Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו יכול להסביר לי, איך זה קרה?[רכב הפוך באיילון]

tom123
שימו לב! השרשור הזה בן 5020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב, חג שמח וברוך הבא לפורום.

לתגובה שלך חיכינו (יש כאלה שיהיה להם קשה להודות בזה)

טעויות כאלו קורות (וכן, אני קורא לזה "טעויות"), מישהו מנסה להתחמק מתאונה עם רכב אחר וגורם לתאונה שרק הוא נפגע בה והרכב השני נעלם לו מעבר לאופק.

טעות כזו קרתה לי גם, כשנהג החליט "לקצר" את הסיבוב ולהכנס בנתיב שלי - דבר שגרם לי למשוך שמאלה ולעלות על אי תנועה ב-60 קמ"ש (שני צמיגים התפוצצו) ואחרי שהאוטו שלי עצר לבד, יצאתי בריצה אחרי הרכב השני (זה היה מיותר, אבל הייתי צריך להוציא קיטור אז נראה לי הכי נכון לתפוס את הנהג השני ולהעמיד אותו על טעותו)... זה לא עבד, הוא ברח ואני נשארתי עם המכנסיים למטה.

- מוכר?

- לא

- כמה? כמה אתה רוצה עליו?

:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני תלמידה שלמדה אצל המורה נהיגה כפי שפורסם פה, דבר כזה לא יקרה לו בחיים.

רואים את אשתו בתמונה (אני מכירה אותה), חבל להכפיש את המורה שכל כך הרבה תלמידים מרוצים ממנו.

דרך אגב אני עברתי אצלו טסט ראשון בהצלחה והמורה מצחיק ומלמד מצויין ומומלץ בחום וכל השאר לא מבינים!

גבי אנחנו אוהבים אותך... ומאחלים לאשתך רפואה שלמה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה לאבי ולליאן, התגובות שלכם חשודות, זה נראה יותר כמו טוקבק ב YNET של עובדי הרכבת מאשר תגובות אמיתיות.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור הנוכחי מחזיר אותי בזמן 35 שנה. באד הערבים התקשר אלי הורה שלי לנהיגה לא להגיע לשיעור הבא - כיון שאחד התלמידים עשה תאונה עם הרכב שלו. לתלמיד זה לא הפריע לקחת למחרת את הרכב של השותף בביה"ס לנהיגה - מדגם קצת שונה - ולעבור את הטסט.

לעצם העניין - האם מישהו ראה את צידו האחר של הרכב? האם הוא אולי נפגע על ידי רכב אחר מימין והוטח אל גדר הבטיחות? אי אפשר לשפוט את הארוע בלי להכיר את כל פרטיו.

לגבי התלונות על סוג המעקה - אמנם איני נוסע באיילון לעתים קרובות אולם לפי הצילום נראה כי מדובר במעקה זמני המוצב בעת ביצוע עבודות בדרך - האין זאת?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור הנוכחי מחזיר אותי בזמן 35 שנה. באד הערבים התקשר אלי הורה שלי לנהיגה לא להגיע לשיעור הבא - כיון שאחד התלמידים עשה תאונה עם הרכב שלו. לתלמיד זה לא הפריע לקחת למחרת את הרכב של השותף בביה"ס לנהיגה - מדגם קצת שונה - ולעבור את הטסט.

לעצם העניין - האם מישהו ראה את צידו האחר של הרכב? האם הוא אולי נפגע על ידי רכב אחר מימין והוטח אל גדר הבטיחות? אי אפשר לשפוט את הארוע בלי להכיר את כל פרטיו.

לגבי התלונות על סוג המעקה - אמנם איני נוסע באיילון לעתים קרובות אולם לפי הצילום נראה כי מדובר במעקה זמני המוצב בעת ביצוע עבודות בדרך - האין זאת?

במציאות - באמת הכל יכול היה להיות.

בת'כלס - זה פוגע בשם המורה, ככה או ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...