Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משטרת ישראל פתחה במלחמת גרילה נגד ציבור הנהגים.

pingaloca
שימו לב! השרשור הזה בן 4989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 85
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3949562,00.html

ארץ אוכלת יושביה, זה הכל. הנה הם שוב הופכים את עצמם לקדושים, אם תנסה להשפט - אנחנו נזי*ן אותך.

מה קרה לחף מפשע עד שתוכח אשמתו?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי יש שם דברים שיפלו בבגצ.

מעבר לזה, היו צריכים להתחיל כבר ממזמן לתעד הכל במצלמה, ככה שוטר לא יצליח להלביש על האזרח עבירה שלא ביצע כי ללא תיעוד בוידאו הוא יפול.

לגבי החוק שקובע שהמצלמות אמינות ואין אפשרות לערער, זה לא יחזיק, אין כזה דבר שאסור לערער ולא משנה על מה. זאת זכותו של כל אחד במיוחד אם מעורב ציוד אלקטרוני שיכול לצאת מאיפוס, ובמיוחד ציוד שאנחנו יודעים שאינו מתופעל לפי הוראות יצרן.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה רק מבצע נגד אופנוענים ממהרים? יש הרבה אופנוענים שמסכנים את עצמם ואת הסביבה גם בלי למהר.

רק אתמול נסע לפני אופנוען,הרים גלגל,עקף על קו לבן,ואחרי זה במשך דקה נסע כשהגוף מופנה לאחור כדי לקפל את הלוחית האחורית.אלה מסוכנים לא פחות מהממהרים,אבל מה הסיכוי שאותם יתפסו?

אין לנו על מי לסמוך,אלא על ABS,ESP ושאר צירופי האותיות באנגלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחח,, אמן והכל יתפוצץ להם בסוף בפנים. אמן אמן אמן !

תסלחו לי, אבל כבר לא נעים לחיות כאן. מהיום, אני אשתדל כמה שפחות לפרנס את הבני עוולה האלה,את המושחתים האמיתיים ואת הסקטורים שאוכלים חינם על חשבוננו, האזרחים הטובים.

אני בדיוק קורא את הכתבה הזו ב-YNET

ואני אומר, לכו לקיבינמט, לכו לאלף עזאזל. נמאסתם !

לא נותנים לחיות במדינה הזו.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יעזור לאף אחד שום דבר. לא אור ירוק ולא מצלמות ולא שום אמצעי אכיפה. אנשים ימשיכו למות פה על הכביש. למאמינים שביניכם זה נכתב בראש השנה ונחתם בכיפור, ולאלה שלא מאמינים מהסיבה הפשוטה. יש פה איזה מיליון כלי רכב על הכביש מה הסיכוי שלא תקרה תאונה קטלנית אחת ביום?

הכל מסחטת כספים.

תנו לחיות.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד צריך באמת לתפוס אותם.

מצד שני בזבוז המשאבים שכולנו שילמנו עם המיסים שלנו (!) פשוט כואב.

זה מגעיל פשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יעזור לאף אחד שום דבר. לא אור ירוק ולא מצלמות ולא שום אמצעי אכיפה. אנשים ימשיכו למות פה על הכביש. למאמינים שביניכם זה נכתב בראש השנה ונחתם בכיפור, ולאלה שלא מאמינים מהסיבה הפשוטה. יש פה איזה מיליון כלי רכב על הכביש מה הסיכוי שלא תקרה תאונה קטלנית אחת ביום?

הכל מסחטת כספים.

תנו לחיות.

2.5 מליון רכבי בארץ זה נתון יותר קרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחח,, אמן והכל יתפוצץ להם בסוף בפנים. אמן אמן אמן !

תסלחו לי, אבל כבר לא נעים לחיות כאן. מהיום, אני אשתדל כמה שפחות לפרנס את הבני עוולה האלה,את המושחתים האמיתיים ואת הסקטורים שאוכלים חינם על חשבוננו, האזרחים הטובים.

אני בדיוק קורא את הכתבה הזו ב-YNET

ואני אומר, לכו לקיבינמט, לכו לאלף עזאזל. נמאסתם !

לא נותנים לחיות במדינה הזו.

אתה לא מפרנס אף אחד. תאמין לי שהשוטרים משלמים מיסים בדיוק כמוך, וגם אם אלפיים כמוך יפסיקו לשלם מיסים, השוטרים ימשיכו לקבל את המשכורת שלהם, והמבצעים בתנועה יימשכו, אז... אופטימיות תעזור מאוד כאן.

Xbox12341

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שנגמרו הבעיות במדינה, כמו שוויץ שמתעסקים שם רק בבעיות מהירות.

כנראה כבר אין איום אירגני ואף אירגון לא חמאס ולא חיזבאללה לא יעשה לנו כלום.

כי המשטרה מקבלת תקציבי ענק לבזבוזים.

ניידות חדשות, מבצעים מטורפים שלא היו מבזים סיירת מטכל (בניהם שירות משפט והורדה מהכביש עד הבית לכל מי שמתקין אגזוז זרימת אוויר, התסערות על אופנוען פושע...), מצלמות מהירות החדישות והמשוכללות בשוק.

מעניין מה עוד מתכננים לנו? כנראה הדבר הבא יהיה חלק מהסרט דו"ח מיוחד, כאשר השוטרים יעצרו אותך עוד בביתך לפני כניסה למכונית בטענה שאתה הולך לנהוג מעל המותר בחוק.

S2000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי יפיקו על כל עבריין קליפ :lol:

לא אמרתי שאפסיק לשלם מיסים, התכוונתי שאמצא דרך להקטין אותם.

