Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"אני שונא NISSAN MICRA"

avizaz
שימו לב! השרשור הזה בן 4759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מדבר על הדור שנמכר הרבה בארץ

ביררתי לגבי מה שהיה לפני וזה אפילו קצת חמוד, הדגמים הקודמים מזכירים קצת את הפיאט הקטנות, אבל האוטו-כאפות כרגע פשוט גורם לי להתמלא בשנאה :evil:

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני בפנים!

אבל מציע שנתאחד עם מועדון: "אני שונא את ניסאן טידה" ואז יהיה לנו יותר כח.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי על מיקרה קבריולט ביון ..

היה דווקא אחלה.

אוטו חמוד, קצת חלש אבל מובן בגלל מנוע קטן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדור השני של הניסאן מיקרה שיוצר בין 92' ל 03' היתה המכונית היפנית הראשונה שזכתה בתואר "מכונית השנה" ב 93'.

סביר להניח שאחד המניעים לבחירה במיקרה היתה עליבותן של מיתחרותיה, הפיאט צ'ינקווצ'נטו והרנו סאפרן, וכעס של עיתונאי אירופה על היצרנים, אבל בכל מקרה המיקרה היתה מכונית נאה ומתקדמת יחסית טכנולוגית - מנועי 16 שסתומים וגיר אוטומטי משוכלל.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.youtube.com/watch?v=dDOLetMo9is דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

שווה לראות למי ששונא מיקרה :-P

There's not much you could do or say to phase me

People think I'm a little bit crazy

I get it from all angles, even occasionally Doc Dre-zie'll

Have to step in every once in a while to save me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש רכב שכזה, שנוא כאילו אין מחר- החיפושיט.

המיקרה אבל סתם מכוערת. לא מגיב אליה בשום צורה- סתם עוד דרעק על הכביש.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שאמר דור ראשון-שני. המיקרה יצאה לשוק ב 1982.

המכונית הזאת היא מותג באירופה כמו הפולו והפיאסטה.

לארץ המכונית הגיע רק בשנים האחרונות כי היא מכונית יקרה בגלל שהיא כזה מותג באירופה ובגלל שלקרסו יש את הקליאו שנמכרה טוב.

קיבלתם מהעבודה את גרסת ליסינג שאין בה כלום כמו בכל מכונית ליסינג, הגרסה הרגילה באה עם כל תוספת אפשרית.

גור רציף, 6 כריות אוויר , מערכת שמע מקורית הכוללת שליטה מההגה , מראות חשמל דיבורית BLUETOOTH , בקרת שיוט , מיזוג עם בקרת אקלים , חיישן רוורס ומערכת סיוע בחנייה .

למנוע החדש יש רמת זיהום אויר של אופניים.

סה"כ מכונית עירונית לכוסיות שלא צריכה לעניין חובבי נהיגה.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא כל כך אוהב את הרכב. במיוחד בצבע וורוד מזעזע.

חבר מחו"ל שהיה בארץ שאל אותי פעם (אחרי השאלה "למה כל המכוניות אוט'???") מה יש לנו לישראלים עם מכוניות דוגמת המיקרה וליתר דיוק למה גברים נוהגים בכאלו מרצונם החופשי?

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

life_system

זה לא עניין של "למי ששונא מיקרה"

זה מראה שבתכל'ס, המיקרה היא באמת ובתמים, מכונית גרועה מהרבה מאוד בחינות.

זה כלל לא נכון.

הניסן מיקרה אינה מכונית גרועה כלל ועיקר, היא פשוט הגיעה לארץ ברמת איבזור נמוכה מידי מלווה בתימחור לא נכון.

המיקרה מכונית חמודה למראה, פשוטה לתחזוקה והציעה אמינות למופת.

בבריטניה המיקרה מככבת שנים רבות בראש טבלת המכירות, כי הבריטים, בניגוד לישראלים, קונים מכוניות לפי הצרכים שלהם ולא כדי לנקר את עיני השכנים (כל ה SUV למינהם, לדוגמא).

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי הוא עניין יחסי, לדעתי הדור האחרון של המיקרה נראה זוועה (ביחד עם הג'וק המזעזע שמשום מה בישראל כ"כ מתים עליו)

אני מניח שכבר נסעת בה, אם כן אתה אמור לדעת שהחומרים בתא הנוסעים לא משהו, נוחות הנסיעה ככה ככה, והעיצוב הפנימי, מה שנקרא has a look only mother can love

אישית, גם אם בארץ וגם אם בחו"ל, אני לא רואה סיבה בעולם לקחת מיקרה במקום פיאט 500, הן עולות בערך אותו דבר. אם מוכנים לעלות טיפה בגודל יש עוד ים של אופציות מפיאט, פיג'ו, סיטרואן, סיאט, ובערך כל חברה (להוציא את אלו שאין להן סופר מיני...)

זה לא שהרכב קטסטרופה גמורה, כמו שאמרת- הוא אמין, התיבה הרציפה אחלה, והוא לא ממש מרגיש כמו עגלה. אבל זה מקרה שזרם החסרונות (והאופציות העדיפות) מעלים מהעין את היתרונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הבריטים, בניגוד לישראלים, קונים מכוניות לפי הצרכים שלהם ולא כדי לנקר את עיני השכנים (כל ה SUV למינהם, לדוגמא).

בריטניה זאת לא המדינה הזאת שנמכרים בה יותר מכוניות ספורט ומכוניות עם גג פתוח מאשר בכל מדינה אחרת?

ורשימת 10 הדו"ג הכי נמכרים כוללת 7 אופנועי ספורט 1000.

אתה יודע שבבריטניה מוכרים יותר אודי TT יותר מאשר בכל מדינה אחרת כולל גרמניה?

למה לעזאזל קונים מכוניות מכוניות גג פתוח במדינה שיורד בה גשם 300 יום בשנה?

מיקרה היא להיט מכירות באירופה כבר 30 שנה והיא תמשיך להיות כזאת עוד 30 שנה.

אנשים באירופה שמחפשים מכונית קטנה נכנסים קודם כול לסוכנות של ניסן.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכוניות ספורט, גג נפתח, אופנועים גדולים - זה בשביל הנהג, בשביל ההנאה שלו והכיף שלו. רכב שטח שלא יכול לנסוע בשטח אין בו שום הנאה, לא כיף לנהוג, לא יפה, לא משתלם, לא בטיחותי - רק עושה פוזה על הסובבים.

גם אוטו ספורט עושה לא מעט פוזה אבל מסוג שונה לגמרי, הפוזה של אוטו ספורט אומרת "קניתי אוטו יקר וממש לא פרקטי, כדי להנות", הפוזה של רכב כביש שטח אומרת "קניתי אוטו יקר ובזבזני כדי שכוווולם יראו שיש לי כסף".

זה אפילו יותר גרוע מאיזה מרצדס גדולה כי לפחות זה אומר "יש לי כסף ורציתי את האוטו הכי נוח שיש בשביל עצמי, ושהאוטו יראה כמו עוד מרצדס שחורה בכביש בלי פוזה מיותרת"

זה הדעה האישית שלי.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...