Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמים מנסיעת מבחן בין C-5 ואקורד (וכן התייחסויות לשאר הרכבים בקבוצה)

shahar75
שימו לב! השרשור הזה בן 7342 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תא נוסעים אוונסיס מול B4:

באוונסיס קונסולה ראשית עמוסה בכפתורים. מחשב דרך עם המון אופציות. איבזור מלא כולל שליטה מההגה. החלק הכסוף במרכז הוא באמת מתכת ולא פלסטיק צבוע, דבר שנותן הרגשה מכובדת. הגוונים בפנים קצת כהים מדי. נתגלו מספר פשלות קטנות באיכות ההרכבה (פלסטיקים לא מהודקים לגמרי, מחזיק כוסות בעייתי) אבל בגדול זה איכותי ומרשים. יש גם שליטה נפרדת במזגן לשני הצדדים למיטב זכרוני.

B4 - מושבים מצוינים, מראה צעיר ועדכני. אין שליטה מההגה, איבזור קצת נחות מבאוונסיס. איכות הרכבה מצוינת. שילוב טוב של גוונים.

אני חושב שזה של האוונסיס מנצח בנקודות, אבל ההפרש לא גדול. ההבדל הוא שה-B4 נראית מבפנים צעירה יותר וספורטיבית, והאוונסיס נראית כמו... רכב מנהלים מכובד (שזה בדיוק מה שהיא)

רוני

"באוונסיס קונסולה ראשית עמוסה בכפתורים. מחשב דרך עם המון אופציות. איבזור מלא כולל שליטה מההגה. החלק הכסוף במרכז הוא באמת מתכת ולא פלסטיק צבוע, דבר שנותן הרגשה מכובדת."

כשהמחיר כמעט נודגע ב-170,000 ש"ח היא חייבת להיות כזאת בשביל להוכיח את המחיר (היא גם קבוצת רישוי 4 או 5) במיוחד שיש במחיר הזה מאזדה 6 2.3 ל',אופי ווקטרה.....

"יש גם שליטה נפרדת במזגן לשני הצדדים למיטב זכרוני."

אתה מתכוון לבקרת אקלים?

אם כן אז יש את זה גם ב-B4...

התא נוסעים של ה-B4 ספורטיבי יותר מזה של האוונסיס.

לB4 יש מערכת שמע איכותית וטובה!וממש חבל שאין שליטה מההגה... :roll:

לעומת האוונסיס לB4 יש מחזיקי כוסות טובים והרבה תאי איכסון...

ועוד דבר שחבל שסובארו לא התקינו בקרת שיוט,אפילו לא כאופציה(אם זכור לי...)

סובארו חסכו בדברים בשביל שה-B4 תשתייך לקבוצת רישוי 3... :roll:

תא הנוסעים של שניהם הוא איכותי מאוד,ומפואר(עדיף על זה של האקורד :twisted: )

נ.ב:לסובארו יש תוספות כמו:

גריל מרשת,ספוילר....

מבפנים-ידית הילוכים מצופה עור וגם להגה אני חושב

מחשב דרך

וקבינה עם הרבה תאי איכסון ששמים אותה על המנורה....

אם נתחיל להתייחס לשטויות אין בעיה באוונסיס לא חסכו...

ידי ההיכלוכים וההגה גם מצופים עור..

מחשב דרך... יש!

מיליון תאי איכסון...

הכי חשוב מראה מרכזית זאת מעל הראש מתקהה עם סינוור מאחור!

אמממ יש עוד כל מיני שטויות למשל חוזק התאורה של לוח השעונים מתכוונן..

מראות צד מתקפלות חשמלית..

חיישני נסיעה לאחור [זה היום יש להרבה מכוניות]

המראות במגיני שמש שתיהם מוארים...

המחזיק כוסות של האוונסיס בכוונה על המזגן כדי שעל קירור הוא ישמור על הקור אם צריך...

תא מטען נפתח חשמלית מהשלט

תא דלק נפתח חשמלית גם...

יש עוד שטויות אני לא מצליח להזכר...

<-- דומה אבל... לא... :) [306 S16]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא בקרת אקלים, אלא בקרת אקלים מפוצלת. זה אומר שניתן לכוון טמפ' שונה ועוצמה שונה לנהג ולנוסע. אין את זה ב-B4 למיטב זכרוני.

