Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שליטה מרחוק על RR - CARPC

שימו לב! השרשור הזה בן 5143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

1. כך את הPOWERMATE שלי, תנסה, תחשוב... גם ככה הוא יושב לי בארון ללא שימוש.

הדרייברים שלו היו די פשוטים ונוחים לטעמי, ודי נהנתי איתו בשימוש במשרד (עד שעברתי למגבר רגיל ושליטה על ידי ברר ווליום אמיתי). אפשר לכנפג את הPOWERMATE ללחוץ על HOTKEYS, ואז לקנפג את HOTKEYS בRR.

החיסרון שלו בסביבת אותו - הוא יכול להיסתובב לבד מרעידות וכו.

2. קנייה של שלט IR, מקלט IR מEBAY לPC, שימוש בתוכנה WINLIRC אם אני זוכר נכון. פעם ניסיתי את זה עם מקלט שהכנתי ולא עבד (בשנת 2002). מאז הדברים השתפרו...

עוד אפשרות נוספת ולטעמי מעניינת זה שלט SONY X4S X2S.

החיבור מתבצע על ידי מכשיר USB שקונים בCARMP3.

מה מתחבר לx4s / x2s?

אני זוכר שmitch אז פיתח תוכניות לpcb אבל נטש אותו מחוסר עניין של המשתמשים..

HeadUnit : Car-Pc | Processor : JBL MS-8 | Front Stage : Woofer - Mpyre 65M , Mid - Dayton RS100-4 , Tweeter - Tang-Band Ceramic 25-1719S | Subwoofer : Hertz HX250D | Amplifiers : A/D/S PQ10 , Hifonics Olympus XI , SPL AB03445 | Wiring : KnuKonceptz , Sommer , Neutrik |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה עם זה ?

http://cgi.ebay.com/Wireless-Bluetooth-Touchpad-Mouse-Remote-Powerpoint-PC_W0QQitemZ280481840237QQcmdZViewItemQQptZMice?hash=item414e053c6d

זה בלוטות', זה זול ועושה רושם שזה מאוד אפקטיבי.

האמת שמגרסאת המקלדת+עכבר הרבה יותר התלהבתי אבל היא יקרה

E-LEAD-Bluetooth-Lazy-Pad.jpg

אבל איך זה קשור למה שהוא ביקש?

אם כבר עדיף שיטמיע touchpad פשוט ויעבוד עם gestures..

HeadUnit : Car-Pc | Processor : JBL MS-8 | Front Stage : Woofer - Mpyre 65M , Mid - Dayton RS100-4 , Tweeter - Tang-Band Ceramic 25-1719S | Subwoofer : Hertz HX250D | Amplifiers : A/D/S PQ10 , Hifonics Olympus XI , SPL AB03445 | Wiring : KnuKonceptz , Sommer , Neutrik |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח קשור. אם נעזוב לרגע את העכבר (שבאמת יכול לשמש ל GESTURES..), יש לו כפתורים ! למעלה, למטה, ימינה, שמאלה, PAGE-UP וגם PAGE-DOWN ועוד כמה.. (בסה"כ צריך לכוון HOTKEYS ואפשר להפעיל את הסקין מהכפתורים)

אפשר להחזיק את השלט ביד או אפילו למקם אותו על ההגה..

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי אפשרות למצוא את הטרד בCARMP3, אני ישלח כשיגיע הביתה.

פטרתי את העניין של חיפוש על ידי התקנה של מקלדת בSUN VISOR.

עלות של מקלדת קטנה סינית - כ15$. ההתקנה - עניין של 1 שעה.

רק לא ניסיתי להשתמש עם המקלדת בCARPC, וגם העדפתי את FOOBAR כנגן ברכב עם פונטים גדולים ופלאגין של דפדוף עץ של תיקיות.

[under construction]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב :-D

S3T - הגיע הזמן לדעת איך קוראים לך בחיים האמיתיים - אני מניח שלא קוראים לך R2D2 או 3CPO :-P

אני אדי אפרופו...

אדגר, אופיר, S3T - אני אסכם את הפתרון שאני מחפש

קודם כל תודה לS3T על ההצעה הנדיבה אבל אני כבר רכשתי לי את הפאוורמייט ואני מחכה שיגיע.

-----------

אני לא מחפש להחליף פתרון לא בטיחותי אחד בפתרון לא בטיחותי אחר.

-----------

הכוונה היא שאני מחפש משהו פשוט, קטן ויציב שיתחבר למרכב הרכב ויהיה קל לתפעל אותו.

כל מכשיר כגון מיקרו מקלדת כזו או אחרת, IPHONE, PDA כאלו או אחרים לא בטיחוטיים מבחינתי משום שמדובר במכשיר שאני מחזיק ביד תוך כדי נסיעה, מדובר במכשיר שהמסך שלו עוד יותר קטן מזה של מסך המגע מלחתכילה וגם מדובר במכשירים שיש עליהם יותר מידי פקדים ופונקציות ולכן יותר מסוכנים ממסך המגע עצמו - זו דעתי לפחות.

אני מחפש משהו קטן ונוח בגודל של כפתור, שעושה מספר מאוד מוגבל של פעולות, שלא עולה מעבר ל200 שקלים, לא מסנוור (אני מתכוון לצבוע אותו בשחור - ואם יפריע לי התאורה - גם היא תצבע בשחור) שיהיה אפשר לחבר אותו לגוף הרכב במקום נגיש ליד שלא דורש מבט של העין...

