Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמעט תאונה קשה שקרתה לי בגלל נהגת חוצפנית

ליאור קלה
שימו לב! השרשור הזה בן 5020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ידידינו פותח השרשור,

לפי איך שהגעת היום לפיט אז נראה כי גם אתה לא הנהג הכי זהיר אך בלי שום קשר פתיחת עיניים כמו רוכב אופנוע רק תעזור לך להעביר את הנהיגה ללא עצבים (כי אז תראה את הנולד).

אני לא זוכר שאמרתי מתישהו שאני הנהג הכי זהיר, ובכל מקרה אני לא מבין למה אתה אומר את זה?

אם ראית אותי נוהג אז רק ראית אותי לוקח ברמזוק שמאלה ונכנס לחניה מימין ואת כל זה עשיתי בהילוך 1-2, מכאן מגיעות המסקנות שלך.

נכון שאתה סתם זרקת באוויר עכשיו מבלי לחשוב??

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אולי זה ניסיון של שנים,אבל נהג מנוסה באותה עשירית שניה רואה את כל הכביש כולל הצדדים,רק שתבין אני לא שופט אותך כמו שכתבתי זה ניסיון של שנים,אולי במקרה הבא תפיק לקח (אני מקווה שלא תצטרך).

קדחת.

כשיזוזו עליך בפתאומיות אתה תסיט את ההגה כמו ענק.

היתרון של נהג מנוסה זה ביכולת שלו לצפות תקריות כאלו מראש, בגלל הניסיון.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או !

דדי חושף כאן מידע רגיש...:lol:

אישה יכולה לחתוך מישהו שיכנס בעמוד והיא תמשיך לנסוע בלי לשים לב, בדר"כ נשים כן!

כן, ואז מפרסמים סטטיסטיקות מתחסדות, על איך שנשים מעורבות בפחות תאונות מגברים.

הנושא הזה הוא דוגמא מצוינת לסטטיסטיקה המפתיעה שנשים נוהגות טוב יותר מגברים.

MAZDA CX-5 AWD (4x4) 192hp / SkyActive-G 13:1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתאבד שיעי בלי 70 בתולות

[/b][/color]

ובעל ג'ימיני מקווה שהלכת להתפלל הגומל וגם אולי למדת משהו על הילכות כביש פנוי אלק..

ולא תמיד תמצא את המלאך הזה על הכביש שנתן לך להיכנס.

תודה רבה, גם לי הסיפור של הבחור בג'יפון נראה מוזר משהו :)

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, ואז מפרסמים סטטיסטיקות מתחסדות, על איך שנשים מעורבות בפחות תאונות מגברים.

הנושא הזה הוא דוגמא מצוינת לסטטיסטיקה המפתיעה שנשים נוהגות טוב יותר מגברים.

אני מבקש, לא זו הסיבה שפתחתי את הששור, מי נוהג יותר טוב ולמי יש יותר גדול. במקרה שלי זאת הייתה אישה, במקרה אחר זה יכול להיות גבר.

כולנו נהגים גרועים באותה מידה:lol:

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קדחת.

כשיזוזו עליך בפתאומיות אתה תסיט את ההגה כמו ענק.

היתרון של נהג מנוסה זה ביכולת שלו לצפות תקריות כאלו מראש, בגלל הניסיון.

כוונתך לניסיון הנרכש לבד או לנסיון שמקורו בהקניית הרגלים נכונים עם מדריך? ראיתי אנשים שלמדו לפתוח את הראיה ההיקפית\להסתכל למרחק\לצפות את הנולד בעצמם, אבל תמיד חסר משהו. אבא שלי למשל, אימץ לבד את הרעיון של מבט למרחק, אבל הוא לא פשוט שם את העיניים בהמשך הדרך, אלא מסתכל קודם על חלקת הכביש הקרובה אליו, ואז רק מסיט את המבט מעלה לעבר המשך הכביש וחזר חלילה וזה פחות יעיל

?למיטב ידיעתי, בלימת חירום קודמת לתמרון ההגה -- כפי שעשה פותח השרשור, לא כך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואותי מעניין, אם הכותרת של השרשור הזה הייתה "נהג חוצפן" גם היו 1245 צפיות ביומיים........

שבוע טוב

סיגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואותי מעניין, אם הכותרת של השרשור הזה הייתה "נהג חוצפן" גם היו 1245 צפיות ביומיים........

שבוע טוב

סיגל

אם זה היה נהג בחור צעיר וחסון, או איזה פירחח ערס, ולא נהגת, אם להיות כנים עם עצמנו זה היה נגמר אחרת. פותח האשכול לא היה מעז לחשוב להכנס בו עם הרכב או לעצור אותו ולהתחיל לצעוק עליו ולחנך אותו, כל אחד היה ממשיך בדרכו והאשכול הזה לא היה מתקיים בכלל.