בנוגע למערכות שמע, זה גם נבדק, אבל אני לא זוכר כל כך. אני רק זוכר שבאחת מהמכוניות הייתה מערכת זוועתית ביותר (אולי האוונסיס?) ובאחרות זה היה בסדר.

רוני

זוועתית? מערכת שמע אחת הטובות ששמעתי היום שבאו עם מכונית קומפוננט מקדימה ומאחורה עם טוויטרים משולבים כמובן בדלת.. עומדת בטראנסים בלי בעיה

הHD אחלה של דבר עם סידי וקסטה שליטה מההגה

הרדיו גם מציג את השמות של השירים שזה הרבה רדיויים לא ראיתי שעושים...

יש המון שטוי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרת אקלים מפוצל יש ב-B4....

ולB4 יש מערכת שמע מאוד טובה!

כל מבחן מזכירים את זה.

אם נתייחס לשטויות אז גם ב-B4 יש את כל מה שאמרת חוץ מידית הילוכים מצופה עור

ראיתי איך ענייך היפות דיברו בלי קול,במבטך בחיוך סיפרת לי את הכל,בכל מילה היכול צחוקך עולם אחר לא שלך!!!

רצית לדעת מדוע נישארתי טוב ונחמד איתך!!!

שלאא תעצביי עודד,לאא תכאביי עודדד,לא תהיה לבד יושבת בעולם אכזררר

יאסוו איציק קלה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, תאלצו לסלוח לי, זכרוני איננו כשהיה פעם. לא זכור לי שב-B4 יש בקרה מפוצלת, אבל ביליתי איתה בסה"כ מספר שעות, אז אולי לא שמתי לב...

בנוגע למערכת השמע - זכור לי בוודאות שלאחת המכוניות (מתוך הארבע) הייתה מערכת פשוט נוראית. אני כמעט בטוח שזו האוונסיס, אבל יכול להיות שזו המונדיאו... שוב, הזיכרון בגילי :wink:

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, תאלצו לסלוח לי, זכרוני איננו כשהיה פעם. לא זכור לי שב-B4 יש בקרה מפוצלת, אבל ביליתי איתה בסה"כ מספר שעות, אז אולי לא שמתי לב...

בנוגע למערכת השמע - זכור לי בוודאות שלאחת המכוניות (מתוך הארבע) הייתה מערכת פשוט נוראית. אני כמעט בטוח שזו האוונסיס, אבל יכול להיות שזו המונדיאו... שוב, הזיכרון בגילי :wink:

רוני

:biglaugh: ב-B4 יש בקרה מפוצלת....

בנוגע למערכת שמע-ב-B4 היא מאוד טובה,כל מבחן אומרים את זה.

אני לא חושב שהמערכת לא תהיה טובה באוונסיס(כי זה טויוטה...).

אולי ברנו או מונדיאו....

ראיתי איך ענייך היפות דיברו בלי קול,במבטך בחיוך סיפרת לי את הכל,בכל מילה היכול צחוקך עולם אחר לא שלך!!!

יאסוו איציק קלה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחשב דרך... יש!

מיליון תאי איכסון...

המחזיק כוסות של האוונסיס בכוונה על המזגן כדי שעל קירור הוא ישמור על הקור אם צריך...

תא דלק נפתח חשמלית גם...

את כל רשימת האבזור (הדי מיותרת לטעמי) הזו, תוכל למצוא אצל לאנצ'יות משנות התשעים.

זה לא מה שעושה רכב יותר טוב.

וחלק מהאבזור כאן נמצא גם בברלינגו, כנראה שאתה לא יודע מהו איבזור אמיתי.

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחשב דרך... יש!

מיליון תאי איכסון...

תא דלק נפתח חשמלית גם...

את כל רשימת האבזור (הדי מיותרת לטעמי) הזו, תוכל למצוא אצל לאנצ'יות משנות התשעים.

יש לי שלוש מילים בשבילך...

עשה לי טובה...! :x

מה הוא איבזור אמיתי? כי אפילו במרצדסים אין הרבה יותר מזה חוץ מכמובן מחשב דרך אמיתי [GPS וכו']...