וכן, כבר לא נשארה משכורת מהמדיניות של הממשלה הזו, עכשיו כבר לא נשאר חשק לחיות כאן. את האמת ? אני בדיוק כותב עכשיו מליטא, סתם גולש ביום האחרון שלי פה ואני אשכרה תוהה למה לעזאזל הממשלה מנסה בכח להמציא כל פעם מחדש את הגלגל, במקום לקחת גלגל מוכן ופשוט לעשות אותו עגול יותר, קרי, לשפר אותו (ואני מדבר על המדיניות במדינות אחרות).

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מאוד- יש פה מלחמה. המדינה מצאה שיטה לגבות הרבה כסף מהאזרחים בדרך פשוטה ויעילה. ככה יהיה כסף ולא יהיה גרעון בסוף שנה. בגלל זה כל החוקים הדפוק***. בחו"ל הם לא מנסים לעשות מיליארדים על גבי האזרחים אלה מנסים אשכרה למנוע תאונות. בארץ רק רוצים הרבה הרבה כסף...אני כבר באמת מעדיף שאיזה אחמדינאגאד ינהל פה את העיניינים ולא ה****** האלה שיושבים בממשלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבצע מבורך ביותר. לא מדובר כאן בנהגים הממהרים ב-110 קמ"ש בכביש 2 ואפילו לא ב"שמאלנים" - אלא בקבוצה המסכנת את כל המשתמשים בכבישים. משך השנים נתקלתי בכל מיני התפרעויות של נהגי דו"ג כאשר המפחידה מכולן היתה אופנוען אשר דהר בכביש אבא חושי בחיפה (מהירות מותרת 60 קמ"ש) במהירות שלהערכתי עלתה לפחות פי 2 וסביר שיותר קרוב לפי 3 מהמהירות המותרת. זאת תוך עקיפה מימין בקטע גבעי ומעוקל. נהג כזה, אם יפגע מאחור במשפחתומטית סטנדרטית יביא לא רק למותו אלא סביר שיגרום לתאונת שרשרת כיון שמדובר בכביש עמוס עד שדה ראיה לא אופטימלי שמהירות הנסיעה הממוצעת בו היא לפחות המהירות המותרת.

הבאתי ארוע זה כארוע קיצוני של נהג אופנוע פרוע המסכן את סביבתו, אבל, בניגוד למה שכתבו כאן כמה חברים, כל אותם טייסים בהחלט יכולים לגרום לפגיעות מרובות בנפש אם יגרמו לתאונה (שתהפוך לתאונתשרשרת) בכביש מהיר ועמוס.

ולגבי עניין המהירות כגורם לתאונות - קראו נא בויקיפדיה מה קרה במדינות בהן הוגבלה המהירות, ומדינות בהן המהירות המותרת הופחתה. במרביתן חלה ירידה במספר התאונות והנפגעים אם כי היו היו דוגמאות הפוכות. צריך לסייג את האמור בכך שמדובר במדינות שבהן התקנות נאכפות בקפדנות, וסטיה של 3-8 קמ"ש מהמהירות המותרת גוררת קנס כואב.

זו תגובה של טוקבקיסט טיפוסי (וסליחה מראש זה אפילו לא מכוון ישירות אלייך) והן של בעלי השררה והאכיפה. כמה אופנועים כבדים יש בכביש? כמה מתוכם ממש משתוללים? מצד שני, כמה "שמאלנים" יש בכביש? כמה עוצרים את הרכב ל"שנייה" הייכן שהם רוצים ומפריעים לתנועה ומסכנים אחרים? . סדר העדיפויות במדינה הזו הרי מזמן איבד כל כיוון וכך גם בתחום האכיפה.

פעם היו שוטרי מקוף, כאלו שמסתובבים בשכונה מכירים כל אחד וכמו שאתה נכנס לקיבוץ, שואלים פנים זרות מי האדון ולאן פניו. אין היום שוטרים בכבישים באמת, הם נמצאים בנקודות בהן קל לתפוס נהגים בכדי למלא מכסת דוחות, לא שונה מפקחי החניה של עיריית תל אביב, אך אלו האחרונים לא ישנו את החיים שלי, אולי רק כמה מאות שקלים פחות בכיס (טוב במקרה שלי עשרות אלפי, נבלות:) ), אך כאשר המשטרה נוהגת כמותם, קבלני קנסות, זה עולה בחיי אדם!!!. בדיוק כמו התכנית על המשטרה (לא זוכר את שמה) שכל העבירות שרואים שם זה נגד כמה חברה שמשענים קצת גרס, אפילו לא סוחרים, נו באמת.

עם כל הכבוד ל WIKI ולמחקרים האלו הם שוכחים דבר אחד. כל מבצעי האכיפה לנושא המהירות בעולם החלו לפני קצת יותר מעשור, לרוב, בדיוק בתקופה בה החלו מבחני הריסוק לרכבים. לפני קצת יותר מעשור, לרוב הרכבים היו 2-3 כוכבי בטיחות, לאחר 5 שנים 4 כבר היה הסטנדרט וכיום 5. זו הסיבה האמתית לכך שיש פחות הרוגים בתאונות הדרכים, לא שום מצלמות, שדרך אגב בבריטניה וארה"ב, כיום המגמה שם היא להפחית את המספר ולצמצם תקציבים מתוך הודאה כנה שזו מסחטת כספים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לעשות להם

אתמול פרצו לחבר שלי את האוטו וניסו ליגנוב ללא הצלחה,היה כבר 11בערב הם אמרו לו תגיע לתחנה תגיש תלונה

ומחר בצהריים רק תבוא ניידת ובינתיים שהוא ישן ליד האוטו

אז לזה אין להם משאבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...