Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 2005 נדלקת לי נורית בצבע כתום נראה כמו ברז

cmishal
שימו לב! השרשור הזה בן 2777 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הנורית היא בצבע כתום נראת כמו ברז הסתכלתי בספר של מאזדה כתוב שזה קשור למנוע

( ד"א חשוב לציין זה לא המנורה האדומה עם תמונה של משפך זה לא זה )

אשמח לדעת אם משהו יודע למה זה קשור ועד כמה זה קריטי או ...

יש לציין שחום מנוע תקין, שמן מנוע יש מספיק, מים לרדיאטור גם יש מספיק

תודה רבה לכל העוזר :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי חיברו לי את זה למחשב ואכן יש חיישן זיהום אוויר אמרו לי במוסך שהם מוחקים לי את התקלה ואם זה יחזור אז הם יחליפו את החיישן

ואכן באתי הביתה והנעתי שוב את הרכב וזה חזר לי

מסתבר שיש שני חיישנים כאלה אני לא יודע להגיד איזה מהם מהווה את הבעיה כי לא שמתי לב ולא שאלתי אותו בכלל ולא בא לי ללכת אליו שוב בלי שום קשר

אשמח לקבל מחיר לגבי שניהם + עד כמה זה חמור או יותר נכון מה ההשלכות של זה במידה ואני לא מתקן את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי חיברו לי את זה למחשב ואכן יש חיישן זיהום אוויר אמרו לי במוסך שהם מוחקים לי את התקלה ואם זה יחזור אז הם יחליפו את החיישן

מסתבר שיש שני חיישנים כאלה אני לא יודע להגיד איזה מהם מהווה את הבעיה כי לא שמתי לב ולא שאלתי אותו בכלל ולא בא לי ללכת אליו שוב בלי שום קשר

אשמח לקבל מחיר לגבי שניהם + עד כמה זה חמור או יותר נכון מה ההשלכות של זה במידה ואני לא מתקן את זה

יש שני חיישני חמצן ברכב שלך והם לא זהים אחד לשני.

כמו כן זה נקרא חיישן חמצן ולא חיישן זיהום אויר.

החיישן הקדמי שהוא גם היותר חשוב מבין השניים וגם היותר יקר ותפקידו לספק למחשב מידע על יחס תערובת הדלק במנוע. אם הוא תקול הביצועים של הרכב יפגעו בצורה ניכרת כמו כן גם הצריכת דלק תושפע ממנו.

החיישן האחורי תפקידו העיקרי לבדוק את הממיר הקטליטי.

אם צריך להחליף את החיישן הקדמי צריך לשים במקומו רק חיישן מקורי של חברת DENSO כי החיישנים האוניברסליים הקיימים בשוק לא מספיק מהירים כמו המקורי. אני מעריך שחיישן חמצן מקורי+עבודה+מע"מ יעלה בין 800 ל1100 ש"ח.

אם צריך להחליף חיישן אחורי ניתן לשים במקומו חיישן אוניברסלי ואני מעריך שחיישן חמצן יפני+עבודה+מע"מ יעלה בין 550 ל 700 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שני חיישני חמצן ברכב שלך והם לא זהים אחד לשני.

כמו כן זה נקרא חיישן חמצן ולא חיישן זיהום אויר.

החיישן הקדמי שהוא גם היותר חשוב מבין השניים וגם היותר יקר ותפקידו לספק למחשב מידע על יחס תערובת הדלק במנוע. אם הוא תקול הביצועים של הרכב יפגעו בצורה ניכרת כמו כן גם הצריכת דלק תושפע ממנו.

החיישן האחורי תפקידו העיקרי לבדוק את הממיר הקטליטי.

אם צריך להחליף את החיישן הקדמי צריך לשים במקומו רק חיישן מקורי של חברת DENSO כי החיישנים האוניברסליים הקיימים בשוק לא מספיק מהירים כמו המקורי. אני מעריך שחיישן חמצן מקורי+עבודה+מע"מ יעלה בין 800 ל1100 ש"ח.

אם צריך להחליף חיישן אחורי ניתן לשים במקומו חיישן אוניברסלי ואני מעריך שחיישן חמצן יפני+עבודה+מע"מ יעלה בין 550 ל 700 ש"ח.

קודם כל תודה רבה על המידע וזה באמת מה שהם אמרו לי

המחירים שאמרת לי הם של מוסך מורשה בכלל כדאי ללכת למורשה במקרה כזה או ש.... ויש לך המלצה על מוסך שאני יכול ללכת אליו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה על המידע וזה באמת מה שהם אמרו לי

המחירים שאמרת לי הם של מוסך מורשה בכלל כדאי ללכת למורשה במקרה כזה או ש.... ויש לך המלצה על מוסך שאני יכול ללכת אליו

במקרה הזה לדעתי כדאי לך ללכת למוסך שרות של מזדה כי לא יהיה לך חסכון משמעותי במחיר אם תלך למוסך כללי מכיוון שמדובר בחיישן מקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 שנים מאוחר יותר...

מקפיץ שרשור ישן

יש למישהו מושג מה המק"ט של החיישן המקורי למאזדה 3 מנוע 1600 שנת 2005?

ומה המקט של דנסו?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה מרגיש שהמנוע לא עובד כמו "שעון".

שים לב כאשר הרכב נמצא בסרק איך המנוע נשמע.

בעיה דומה שהייתה לי. הקוד תקלה (לא זוכר)

הצביע על תקלה הקשורה לשריפת דלק.

לבסוף התברר שאחד שמצינורות מפילטר אויר היה קצת משוחרר, וגרם לתקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2777 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...