עכשיו לאנצ'יה משנות ה90 זה לא ממש דוגמא לממוצע תמיד הם היו חדשנים... ומלאי הפתעות :)

בלי קשר לא אמרתי שזה עושה רכב יותר טוב אלא הוא התחיל להכנס לשטויות אז גם אני אמרתי... [כמו שאומרים בגן... לא אני התחלתי :wink: ]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחשב דרך... יש!

מיליון תאי איכסון...

תא דלק נפתח חשמלית גם...

מה הוא איבזור אמיתי? כי אפילו במרצדסים אין הרבה יותר מזה חוץ מכמובן מחשב דרך אמיתי [GPS וכו']...

עכשיו לאנצ'יה משנות ה90 זה לא ממש דוגמא לממוצע תמיד הם היו חדשנים... ומלאי הפתעות :)

בלי קשר לא אמרתי שזה עושה רכב יותר טוב אלא הוא התחיל להכנס לשטויות אז גם אני אמרתי... [כמו שאומרים בגן... לא אני התחלתי :wink: ]

אף אחד לא אמר שזה מה שעושה את האוטו מפואר...

בכוונה אמרתי את זה כ-"נ.ב:"

סתם לידע...לא להשוות או משהו...

צחי

יאסוו איציק קלה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחשב דרך... יש!

מיליון תאי איכסון...

תא דלק נפתח חשמלית גם...

אף אחד לא אמר שזה מה שעושה את האוטו מפואר...

בכוונה אמרתי את זה כ-"נ.ב:"

סתם לידע...לא להשוות או משהו...

צחי

זה סתם בצחוק... אין מה להתרגש... :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נתחיל מזה שהפכתם שרשור של בן אדם ששאל על c-5 מול אקרוד לשרשור של אוונסיס מול B4 (רוני, איכזבתי אותי קשות שלא נעלת את השרשור הזה ממזמן, לא מתאים לך :evil: )

עכשיו, אם כבר דיברתם שטויות, ובלי עין-הרע דיברתם שטויות אז בואו נכנס לפרטים לעומק!

שקנינו את ה-6 ביצענו נסיעות מבחן כמעט על רוב המוכנית בקטגוריה.

אתם משווים לי פה איבזור אחד מול השני? רבים על איזה אוטו יותר טוב? כל אחד עושה מהרכב שלו מינימום מייבאך....... רגיעה חברה!

אין כאן עניין של איזה רכב יותר טוב! לכל רכב יש את היתרונות שלו והחסרונות שלו!

אין לי כוח לפרט, אבל תאמינו לי שבכל רכב יש פגמים ולכל רכב יש גם גימיקים מיוחדים ומוצלחים.

אם אתם כל-כך מעוניינים, תפתחו שרשור מתורבת בנושא כדאיות רכבי המנהלים.. תעשו השוואות נכונות ומסודדרות ולא תזרקו לאויר ש.."ה-c5 שלי....אין עליה.... מטורפת... בהרבה יותר נוחה ממרצדס E class..... לדעתי הרכב הכי טוב שיש

או

"האונסיס שלי פשוט מטורפת, היא נתנה בראש למאזדה ולאקרוד והיא מספר אחת היום כמוכנית מנהלים..(NOT, כמו שרוני אומר).

צאו מזה!!!!!! אתם חיים בסרט!!!! :twisted:

ודרך אגב, יש לי מאזדה 6....

"והיא יותר טובה גם מהאונסיס שקיבלה ממני בראש ברמזור, גם יותר טובה מה-c5 כי ל-6 יש תאורה אדומה בדש, והיא גם יותר טובה מהאקרוד, שלקחתי אותה בסיבוב ליד הבית שלי ב-200 קמ"ש".......... :2gunfire::lol::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נתחיל מזה שהפכתם שרשור של בן אדם ששאל על c-5 מול אקרוד לשרשור של אוונסיס מול B4 (רוני, איכזבתי אותי קשות שלא נעלת את השרשור הזה ממזמן, לא מתאים לך :evil: )

עכשיו, אם כבר דיברתם שטויות, ובלי עין-הרע דיברתם שטויות אז בואו נכנס לפרטים לעומק!