זה שהגלגלת יכולה להסתובב מרעידות תוך כדי נסיעה לא כל כך מפריע לי כי בשביל לשנות את הווליום גם יהיה צריך להחזיק את הכפתור לחוץ אז למעלה או למטה פחות נורא והתוכנית שלי היא להתקין את הכפתור הזה נוסח אאודי A8 אם אתם מבינים למה אני מתכוון...

לגבי הדרייברים - פחות מפחיד אותי כשמדובר בXP עם SP3

למייקרוסופט יש נוסחא קבועה עד היום :-D:-D:-D

הם מוציאים מוצר אחד טוב ויציב ואחריו משחררים בין מוצר אחד עד שלושה מוצרים שהם פשוט גועל נפש וכשלון אחד גדול.

למוצר החזק שהם משחררים - הם מביאים אותו למצב יציב לפחות אחרי שני עדכונים מאסיביים (הסרוויס פאקס או אם מדובר בשרתים SERVER TOOL KITS )

אז אחרי ה98 שהיה הצלחה גדולה שהתחילה בקריסה מוחלטת :-P הם הוציאו מהדורה מעאפנה שנקראת מילניום והיא היתה פשוט זוועת עולם

אחר כך יצא ה2000 והוא היה טוב ויציב יחסית אבל התמיכה בעברית היתה מוגבלת והגיעה מאוחר מאוד

ואז... יצא הXP - נדרשו שלוש חבילות שירות עד שהוא הגיע למצב המדהים שהוא נמצא בו היום אבל המוצר חזק, יציב, שולט בשוק הדסקטופים ללא עוררין.

ואז הם הוציאו VISTA ועוד כל מיני שמות שהתגלגלו בדרך שהיו פשוט נפילה

והנה ה7 - שהיא עדיין צעירה ולא יציבה מספיק...

אז אני נשאר לי בXP ומקווה שהדרייברים לא יהוו כזו בעיה אם בכלל.

ולגבי לינוקס - זו אמנם מערכת הפעלה אמיתית וברגע שמשהו עובד בה הוא בדרך כלל סופר יציב ולא מאכזב -אאאאאאבל

בשביל לגרום למשהו לעבוד בלינוקס - אם לא קוראים לך סטאס ואתה לא לוחש למתכות... אז או שאתה תאבד שפיות ובריאות בדרך לגרום לפתרון לעבוד או שאתה תצטרך להכיר מישהו שקוראים לו סטאס והוא לוחש לברזלים! :-D

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדגר שתהיה בריא איך מצאת את הדבר הזה? :D

ממבט ראשון זה נראה מגניב

ממבט שני הבנתי שזה די מעפן ולא ממש מתאים לנו

קודם כל ציפיתי שזה יעלה הרבה אבל זה לא :)

50 דולר כולל משלוח

http://cgi.ebay.com/One-For-All-Kameleon-URC-9960-LCD-Touchscreen-Remote_W0QQitemZ370351625552QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item563aad5550

עכשיו לגבי השלט

הוא גדול מאוד יחסית

ולמרות שזה lcd הכפתורים שלו לא ניתנים לשינוי ( אלא רק לתכנות )

זה כאילו שלט רגיל רק "מגניב"

לא חושב שיש טעם להשתמש בזה ברכב , זה אפילו לא מתקרב לנוח

אבל Good Job על המציאה

תמשיך לחטט באתרים זרים :)

הוא יפה, זה יותר חשוב! 8)

סתם הוספתי את זה לדייון, כדי להקפיץ את השרשור :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר ניחשתי את זה שקוראים לך סטאס לפי הS בתחילת הכינוי שלך והT בסוף 8)

אני לא צוחק - זה פשוט היה ברור שאתה אחד מאותם הסטאסים שתמיד יש אחד כמוהם בכל חברה :-D

כן ירבו כמוך! כן ירבו!

נעים מאוד ותודה רבה! אל תהיה נבוך - הלוואי עוד כמוך בפורום הזה.

:-P

אפרופו - אני RHCE אבל אני לא ממש אוהב לעבוד CLI במערכות הפעלה מבוססות לינוז... (לינוקס) וזו סתם עוד הסמכה שעברתי בדרך - אני לא זכיתי לעבוד כאיש סיסטם במערכות GNU כאלו או אחרות, אבל יש לי קצת ידע ונסיון.

עריכה - רק כדי לוודא שלא נעלבת ממני - אני לא חושב שהידע שלי מתקרב או מדגדג בכלל את שלך בכל הנוגע לאודיו ואלקטרוניקה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב מאוד!

אפשר לחזור למהלך התקין של הת'רד לכל מי שמעוניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן - זה מה שיש לאופיר וחגי אבל בשבילי יש כאן שתי מגבלות - גודל ומחיר

אני מחפש משהו קטן יותר מהצ'ינצ'ילה הזאת :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי לגבי מחיר

הוא עולה כמו הפאוורמייט :)

לגבי גודל - צודק אין מה להגיד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שראיתי אחד כזה באיזה 130 דולר - לא שלושים...

אבל הוא עדיין בגודל של צ'ינצ'ילה וקשה מאוד להחביא צ'ינצ'ילה בתוך דש של רכב :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...