Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקומות בהם אפשר לשמוע מערכת שהם לא המפגש

Omri.Bd
שימו לב! השרשור הזה בן 4994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, אני מחפש מקומות בהם אפשר לשמוע מערכות שהם לא המפגש,

או רמקולים בנפרד גם טוב... העיקר מקום שבו אפשר לתת לאוזן לבחור.

אני גר במרכז ואשמח לקבל מקומות בהם אפשר לשמוע מגוון רחב של מערכות.

שוב תודה, עמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עומרי בוקר טוב

אתה מוזמן להגיע אלינו ולשמוע (את המגוון הלא כל כך גדול אבל עדיין נחמד) מספר דגמים של רמקולים

כמו כן יש במגרש רכב או שתיים (שלנו) שיש בו רמקולים מורכבים שתוכל להכנס ולהתרשם

אני לא יכול להבטיח שתאהב את מה שתשמע (ראה שרשור http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=344144 :lol::wink::-P) אבל אני מבטיח לך יחס חם הסבר מפורט וכוס קפה טוב במידה ותרצה

יום טוב

דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל בית התקנות מכובד אמור להכיל "דוגמנית" של רמקולים בהם אתה יכול לקבל טעימה ממגוון הסטים שיש להם להציע - תיקח בחשבון שמה שאתה שומע בדוגמנית לא יהיה מה שאתה תשמע בתוך הרכב.

בתי התקנות כמו סאונדסטורם http://www.soundstorm.co.il

בתי התקנות כמו א.ד.י מערכות

בתי התקנות כמו אהובי שי

ועוד ועוד שכאלו יכולים לתת לך את האופציה הזו.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או רמקולים בנפרד גם טוב

אני רק רוצה לחזק, מה ש-lanosforce כתב. רמקולים בסטנד ורמקולים ברכב זה יום ולילה. גם מרמקולים מותקנים ברכב אחר תקבל היכרות חלקית בלבד, כי HU, מגבר, רכב עצמו ובעיקר התקנה יהיו שונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן אדי ו mikyl צודקים בגדול

עדיין אפשר לזהות איכויות של רמקולים וסגנון צליל גם כשהוא מורכב על דוגמנית

בכל אופן אני הדגשתי ואלכס שלנו חזר על כך שיש לנו במגרש (בדרך כלל) מכוניות שניתן להאזין בתוכם לסטאפים שונים

כמו כן אוסיף שבדרך כלל הכלל הוא שמה שאתה שומע בדוגמנית (מהסוג הממוצע שנמצאת בחנויות הרגילות) יישמע טוב יותר ברכב לאחר התקנה נכונה

יום טוב

דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בהכרח טוב יותר...

מה שקורה כשאתה שומע בדוגמנית זה שאתה בעצם שומע בסביבת חדר גדול ואתה שומע יותר את הצליל הישיר שיוצא מהרמקולים מאשר את ההחזרים שלהם כמו שקורה בסביבת רכב.

אם תיקח סט פשוט - לרוב על דוגמנית הטוויטרים שלו ישמעו הרבה יותר רגועים ונעימים לאוזן - ברגע שתעבור לרכב אתה תבין עד כמה הם חדים וצורמים לאוזן.

חלק מזה נובע בגלל מרחק האזנה גדול יותר בדוגמנית ולכן רצוי לעמוד במרחק של מטר מהדוגמנית כאשר לוקחים צעד אחד קטן שמאלה (בשביל לדמות מצב ישיבה ברכב) ולקחת בחשבון שאנחנו עדיין לא מקבלים החזרים מכל כוון אפשרי...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם, אני מחפש מקומות בהם אפשר לשמוע מערכות שהם לא המפגש

שלום לכולם, אני מחפש מקומות בהם אפשר לשמוע מערכות שהם לא המפגש

אין מקום יותר טוב כמו במפגשים כי שם יש לך מבחר ענק של כל מיני סטים.

מוכר קרוסים של HYBRID AUDIO CLARUS ושל TEMPO

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...