אתם משווים לי פה איבזור אחד מול השני? רבים על איזה אוטו יותר טוב? כל אחד עושה מהרכב שלו מינימום מייבאך....... רגיעה חברה!

אין לי כוח לפרט, אבל תאמינו לי שבכל רכב יש פגמים ולכל רכב יש גם גימיקים מיוחדים ומוצלחים.

אם אתם כל-כך מעוניינים, תפתחו שרשור מתורבת בנושא כדאיות רכבי המנהלים.. תעשו השוואות נכונות ומסודדרות ולא תזרקו לאויר ש.."ה-c5 שלי....אין עליה.... מטורפת... בהרבה יותר נוחה ממרצדס E class..... לדעתי הרכב הכי טוב שיש

או

"האונסיס שלי פשוט מטורפת, היא נתנה בראש למאזדה ולאקרוד והיא מספר אחת היום כמוכנית מנהלים..(NOT, כמו שרוני אומר).

"והיא יותר טובה גם מהאונסיס שקיבלה ממני בראש ברמזור, גם יותר טובה מה-c5 כי ל-6 יש תאורה אדומה בדש, והיא גם יותר טובה מהאקרוד, שלקחתי אותה בסיבוב ליד הבית שלי ב-200 קמ"ש".......... :2gunfire::lol::lol:

אתה מעליב את עצמך כאשר אתה מגיב בצורה כזאת...

הדיון הזה היה דיון רציני של השוואה בין מכוניות המנהלים/משפחתיות גדולות שמתחרות היום בשוק... לא אמרנו שום דבר על רמזור או 200 קמ"ש...

הויכוח היה עד לפני כמה הודעות שהתחלנו לרדת לרמת האיבזור מאוד רציני ות'אמת מה שרוני אמר עזר לי באמת לדעת יותר על הקטגוריה הזאת...

עשה אל תבוא תגיד שאנחנו חיים בסרט כי כל מהשאמרנו פה באמת נמצא במכוניות אף אחד לא המציא פה שום דבר... :roll::mad:

בקשר לB4 מול האוונסיס שאמרת... מה לעשות אני מכיר את האוונסיס הכי טוב עליב באמץ יכולת לתת דעה מוצקה על האחרות לא ממש בלי קשא ה6 נפלה הרבה לפני היא בכלל לא ברמה של הB4 או האוונסיס אולי רק הדגמים היקרים שלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או

אתה מעליב את עצמך כאשר אתה מגיב בצורה כזאת...

הדיון הזה היה דיון רציני של השוואה בין מכוניות המנהלים/משפחתיות גדולות שמתחרות היום בשוק... לא אמרנו שום דבר על רמזור או 200 קמ"ש...

הויכוח היה עד לפני כמה הודעות שהתחלנו לרדת לרמת האיבזור מאוד רציני ות'אמת מה שרוני אמר עזר לי באמת לדעת יותר על הקטגוריה הזאת...

עשה אל תבוא תגיד שאנחנו חיים בסרט כי כל מהשאמרנו פה באמת נמצא במכוניות אף אחד לא המציא פה שום דבר... :roll::mad:

בקשר לB4 מול האוונסיס שאמרת... מה לעשות אני מכיר את האוונסיס הכי טוב עליב באמץ יכולת לתת דעה מוצקה על האחרות לא ממש בלי קשא ה6 נפלה הרבה לפני היא בכלל לא ברמה של הB4 או האוונסיס אולי רק הדגמים היקרים שלה

צודק

באמת אף אחד לא התחיל להגיד כמה האוטו פותח,כמה סוגר ואת מי ניצחנו ברמזור!

זה מכונית מנהלים זה לא אוטו ספורט!

אם משהו רוצה לקנות במחיר הזה אוטו עם הרבה יותר הנאה אז הוא יכול לקנות מיאטה!

אנחנו דיברנו יותר על הפנים של הרכב...

וזה ש-theshadowmaster מכיר את האוונסיס אני לא מתוכח איתו...

לו יש את האוטו והוא נוסע בו כל יום(אני משאר)...

