Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היום לראשונה ראיתי יאריס T סופר צארג'ר

senda
שימו לב! השרשור הזה בן 7272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמה דברים שיש לי להוסיף על הדברים:

דבר ראשון - הבחור הנחמד רק התקין את הצארג'ר לפני שבוע והוא עדיין בהרצה, אני מניח שכאשר הוא יתחיל להשתמש ברכב באופן חזק, הוא יחליף גם את הגאנטים - מידת גלגלים.

דבר שני - האחריות אמורה להשמר כיוון שחלק מהקיטים הם של חתיבת טויוטה, מה שכן, לפי דעתי האחריות תשמר רק אם תתקין את הקיט במוסך מורשה של טויוטה.

דבר שלישי - היאריס ובסיס הגלגלים הקצרצר שלה, 140 + סוסים וצמיגים רחבים וגדולים יותר יכולה להיות פיצוץ. בלי צמיגים רחבים וגדולים יותר היא תפרפר כל הדרך עד 100 קמ"ש ורק שם הקיט יהיה יעיל.

ודבר אחרון - אם הרכב היה שלי ולא רכב ליסינג, הייתי עושה את השיפורים הנ"ל.

תחשבו - 130K ויש לך טויוטה סופר ספורטיבית במחיר תחרותי מאוד וה130 כולל את הרכב, הקיט ושינויים נדרשים כמו גאנטים צמיגים ובולמים...

הלוואי עלי

לילה

ניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

דבר שני - האחריות אמורה להשמר כיוון שחלק מהקיטים הם של חתיבת טויוטה, מה שכן, לפי דעתי האחריות תשמר רק אם תתקין את הקיט במוסך מורשה של טויוטה.

אפילו שהקיט יותקן במוסך מורשה של טויוטה , כל שינוי מכני מבטל את האחריות אם אני לא טועה .

Mitsubishi Colt 2003

תמונות : http://www.pbase.com/dannir/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו שהקיט יותקן במוסך מורשה של טויוטה , כל שינוי מכני מבטל את האחריות אם אני לא טועה .

כל שינוי מכני שאינו מאושר ע"י היבואן/יצרן (יבואן יותר הגיוני, כיוון שהוא זה המחליט בארץ, ולא היצרן). זאת אומרת: שאם הקיט מאושר ע"י יבואן טויוטה, אין פגיעה באחריות... האם הקיט מאושר, זה כבר לגמרי סיפור אחר...

אהבה באה בזוגות, לנשים ולמכוניות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק מופתע שלמכונית עם 105 כ"ס צמיגים של 185/55R15 לא מספיקים, וצריך להחליף ל-16 אם מעלים לה את ההספק ל-140 (או יותר גרוע - אפילו אם מחליפים בולמים וקפיצים...)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק מופתע שלמכונית עם 105 כ"ס צמיגים של 185/55R15 לא מספיקים, וצריך להחליף ל-16 אם מעלים לה את ההספק ל-140 (או יותר גרוע - אפילו אם מחליפים בולמים וקפיצים...)

רוני

לדעתי הצמיגים הם לא הבעיה...

כלומר, הם חלק ממנה... אבל כנראה שמשהו אחר בעייתי שם בכיול השילדה.

(אני אעדכן אתכם אחרי הקיט של קוני והמוט המקשר :p )

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף יבואן בארץ, מלבד יפנאוטו, לא מכיר בשיפורים ויבטל לך אחריות אם יזהה כאלה. יבואן טויוטה או אחד המחמירים.

גם נשיא טויוטה עצמו יתקין סופר צ'רג'ר ליאריס שלך, יוסי עדן המנהל נטכני של יבואנית טויוטה (שפורומי הג'יפים מלאים בסיפורי זוועה על התת-שירות שהוא מעניק ללקוחותיו) יודיע לך שזה שיפור לא חוקי ומסוכן, ושהוא מסיר את האחריות מהרכב.

יפנאוטו מתקינה בעצמה קיט פרודרייב באימפרזות הספורטיביות, עם אחריות מלאה. אני לא יודע איך הם מתייחסים ללקוחות שלא התקינו אצלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף יבואן בארץ, מלבד יפנאוטו, לא מכיר בשיפורים ויבטל לך אחריות אם יזהה כאלה. יבואן טויוטה הוא אחד המחמירים.

גם נשיא טויוטה עצמו יתקין סופר צ'רג'ר ליאריס שלך, יוסי עדן המנהל הטכני של יבואנית טויוטה (שפורומי הג'יפים מלאים בסיפורי זוועה על התת-שירות שהוא מעניק ללקוחותיו) יודיע לך שזה שיפור לא חוקי ומסוכן, ושהוא מסיר את האחריות מהרכב.

יפנאוטו מתקינה בעצמה קיט פרודרייב באימפרזות הספורטיביות, עם אחריות מלאה. אני לא יודע איך הם מתייחסים ללקוחות שלא התקינו אצלהם.

כמה טוב שאבא מכיר אותו :wink:

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל שינוי מכני שאינו מאושר ע"י היבואן/יצרן (יבואן יותר הגיוני, כיוון שהוא זה המחליט בארץ, ולא היצרן). זאת אומרת: שאם הקיט מאושר ע"י יבואן טויוטה, אין פגיעה באחריות... האם הקיט מאושר, זה כבר לגמרי סיפור אחר...

רגע , אם הוא מביא קיט שמיועד לטויוטה יאריס והוא מאושר ע"י טויוטה כשיפור רכב מקורי

אבל בארץ היבואן לא מכיר בשיפורי רכב (אין ספורט מוטורי) , יש אפשרות לאפשר את

הקיט שיכלל גם באחריות ? או שרק האחריות על הרכב תהיה בתוקף ?

Mitsubishi Colt 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'אנט 15 מספיק גם ל 200 כ"ס....

עוד באמצע שנות ה 80 יצא רכב עם 140 כ"ס על פלוס מינוס אותו בסיס גלגלים , עם ג'אנט 15 וזה היה שילוב לא רע בכלל

רוחב הצמיג יותר משמעותי מאשר גודל הג'אנט...

אני לא אתפלא שהגודל נובע מהחלטת היצרן להבדיל בין 2 הדגמים ולתת לטורבו מראה יותר "רע"....

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכל שיפור כח ליאריס מחייב שינוי אחד לפחות - התקנת באקט מעור שחור, אבל משהו מיוחד- 6.5 קילו.

אבל אין לי מושג איפה משיגים דבר כזה בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכל שיפור כח ליאריס מחייב שינוי אחד לפחות - התקנת באקט מעור שחור, אבל משהו מיוחד- 6.5 קילו.

אבל אין לי מושג איפה משיגים דבר כזה בארץ.

שבדיוק יש לי כזה ביאריס (-:

אז עכשיו אני צריך הגדלת כוח ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, נתקלתי בזה בשיטוט בפורומים של TOC

http://www.activatech.co.uk/pictures/Activa%20Yaris_03.JPG

מנוע 1.8 של סליקה מספק 180 כ"ס מושתל בתוך יאריס.

מנוע 1.8 בתוך יאריס בטח מצריך חיזוקי שילדה וכו...

יש לך עוד תמונות של היאריס הזאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, נתקלתי בזה בשיטוט בפורומים של TOC

http://www.activatech.co.uk/pictures/Activa%20Yaris_03.JPG

מנוע 1.8 של סליקה מספק 180 כ"ס מושתל בתוך יאריס.

מזה המוט שמחוזק משני צידי המנוע ?

הוא מחזיק את המנוע ?

Mitsubishi Colt 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...