Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ ברכישה לטנדר

טייס חדש
שימו לב! השרשור הזה בן 4895 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברור שהוא יכול, זה פשוט לא תענוג גדול :wink:

אחלה סוס עבודה, אחלה רכב שטח, על שני אלה אין בכלל ספק.

אבל לקחת את האשה ושני הילדים לאילת או לקחת את המשפחה והחותנת לחתונה במרחק 150 ק"מ... נו, אני מצליח לחשוב על איזה 7500 רכבים אחרים שיעבירו את הנסיעה בצורה רגועה ונעימה יותר.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בתור אחד שמחזיק 7 טנדרים שכל אחד מהם עושה ממוצע של 70 אלף קילומטר בשנה אני אסכם לך את זה בשני מילים שיחסכו לך הרבה כסף ,

טויוטה היילקס.

וחבל בכלל לחפש משהו אחר.

שבת שלום,

עדי.

שלום

שמי נועם אחזה טנדרים היו לך שאתה שגור רק על הטויוטה

לי היו בעברי טויוטה 97 ו99

רכבים לא מהעולם הזה חשבתי לעבור למשהו אחר בגלל תקציב האם כדאי ?

מה דעתך על מגנום או מאזדה וניסן

צודה נועם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך לצטט כאשר אתה עונה להודעה שמעליך, תודה

שלום נועם ,

כל הטנדרים שברשותי עובדים קשה.מה זה קשה?

כל יום סוחבים עגלה 4 מטר עמוסה בלא פחות מ550 קילו כל יום.כולל ציוד מלא בארגז של הטנדר.

ממוצע הקילומטר בשנה של הטנדרים שלי הוא 70אלף.בקיצור - הם עובדים קשה.

בעזרת טיפול נכון ברכבים הם נוסעים ונוסעים ולא נתקעים.אומנם בדגם 4X2 שנת 2007 גיר רגיל יש בעיה בקלאץ.הוא לא מחזיק משקלים כמו ששאר דגמי הטויוטה .

אני עצמי בעבודה נוסע על ויגו 4X4 2008 והאוטו תענוג, למרות שלדעתי יכלו לעשות אותו קצת יותר חסכוני בדלק ( 8.3 ממוצע לעירוני ובין עירוני זה לא מרשים...)

אני לא יודע להגיד לך שטנדר ניסן או מאזדה לא יעשה את אותה עבודה אבל אני בהחלט יכול להגיד לך שהיילקס יודע לעבוד קשה גם אם הוא עולה קצת יותר זה עדין עדיף מאשר לתקוע צוות ביום עבודה בלי אוטו - זה עולה הרבה יותר.

בהצלחה

עדי,

זה לא משנה שגדלת בלול תרנגולות כל עוד בקעת מביצה של ברבור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אם תוכל להשיג טויוטה היילקס במצב טוב ובמחיר טוב מה שקשה להאמין,כי כולם רוצים מעל למחירון ,קנה . אחלה רכב קצת איתי אבל אמין, ובעל יכולות עבירות מעולה.

אלי אמרן - שמאי רכב 054-6999223

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום נועם ,

כל הטנדרים שברשותי עובדים קשה....אני לא יודע להגיד לך שטנדר ניסן או מאזדה לא יעשה את אותה עבודה אבל אני בהחלט יכול להגיד לך שהיילקס יודע לעבוד קשה גם אם הוא עולה קצת יותר זה עדין עדיף מאשר לתקוע צוות ביום עבודה בלי אוטו - זה עולה הרבה יותר.

העניין שהתקציב שלי היום מתאים לטויוטה 97 וכולם היום הרגו את הרכבים הרכבים גמורים אחרי התהפכויות בשטח וכו

אם תוכל להשיג טויוטה היילקס במצב טוב ובמחיר טוב מה שקשה להאמין,כי כולם רוצים מעל למחירון ,קנה . אחלה רכב קצת איתי אבל אמין, ובעל יכולות עבירות מעולה.