"

"והיא יותר טובה גם מהאונסיס שקיבלה ממני בראש ברמזור, גם יותר טובה מה-c5 כי ל-6 יש תאורה אדומה בדש, והיא גם יותר טובה מהאקרוד, שלקחתי אותה בסיבוב ליד הבית שלי ב-200 קמ"ש".......... "

אנחנו לא דיברנו ככה...

ובוא נהיה רצינים מאזדה 6 לא יותר טובה מאוונסיס וגם לא יותר מהירה(אלא אם יש לך 2.3 ל'),וזה לא חוכמה לתת בראש ל-C5 כי זה לא אוטו ביצועים והנתונים שלו צנועים.

כל זה כי יש לך תאורה אדומה בדש?וואוו שיגעון

זה מטריף את האוטו(אז כן יש לך 2.3 ל'...)

היא גם יותר טובה מהאקורד שניצחת?(וואלה יש לך 2.3 ל'...)

אולי יותר מפוארת אבל האקורד יותר טובה בשאר...

ומה שהיה פה לא היה ויכוח!

זה היה דיון רציני שכל אחד אמר את דעתו!

יאסוו איציק קלה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, לבי נשבר על כי אכזבתי אותך קשות.

אין שום מניעה לדבר על מתחרות אחרות בקטגוריה. בשביל שזה יהיה ברור גם ערכתי את הכותרת של השרשור.

אין גם שום סיבה לנעול את השרשור הזה. עד כה נכתב בו מידע שימושי למדי על כמה וכמה מכוניות. האמת שאם הוא ימשיך ככה, כמו שהוא ממשיך אחרי ההודעה שלך, אולי כבר יהיה טעם לנעול אותו, כי זה מוגזם, וחבל.

ומה בעצם אמרה ההודעה שלך? דיברנו שטויות ואנחנו לא מבינים כלום, אבל אתה עשית נסיעות מבחן על כל המתחרות ובחרת בסוף במזדה 6. לא הסברת למה, לא נתת שום פרט מועיל. רק התלוננת שאני לא נועל את השרשור בזמן. אז מי פה לא בסדר?

תן לי לנהל את הפורום כמו שאני יודע, אתה מצדך רק תנסה לכתוב דברים שימושיים, או שלא תכתוב בכלל.

לדוגמא - החבר'ה פה עם ה-C5 בהחלט נתנו מידע שימושי, וגם בראבוס ושאדומסטר כתבו כמה דברים שימושיים. ואתה?

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב נחזור לנושא ויש לי שאלה על משהו שאני לא מבין...

כאשר אבא שלי קנה את הדור הקודם של האוונסיס היא עלתה 130 אלף זה היה אותה קטגוריה היא בזמנו התחרתה ב626 ובדור הקודם של האקורד [או שזה שני דורות?]

זה היה בשנת 98 עכשיו כאשר קנינו את האוונסיס החדשה 2004 היא עלתה כמעט 180 אלף שקל...

אני שואל מה היא העליה הדרמתית במחירים 50 אלף שקל זה לא קצת...

אומנם אני מסכים היום נותנים הרבה יותר אבל בכל זאת... זו אותה קטגוריה בדיוק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב נחזור לנושא ויש לי שאלה על משהו שאני לא מבין...

כאשר אבא שלי קנה את הדור הקודם של האוונסיס היא עלתה 130 אלף זה היה אותה קטגוריה היא בזמנו התחרתה ב626 ובדור הקודם של האקורד [או שזה שני דורות?]

זה היה בשנת 98 עכשיו כאשר קנינו את האוונסיס החדשה 2004 היא עלתה כמעט 180 אלף שקל...

אני שואל מה היא העליה הדרמתית במחירים 50 אלף שקל זה לא קצת...

אומנם אני מסכים היום נותנים הרבה יותר אבל בכל זאת... זו אותה קטגוריה בדיוק...

או קיי בוא נחשוב ביחד(גם אני לא יודע כ"כ את התשובה ומנסה להבין)

יש לדור הזה ולקודם יש אותו מנוע...

הדור הנוכחי גדול יותר

מאובזר יותר

יותר בטיחותי...הרבה יותר...

ואולי כל זה מעלה את המחיר?ב-50 אלף?לא ניראה לי...

אם אתם יודעים עוד תגידו כי גם אני רוצה לדעת... :roll:

יאסוו איציק קלה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7342 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...