למחיר הרגיל,

מקבלים אחריות מפגוש לפגוש למשך 10 שנים ראשונות.

לא יודע כמה 700$ בשנה אז (נראה לי ב 2002) שווים היום אבל כנראה שעבור מכונית מורכבת כמו M5 זה עדיין דיל משתלם ביותר, בטח עם רמת המכונאים בשווייץ/גרמניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התיעוד הזה מרשים אך חסר משמעות עבור כל מי שרוצה לקבל מושג על עלות האחזקה של הרכב. עבודות רבות כלל לא עלו לך כסף. מפריבילגיה כזאת יכול ליהנות רק מי שניחן בשתי ידיים ימניות ובמקום לביצוע תיקונים באופן עצמי. עבור מרבית האוכלוסיה שני התנאים הללו כלל אינם רלבנטיים.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד יש אמת בדבריך, אך יחד עם זאת אני בטוח ב100% שהשרשור הנ"ל מתאר הכי טוב ברשת את חווית אחזקת BMW מזדקנת לאורך זמן.

כמו כן אני בטוח שהשרשור הנ"ל, משמש עוגן כספי למספר רב של אנשים ששוקלים קניית רכב יוקרה משומש.

proxima- לדעתי לBMW ,לפחות בעבר, היית טכניקת שימור לקוחות מצוינת, שהתבססה על ניפוח המחיר ההתחלתי של האוטו על מנת לאפשר לאחר מכן מתן שירותי אחריות מורחבים עד ל5 שנים בצורה בלתי רשמית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד יש אמת בדבריך, אך יחד עם זאת אני בטוח ב100% שהשרשור הנ"ל מתאר הכי טוב ברשת את חווית אחזקת BMW מזדקנת לאורך זמן.

הוא מתאר מצוין את חוויית אחזקת BMW מזדקנת ודי מאשש את זה שאם אתה לא מתכנן לעבוד על הרכב לבד ולהזמין חלקים מחו"ל, מדובר בעסק יקר מ-א-ו-ד!

אבל כמובן שאין כאן שום חדשות, אחרי הכל, זה BMW.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוסטוס, שרשור מבורך. כן ירבו.

רק חבל שאני רואה את חלום הסדרה 3 קבריולט (גג קשיח) 2008 שלי מתרחק עם כל פוסט חדש שלך :roll:

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

שלום אופיר,

ההודעה הזאת הייתה אמורה להישלח בהודעה פרטית, אולם התיבה שלך מלאה או משהו כזה... בכל אופן אם כבר אני מפרסם כאן, אשמח אם עוד אנשים יוכלו להשיב ולסייע:

אני פונה אליך לאחר שקראתי את השרשור המהפנט על תחזוקת הרכב שלך ואשמח אם תוכל לשתף אותי בקצת ידע.

לאחרונה נדבק הבית בחיידק ב מ וו כאשר אמא שלי רכשה בתוך המשפחה e46 318i מנוע וולוטרוניק שנת 2005.

כעבור כשנה וחצי, הרכב עובר אליי ואילו היא תתקדם ל-e90 320i שנת 2008 (יש רכב על הכוונת שאולי יצא לפועל).

לקראת העברת הרכב לרשותי אני מעוניין לסדר את בעיית גומיות השסתומים, שכן הרכב מעשן וצורך שמן. הנסועה של אמי הייתה נמוכה ביותר ואילו אצלי הרכב יהיה בשימוש יום יומי מוגבר.

הצעת המחיר אצל פריד מעוספיה עומדת על כ-2500₪ ותארוך יום-יומיים.

אם הבנתי נכון אתה ביצעת את ההחלפה לבד. אמנם אני אחד שמטפל לבד ברכב (אמנם לא ברמתך, אבל מטפל), אבל חששתי לגשת לעבודה כזאת בעצמי.

תוכל לשתף אותי בבקשה באופן ביצוע העבודה?

לגביי הe90, למה לשים לב במיוחד לפני הקניה?

ובכלליות יותר - אשמח אם תוכל לשלוח לי חומרים או קישורים לתחזוקה עצמית, לרבות חנויות חלפים בארץ ובחו"ל, או כל דבר אחר שאתה יכול לחשוב עליו בנושא.

[email protected]

המון תודה,

עדי

עדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד לך על ההתמדה בטיפול הרכב. פשוט שיכנעת אותי לעולם לא לקנות BMW (לא שיש לי את הממון לזה).

אני מבין שיש אנשים שאוהבים לטפל לבד ברכב, אבל אני פשוט לא מצליח לראות את עצמי מטפל ככה ברכב למרות שאני מאד נמשך לעולם הזה.

אוטו-מאניה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גומיות שסתומים עוד לא עשיתי, אבל זה בהחלט תהליך לא זול, כמה ק"מ עבר הרכב?

עריכה אחרונה על ידי ToSToS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1425 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...