גיבורים על בחורות ...

ובהזדמנות הזו ואני מתנצל בפני כולם על המשפט שלי קודם. לא הייתה לי כוונה לרמוז שנשים נוהגות פחות טוב מגברים, הייתי צריך להכליל גם גברים שם כי הם עושים לא פחות שטויות ואולי אפילו יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

martines, תהיה כנה עם עצמך כמה שאתה רוצה. אתה לא מכיר אותי ואתה לא יודע איך הייתי מגיב אם זה היה גבר, ואל תדאג אני יודע להתמודד היטב עם ערסים וגברים מהסוג שאתה מדבר אליו.

ובוא תסביר לי את המושג הזה ''גיבור על בחורות'', אף פעם לא הבנתי אותו למען האמת. ואתה אומר את זה כאילו אני עשיתי משהו רע והתנהגתי בצורה לא תקינה.

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

martines, תהיה כנה עם עצמך כמה שאתה רוצה. אתה לא מכיר אותי ואתה לא יודע איך הייתי מגיב אם זה היה גבר, ואל תדאג אני יודע להתמודד היטב עם ערסים וגברים מהסוג שאתה מדבר אליו.

ובוא תסביר לי את המושג הזה ''גיבור על בחורות'', אף פעם לא הבנתי אותו למען האמת. ואתה אומר את זה כאילו אני עשיתי משהו רע והתנהגתי בצורה לא תקינה.

שמע, "גיבורים על נשים" לא היה מופנה אישית כלפיך אז אל תעלב, דיברתי על תופעה והשתמשתי בלשון רבים. שום דבר אישי נגדך.

בארה"ב יש לתופעה הזו שם ROAD RAGE , זה ידוע שם שאם אתה חותך מישהו או עושה שטות על הכביש אתה יכול לחטוף כדור. מאד דומה למה שתיארת "באותו רגע ממש איבדתי את העצבים וחשבתי כבר להיכנס בה בכוח עם הרכב ולהעיף אותה לתוך הגדר הפרדה, כמובן שזאת רק פנטזיה שהייתה בראשי באותם הדקות שהייתי ממש עצבני."

בארץ זה קצת שונה

כבר ראיתי דברים קורים על הכביש ויש הבדל בתגובות לנשים ולגברים בסיטואציות בכביש. אם הנהג המשתולל הוא גבר זה יעבור בשקט רוב הפעמים, אם זו אישה אז כבר ידאגו לחנך אותה. לאשתי יש כמה סיפורים על היחס ה"מופלא" שהיא קיבלה מנהגים

מי שבכל זאת יעז לחנך את הגבר המשתולל מסתכן בתגובות אלימות החל מקללות ועד למכות ודקירות, אז אין פלא שנזהרים בכבודו של המשתולל וכובשים את הכעס, אבל לא בכבודה של המשתוללת. הנשים כאן הפכו להיות קרבן של האלימות והצורך לפרוק כעסים על הכביש.

אבל באמת מעניין אותי לדעת אם במקום בחורה היה יושב ברכב ערס חסון שומע מוסיקה בפול ווליום ומדבר בפלאפון, מה היית עושה ? היית נוסע במקביל אליו ומסמן לו לעצור ? ומה בדיוק היית אומר לו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי אתה יותר מטריד,

מסיט את ההגה, מאיץ בעצבנות, מקלל אותה תוך כדי נהיגה (בטוח לא מסתכל ישר), מוריד אותה מהכביש...

אדון ציניות, בלהוציא דברים מהקשר אני רואה שאתה מצטיין, כנראה אתה לא היית מסיט את ההגה וממשיך ישר לרכב שלה במהירות גבוהה, ואחר כך היית מברך אותה מן הסתם. אתה מאלה שנותנים לאצבעות לרקוד על המקלדת ושולחים את השטות הראשונה שיוצאת.

ואל תיתן לי להטריד אותך, אני בטוח שיש לך דברים יותר חשובים לעשות בחיים.

martines, לא הייתי עושה כלום, כי אני מפחד מערסים חסונים ששומעים מוסיקה.

ובזה בוא נסכם את הדיון!

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הוצאתי מהקשרו?

מרטינז כבר ציין שעולה החשד שאתה סובל מחוסר איפוק להתגבר על הכעסים שלך תוך כדי נהיגה.

אני הייתי מגיב אינסטינקטיבית, אולי מקלל אותה ומגביר עירנות (כי כנראה חלמתי בהקיץ אם לא חזיתי מאורע שכזה).

אתה התחלת להתעצבן, התחלת להאיץ בעקבותיה, לרדוף אותה - במקום להסיק שהיא פוסטמה גמורה, ולהמשיך בדרכך ברוגע ובזהירות.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...