אין לי בעיה לשלם גם 10 מעל המחירון אבל שיהיה רכב עם בודי יפה ונתונים יפים

אני מכרתי טויוטה 97 יד 2 250.000 ק"מ רכב יפה בלי שריטה חדש מבפנים עם בולמים ועלים חדשים,מדרגות צד מגן גחון, קשת התהפכות מניקל אמבטיה לארגז וגלגלי מגנזיום 31 אינץ וגם נתתי לבן אדם ארגז סגור מתנה

כל התוספות פה שוות לפחות 10K

קבל דוגמא טויוטה יד 5 350K החצוף רוצה 52K מחירון 30K ואם תראה את האוטו

סליחה על הביטוי לא הייתי מ.ש.ת.י.ן עליו גם אם הייתי שיכור

פשוט חצוף הבן אדם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, מצטרף גם להמלצה של ההיילקס (שלדעתי לא פחות מאגדה)

כילד קטן גדלתי על היילקסים וברגע שהיה לי מספיק כסף רכשתי אחת.

לאבי ושותף שלו 2 היילקסים (אחד ידני ואחד אוטומט) האוטומט עבר את קו ה400, של אבי ב320 לערך, חוץ מטיפולים שוטפים - 0 - תקלות.

גם כן, פה באזור שלי כל הניידות של משמר הגבול הן היילקס, וכמקורב לאחד מהמתנדבים, כולם ללא יוצא מן הכלל חצו את קו ה800 וחלק גם 900 אלף

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, כמה אפשר לאכול את הראש עם המנטרה הזאת של "אמין...אמין...אמין"

אתם גם ממליצים לכולם לנהוג בסובארו ליאונה DL משנות ה 90 "כי היא אמינה"?

מדובר במקור בכלי פרימיטיבי, איטי,לא נח ועם בטיחות אקטיבית ופסיבית של שק תפוחי אדמה.

היום, בנוסף לכל הצרות, כבר מדובר לרוב על כלים שחוטים עם קילומטראג' אסטרונומי!

במחירים שהם נמכרים (מי אמר מחירון+15K)אתה יכול לקנות כל טנדר אחר (מי אמר מגנום?) שיהיה ב 5-7 שנים יותר חדש, עם רבע מהקילומטראג', עם מערכות בטיחות אקטיביות ופסיביות, עם אביזרי נוחות ואפילו נוסע בקצב ראוי ולא זוחל כמו ההי-לקס.

אז אולי מידי פעם תצתרך להכנס למוסך לתיקונים אבל מצד שני, אם אתה חושב שהיי-לקס בן 16 שנים עם 800K ק"מ לא יכנס לתיקונים למוסך מידי פעם, אז תהיה מוכן להפתעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

היילקס שלנו במפעל התהפך 3 סלטות בכביש רטוב (נהג לא ידע כנראה איך לתפעל את הרכב) נחת על הצד של הנהג ונגרר עד ערמת סלעים, האוטו כמובן טוטלוס (וחבל, 2005 הוצאנו מהסוכנות עשתה 120 אלף, יעני הרצה להיילקס) כשבאתי למקום כדי לראות מה קרה לנהג מצאתי אותו מתחת לאיזה סכך מעשן סיגריה, ככשאלתי אותו מה קרה הוא הציג לי בנונשלנטיות שריטה בכף היד שנבעה מדש בורד שבור.

לא יודע מזה אומר על הבטיחות של האוטו אני אשאיר את הסקת המסקנות לכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, כמה אפשר לאכול את הראש עם המנטרה הזאת של "אמין...אמין...אמין"

אתם גם ממליצים לכולם לנהוג בסובארו ליאונה DL משנות ה 90 "כי היא אמינה"?

מדובר במקור בכלי פרימיטיבי, איטי,לא נח ועם בטיחות אקטיבית ופסיבית של שק תפוחי אדמה.

היום, בנוסף לכל הצרות, כבר מדובר לרוב על כלים שחוטים עם קילומטראג' אסטרונומי!

במחירים שהם נמכרים (מי אמר מחירון+15K)אתה יכול לקנות כל טנדר אחר (מי אמר מגנום?) שיהיה ב 5-7 שנים יותר חדש, עם רבע מהקילומטראג', עם מערכות בטיחות אקטיביות ופסיביות, עם אביזרי נוחות ואפילו נוסע בקצב ראוי ולא זוחל כמו ההי-לקס.

