Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

audison vs vw scirocco

שימו לב! השרשור הזה בן 5142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר חצי שנה שהרכב אצלי החלטתי להרכיב מערכת נחמדה , כאשר העדפה שלי היא SQ הרכיבים של חברת אודיסון האיטלקית נראו לי כמתאימים למשימה , לכן נבחרו הרכיבים הנ"ל: סט קידמי- audison thesis orchestra שמורכב מוופר שנקרא- sax ממיד שנקרא -voce ומטוויטר שנקרא-violino.

על ההגברה מופקדים 3 מגברים מסדרת vrx של audison, מגבר מדגם -VRX 4.300 שמפעיל זוג מידים וזוג טוויטרים, מגבר מדגם-VRX4.300 שמפעיל זוג וופרים ומגבר מדגם-VRX1.500 שמפעיל סאב של hertz מדגם ml 3000 (לביינתיים).

על עיבוד הסאונד מופקד ה-bit one הידוע , מבחינת מכשיר אני יודע שזה יראה מוזר אבל לעת עתה אני נשאר עם המכשיר המקורי של השירוקו (RCD 510).

גם הכבלים של המתח ושל הרמקולים נבחרו מבית היוצר של אודיסון מסדרת הסילבר האיכותית.

הדלתות עברו בידוד כבד של דיינמייט אקסטרים ,אחרי 5 שכבות הפסקתי לספור. (באלק בכל דלת, 13 ק"ג של חומר איטום )

ונעבור לחלק העיקרי - ה ה ת ק נ ה!

על חלק זה ישנו רק אחד שיכול לבוא בחשבון , וזה כמובן יוסי שידוע בכינויו alpine .

ההתקנה לא היתה קלה במיוחד בגלל צורת תא המטען(עמוק וצר), וגם בגלל שלא רצינו לוותר על הגלגל הרזרבי,לכן ההתקנה היתה צריכה להיות מאוד מדויקת ומאד חזקה .(גם בגלל המשקל הכבד של המגברים וגם בשביל להשאיר מספיק מקום כדי לשלוף את הגלגל) .

אני חייב לשבח את יוסי על רמת ההתקנה ללא פשרות שהוא דורש מעצמו ועל רמת הירידה לפרטים . אני חייב לציין שלאחר שבוע עבודה שהוא יצר בניה ריפד אותה חיבר את המגברים וסגר את הכל יוסי הסתכל על הכל החליט שזה לא נראה מספיק טוב ופשוט פירק את הכל וזרק לפח, ואז התחיל את הכל מהתחלה.

אני אתן לקצת תמונות לדבר בשמי . (תמונות נוספות יעלו בהמשך)

שוב אני רוצה להודות ליוסי שגרם לי להרגיש כמו בן בית ונתן לי להבין שהוא מתייחס לרכב של לקוח כאילו זה היה הרכב שלו עם לא יותר. ת ו ד ה !

נ.ב : מצטער על האיכות של התמונות , מצלמת סלולרי.

Photo0128.jpg

Photo0129.jpg

Photo0131.jpg

Photo0132.jpg

Photo0133.jpg

Photo0134.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בגלל הרכב

בגלל המתקין

בגלל הרכיבים של המערכת

אני רעב לתמונות - יורד לי ריר...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח יש לך רכב מטורף אחרי והתקנה עוד יותר מטורפת

בסיום ההתקנה שהאוטו שלך כבר היה סגור אני הגעתי להתקנה ברכב שלי

שבאתי בפעם הראשונה שיוסי יראה מה הרכיבים שיש לי האוטו ראיתי שהוא נותן את כל צומת הלב לרכב שלך וביגלל זה החלטתי לכנס עליו

כל הכבוד לו ומזל טוב לך :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...