Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מטה המאבק: "עולים ברגל - כי בקרוב נלך ברגל"

Smi1ey
שימו לב! השרשור הזה בן 5204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מטה המאבק מבקש להודות לכל הרוכבים אשר מצאו את הזמן ובאו בהמוניהם להשמיע את קולם כנגד הטירוף בהתייקרות מחירי הביטוח.

אולם, אסור לנו לשכוח כי המלחמה כנגד התייקרות מחירי הביטוח לא תמה וחשוב כי כל אחד מאיתנו יבוא להשמיע את הקול העצום הזועק כנגד מחירי הביטוח הבלתי מציאותיים.

ביום רביעי הקרוב, 30.9.09, נתכנס לרכיבה משותפת אל משרד האוצר בירושלים, שם נתפוס חניות ונפגין כנגד גזרותיו של המפקח על הביטוח. ציבור הרוכבים יתכנס בשעה 07:00 בדיוק במחלף לטרון (מיקום מדוייק ימסר בהמשך). הפעילות צפויה להסתיים בשעה 10:00.

מטה המאבק בתעריפי הביטוח הדו גלגלי מצפה להשתתפות המונית של כל רוכב ורוכבת בישראל - אל תגידו "יהיה בסדר", אל תגידו "הם יסתדרו בלעדי"!

חברי הקהילה הדו גלגלית מתבקשים להתייצב לפעילות חשובה זו - אין לנו פריוולגיה לוותר על נוכחותכם.

בברכת גמר חתימה טובה,

מטה המאבק

"אמור לי מי הם חבריך ואומר לך באיזה מכונית אתה נוהג." -הנרי פורד.

"הרי את מגודשת לי במפתח זה כדת פורשה וישראל".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 218
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

***הקפצה אחרונה למי שלא ראה***

אנו צריכים כמה שיותר תמיכה, צפויים לבוא הרבה וכמה שיותר - יותר טוב.

"אמור לי מי הם חבריך ואומר לך באיזה מכונית אתה נוהג." -הנרי פורד.

"הרי את מגודשת לי במפתח זה כדת פורשה וישראל".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמה אתה חושב, שהדלק לאופנוע כ"כ זול? רק לידע הכללי- העניין באופנוע- בעיקר מקום והזמן (שלא לדבר על ההנאה, למי שבאמת אוהב), ולאו דווקא חסכון בדלק! וחוץ מזה- מה הבעיה שלך? לא טוב לך אופנועים- קבל אותם בתור עוד כמה אלפי מכוניות, שייתחרו בך בחניה! חפרת!:evil:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא טוב לכם המחיר של הביטוח סעו על אוטו ותשלמו פי 100 על דלק. חפרתם.

קצת לא לעניין.

לפחות הם קבוצה שיודעת להתאגד ולעשות משהו. מה אתה עשית ?

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו כתב בטוקבק בדה מרקר כתגובה לנהג ממורמר:

"יש יותר מ 200 אלף כלים דו גלגלים. תמיר אותם במכוניות ותוסיף לעצמך עוד 10 ק`מ של פקק בכל יום. הולך להיות כיף אה? תתקשר הביתה תגיד שאתה לא מגיע כי אתה אדיוט "

:-o

וברצינות: תודה מראש לכל הנהגים על הסובלנות שיגלו מחר בעת הטיפוס לירושלים. המאבק הזה הוא לא פחות בשבילכם מבשבילנו.

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגי הרכבים לא מבינים שאחרי שיגמרו איתנו יתחילו איתם

זה האינטרס של כולם!!

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא טוב לכם המחיר של הביטוח סעו על אוטו ותשלמו פי 100 על דלק. חפרתם.

יש לך ראיה צרה, אבל צרה כמו שקשה לדמיין.

אותך מעניין רק עצמך וזהו.

מה עם האנשים שמתפרנסים מזה?

תחשוב מה יקרה אם מוסכים סוכנויות מחסנים חנויות אביזרים, כל אלה יסגרו בגלל זה?

אתה תתן להם עבודה?

או שאולי אתה מוכן לשלם כסף על משלוח של פיצה כי באו עם אוטו ולא עם קטנוע.

אז אני מתנצל אם חפרתי אבל לפחות היה לי משהו חכם להגיד.

גילעד

:turn-l:מכונאי וחשמלאי אופנועים מוסמך :turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך ראיה צרה, אבל צרה כמו שקשה לדמיין.

אותך מעניין רק עצמך וזהו.

מה עם האנשים שמתפרנסים מזה?

תחשוב מה יקרה אם מוסכים סוכנויות מחסנים חנויות אביזרים, כל אלה יסגרו בגלל זה?

אתה תתן להם עבודה?

או שאולי אתה מוכן לשלם כסף על משלוח של פיצה כי באו עם אוטו ולא עם קטנוע.

אז אני מתנצל אם חפרתי אבל לפחות היה לי משהו חכם להגיד.

גילעד

מה אני אשם שהם בוחרים לרכב על כלי לא יציב, לא בטיחותי, בלי מיגון פסיבי סביר כמו האידיוטים שרוכבים עם קסדה ב-20 שקל בשוק שלא נותנת הגנה מינימלית לרוכב, נפצעים בגלל כל שטות (לרוב באשמתם) ותובעים את הביטוח. הפול מפסיד בגללם כסף והדרך היחידה לפתור את הבעיה היא לעלות את תעריף הביטוח. אולי ילמדו לנהוג כמו בני אדם לשם שינוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אל תצטט הודעה מעליך.

דבר שני:

נכון שאופנוע פחות בטוח ממכונית, על זה אין לי וויכוח.

אבל ההכללה המטופשת שכולם נוסעים עם קסדה ב20 ש"ח לא במקום.