אז אולי מידי פעם תצתרך להכנס למוסך לתיקונים אבל מצד שני, אם אתה חושב שהיי-לקס בן 16 שנים עם 800K ק"מ לא יכנס לתיקונים למוסך מידי פעם, אז תהיה מוכן להפתעות.

אני מדבר רק על עצמי,

שאני שולח צוות לעבוד זה עולה לי 3200 שקל רק זה שהם יצאו לדרך. מספיק שהאוטו נתקע פעמיים בשנה (שכל פעם זה גם לשלוח גרר לאוטו וגם לבוא עם עוד אוטו לגרור את העגלה חזקה לעסק) וזה כבר לא שווה את ההפרש.

זה שיש טנדרים נוחים יותר , יפים יותר ומהירים יותר - אין ספק. אבל כל אחד צריך לעשות את השיקול שלו מה עדיף לו.

בהצלחה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היילקס בן 16 עם 800K ק"מ לא יתקע פעמיים בשנה?

משאבת מים לעולם לא מתקלקלת?

צינור קירור לא מתיבש ונוזל?

אלטרנטור לא שובק?

אתם מתארים את ההילקס הזה כאילו כל חלפי החילוף שיוצרו אי פעם לרכב הזה יושבים במחסנים ביפן ומעלים אבק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היילקס בן 16 עם 800K ק"מ לא יתקע פעמיים בשנה?

משאבת מים לעולם לא מתקלקלת?

צינור קירור לא מתיבש ונוזל?

אלטרנטור לא שובק?

אתם מתארים את ההילקס הזה כאילו כל חלפי החילוף שיוצרו אי פעם לרכב הזה יושבים במחסנים ביפן ומעלים אבק.

אם תשווה היילקס עם 800 אלף קילומטר למגנום עם 25 אלף אז אתה צודק.

אבל תקח מגנום עם 800 אלף קילומטר ( אם יש בכלל מגנום ששרד את זה ) ותשווה אותו להיילקס עם 800 אלף אז ההילקס אמין יותר בדיוק כמו שהיילקס עם 25 אלף יותר אמין ממגנום עם 25 אלף קילומטר.

אבל נראה לי שהשרשור הזה כבר מיצה עצמו....

שבת שלום,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך לחלוטין, באותה רמת בלאי, היי-לקס יהיה יותר אמין אבל הבעיה שאתה לא קונה לפי רמת בלאי אלא לפי תקציב ובגלל השוק הקשה של כל הטנדרים ובגלל השוק המטורף של ההי-לקס, בתקציב זהה אתה קונה היילקס שחוט או מגנום חדש הרבה יותר ובעל נסועה הרבה יותר נמוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך לחלוטין, באותה רמת בלאי, היי-לקס יהיה יותר אמין אבל הבעיה שאתה לא קונה לפי רמת בלאי אלא לפי תקציב ובגלל השוק הקשה של כל הטנדרים ובגלל השוק המטורף של ההי-לקס, בתקציב זהה אתה קונה היילקס שחוט או מגנום חדש הרבה יותר ובעל נסועה הרבה יותר נמוכה.

לפני חודש עבדתי בצפת באיזה קטע יער עם היילקס (330 אלף על השעון) בקטע שאי אפשר לצאת ממנו ללא 4X4 (להיכנס אפשר, בכל זאת ירידה) בזמן שאני עובד עושה גדרות ומזיע יורד לו מגנום הרבה יותר חדישה מהאוטו שלי 2005 אבל שחוט לגמרי.. אמרתי לעצמי איזה כיף לו קנה אוטו במחיר שלי אבל יותר חדש בטיחותי וכו' כל מה שאמרו פה.

אחרי שעה +- אותו נהג טיפס אליי מזיע ומתנשף : "הלך לי ה4X4 באמצע השטח יש מצב אתה בא לגרור אותי)

יש לו מזל שיש לי היילקס :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4895 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...