Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לאולם אירועים עד 120 איש

nikitales
שימו לב! השרשור הזה בן 5110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היות ואני עוסק בתחום כבר מספר שנים להלן מספר שאלות:

סוג האירוע ?

אופי האירוע, כלכלי כדוג' בריתה שבה אוספים את הצ'קים או לחלופין חתונה שם אתה מחפש אולם מרשים?

האם כמות האנשים היא סופית?

מהוא התקציב לראש?

מהוא מועד האירוע ? (צהריים / ערב)

איזור המרכז הוא גדול, מבחינתי מדובר בראשל"צ ועד לאולמות בתל אביב, מיקום מדויק יהיה מועיל

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר באירוע חתונה, מספר האורחים הוא כ-120-100 ומקום זה כל אזור המרכז, כלומר גדרה-חדרה. עלות מנה כ-220 ש"ח.

כמובן, רצוי שהמקום יהיה מרשים והאוכל טוב :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט נשמע מתאים יותר למסעדה, חשבתם על זה?

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנווה צדק יש מקום שנקרא דלאל זאת מסעדה שיש לה גם גן אירועים הייתי שם באירוע בשישי בצהריים לפני שבועיים ואני חושב שזה מקום שיתאים לכמות האנשים ולא ייראה ריק

המקום עצמו יפה ונראה מאוד מכובד אני מאוד אהבתי את המקום

בקשר למחיר אין לי מושג תברר איתם

אם אתה רוצה אני יכול לברר לך את הטלפון של המקום.

היום זה המחר שדאגת לו אתמול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה בקטע -

יש את הלופט של קסטיאל בתל-אביב, ניתן להביא למקום קייטרינג וכו (יעלה קרוב ל280 אבל נותן הרגשה יוקרתית).

אולמות בגדלים כאלה קשה למצוא ומה שתמצא ירגיש ככל הנראה זול מידי (120 זה בריתה או ברית שלא מזמינים אליהם אף אחד מהמשפחה המורחבת).

אם אתם רוצים להתחתן בתקופה חמה יחסית:

בראשל"צ יש את הביצ' בר בחוף וגם בתל אביב, ביום יום המקום משמש כבר-מסעדה אך הוא מעוצב ויפה, די בטוח שעבור הסכום שציינת הם יהיו מוכנים לתת את המקום (כבר יש עיצוב, אוכל, עמדת דיג'י וכו), יש עכשיו אפילו טרנד של חתונות בשישי בצהריים.

http://www.placebook.co.il/showPlace.asp?id=340

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Nakamichi, אכן המליצו לי כבר על המקום הזה. אתה היית שם? ואם כן, תספר איך היה? איך האוכל, העיצוב? לפי מה שהבנתי, שהמקום נמצא באמצע העיר ויש בניינים גבוהים מסביב, שלא תורמים כל כך לאוירה. האם זה באמת כך, או שזה זניח?

תודה והמשך יום טוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Nakamichi, אכן המליצו לי כבר על המקום הזה. אתה היית שם? ואם כן, תספר איך היה? איך האוכל, העיצוב? לפי מה שהבנתי, שהמקום נמצא באמצע העיר ויש בניינים גבוהים מסביב, שלא תורמים כל כך לאוירה. האם זה באמת כך, או שזה זניח?

תודה והמשך יום טוב!

זניח, נמצא ממש במרכז רחובות, קרוב מאוד למכון ויצמן ותחנת המשטרה.

המקום די מומלץ, אחרי כמה אירועים.

שווה לך לקפוץ להתרשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סינקופה, רחובות ( מעט יקר אבל אולם קטן ומרשים )

קאסה דל סול , מושב גנות ( בעיקרון גן אירועים עם חלק סגור ( מילצרתי שם תקופה והיו אירועים קטנים של 120 איש)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקסודיה,

אולם אירועים של שף, ה"עיקר" הוא האוכל, וכל המסביב נראה מעולה!

http://www.exodia-bycolin.co.il/

נמצא בצפון ת"א..

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...