הם לא נפצעים לרוב באשמתם אלה באשמת נהגים במכוניות כמוך.

ואם כבר לעלות את הביטוח, אז למה שלא נעלה את הביטוח לרכבים ישנים? הרי יותר הגיוני ששם מישהו יפצע קשה בתאונה.

אתה מבחינתך מה שלך נוח וכל השאר על ה***.

כן, אני בעד מיצוי הדין עם החלק המשוגע של רוכבי האופנועים, וכן אני יודע שלא חסר כאלה, אך הם לא הרוב.

קצת מחשבה לעומק לא תזיק. באמת.

גילעד

:turn-l:מכונאי וחשמלאי אופנועים מוסמך :turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוכב על אופנועים כבר 5 שנים מעולם לא החלקתי ולא ביצעתי עברות חמורות, אני לעולם לא יוצא מהבית ללא קסדה מלאה, מגני ברכיים, כפפות ומעיל רכיבה

מדוע אני צריך לשלם 6000 ש''ח ביטוח חובה?

עפ'י נתוני משטרת ישראל 70% מהתאונות בין אופנוע למכונית באשמת נהגי הרכב.

אז מספיק עם אותם שטויות לעוסות מספיק יש לנו אותם בתקשורת.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתם תופסים את מקומות החניה, תוודאו שאתם לא מקבלים דו"ח על זה שלא שילמתם חניה. אפשר לשלם חניה באמצעות הטלפון הסלולרי, צריך לוודא מי החברה המשתלמת יותר ומי פועל באיזו עיר.

יש חברות שגובות דמי מנוי ויש כאלה שלא.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיה בסדר, אנחנו צריכים את תמיכת הנהגים כדי שנצליח בגדול.

כדי שפעם אחת במדינה הזאת ישמעו מה יש לעם להגיד ולא לרמוס אותנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמה אתה חושב, שהדלק לאופנוע כ"כ זול? רק לידע הכללי- העניין באופנוע- בעיקר מקום והזמן (שלא לדבר על ההנאה, למי שבאמת אוהב), ולאו דווקא חסכון בדלק! וחוץ מזה- מה הבעיה שלך? לא טוב לך אופנועים- קבל אותם בתור עוד כמה אלפי מכוניות, שייתחרו בך בחניה! חפרת!:evil:

היו לי כמה קטנועים וכן שילמתי ביטוח כמו כולם , וכן היה לי אולי 250 בלי הילוכים אבל דלק על ק\אופנוע זה עולם אחר. אני מברך את הדו גלגלי ושיהיו כמה שיותר, מצידי להיות היחיד על הכביש עם אוטו הלוואי , אבל הפחות 2000 שקל בביטוח חלק ל12 חודשים פחות מ200 לחודש אז צריך לתקוע תנועה שלמה ואנשים שממהרים למקומות ולהפוך הארץ, אז לא , לכל דבר הייתרונות והחסרונות שלו , מספיק להיות קטנוניים.

אני מבין את החברות ביטוח , שים את עצמך כמנכ'ל של חברת ביטוח , תאונת אופנוע לרוב לא נגמרת טוב אם לא במוות אז בנזק כבד. מי משלם אותו?בדיוק. אנשים עפים באוויר צריכים לעבור ניתוחים השתלות לא עלינו. כשאתה ברכב ועושה תאונה במהירות נמוכה זה עוד יכול להיגמר טוב , כי כמובן הרבה יותר בטוח.

אני אולי לא מבין גדול , אבל כשאני יושב בצד זה מה שאומר לי ההגיון הפשוט , אם אני לא טועה במשהו אשמח אם יתקנו אותי.

קצת לא לעניין.

לפחות הם קבוצה שיודעת להתאגד ולעשות משהו. מה אתה עשית ?

שילמתי ביטוח כמו פראיר!!!

אני רוכב על אופנועים כבר 5 שנים מעולם לא החלקתי ולא ביצעתי עברות חמורות, אני לעולם לא יוצא מהבית ללא קסדה מלאה, מגני ברכיים, כפפות ומעיל רכיבה

מדוע אני צריך לשלם 6000 ש''ח ביטוח חובה?

עפ'י נתוני משטרת ישראל 70% מהתאונות בין אופנוע למכונית באשמת נהגי הרכב.

אז מספיק עם אותם שטויות לעוסות מספיק יש לנו אותם בתקשורת.

אני אכן חושב שצריכה להיות רפורמה מסוימת לגבי סינון וחילוק קבוצות רוכבים על פי קריטריונים (גיל עבר וכו') , אבל אתה לא יכול להגיד שכל הרוכבים כמוך. ומה יקרה אם חס וחלילה חס ושלום יקרה לך משהו על הכביש? זה אופנוע זה לא קשור בדיוק בך אתה יודע טוב מאוד כמוני שמספיק שהנהגת לידך שוכחת להסתכל במראה ומורידה אותך , תחשוב מצד החברת ביטוח , מה אז?

אם אתם מקצינים ואומרים תשלמו כסף על שליחות ע"י אוטו , לא תהיינה עבודה למוסכי אופנועים וכו' , אז אולי תחשוב מה יקרה אם החברות ביטוח יורידו את התעריפים ויפשטו רגל , מה אז ? לא יהיה ביטוח? 3 חברות ביטוח שיתנו את המחיר שהן דורשות הרי הן בלעדיות או לחילופין לא יהיו ביטוח ונחזור לימי סדום ועמורה איש הישר בעיניו יעשה ידפוק לך תאוטו ויסע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי, אז תהפוך אותנו לאוגנדה. לא מספיק הנוף המוטורי שלנו גם ככה SUCKS, אתה עוד רוצה לעשות אותו יותר גרוע.

:mm_nah:

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...