Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוויות מניסיון קניית רכב, או בקיצור "כולם שקרנים", כולל לובינסקי טרייד

eyalzo
שימו לב! השרשור הזה בן 4638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אז עכשיו גם אם אתה מתחייב על גיר מנוע ושאסי זה לא מספיק טוב לקונים מסויימים? משעשע!

ואל תמהר להתחייב, כי עם הכסת"חים של מכוני הבדיקה, גם אתה בעל הרכב שהוציא אותו מהיבואן עלול להיות מופתע לרעה.

Peugeot 406 2L turbo 1998 Škoda Octavia RS 245 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך בדיוק הוצאת תדפיס היסטוריה מלא בלי אישור של הבעלים? למוסך אסור לספק לך תדפיס כזה בלי אישור שלו.

רק באישור הבעלים. כמובן. דרך אגב, טרייד אין לובינסקי מאשרים מיד, והמוסך יודע את זה.

לא הייתי מתקרב לרכב שלא מוכן להראות את ההיסטוריה.

עדכון קטן - נמצא צדיק בסדום. ישבתי על יד2 ועשיתי רענון לדף כל שעה. התקשרתי למודעה חדשה של מישהו שאמר שנמאס לו מהנודניקים, והוא מעיף את המודעה מיד2 (שעות אחרי שעלתה לפרסום!). הבנאדם לא אמר שהרכב מושלם. זה כבר חידוש מרענן. אתם מבינים, אני בסך הכל מחפש מישהו שלא ישקר. לא אמרתי שהרכב צריך להיות כמו חדש. ברור שמשומש אינו מושלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין היום מוכר שלא משקר. אתה צודק.

כשקניתי את הקיה קלארוס של אבא, לפני כמעט שנתיים - התקשרתי למודעה בWINWIN. דווקא אותו אתר שהתייאשת ממנו.

מודעה בלי תמונה, אבל היה כתוב בה שהרכב עם 100 אלף ק"מ. זה מבחינתי היה מספיק כדי לבוא ולראות את הרכב יום למחרת - מהקריות לבת ים.

לקחנו את הרכב לבדיקה - הבעלים הייתה אישה בת 40+, דווקא נחמדה מאוד.

בבדיקה התגלה כי הבלמים הקדמיים גמורים ואין חימום פנימי.

ודווקא כשהכי פחות ציפינו לזה, פתחה האישה את הפה ואמרה: "אבל עשינו ברקסים לפני חודש והחימום עבד מדהים בחורף".

לא היה לי אפילו כוח להסביר לה שנעשה מעקף ברדיאטור חימום ושהברקסים כבר ראו ימים יפים יותר.

בסופו של דבר הופחתו כמה אלפים נחמדים מהמחירון אחרי שהיא הבינה שאי אפשר לחרטט אותנו - אבל זה לימד אותי 2 דברים:

1. האוטו תוחזק במשך השנים בקמצנות מעוררת פליאה והדבר היחידי שהוא יתרון בו זה הק"מ האפסי.

2. אין מוכר רכב שלא מסתיר דברים ומנסה לשקר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, אתם מחפשים רכב משומש שיהיה במצב של רכב חדש ואם אפשר אז רצוי לרכוש אותו בהנחה רצינית מהמחירון...

צאו מהסרט, אין דבר כזה, הרכב המשומש נמכר במחיר של משומש כי הוא כבר איננו חדש יותר.

ברמה העקרונית, כשאני מוכר רכב הקונה מקבל רק פרטים יסודיים (ק"מ, יד 1, תאונות) בלבד, את כל השאר "אינני יודע", אני ניגש איתו למכון בדיקה שהוא בוחר ולמוסך המטפל, אם הכל לשביעות רצונו (כפי שהיה עד עכשיו) אז עושים העברת בעלות.

אינני יודע מה מצב הרכב, אינני מתחייב לדבר ואם זה לא מתאים לנודניק התורן אז שיחפש רכב אחר.

עד היום כל כלי הרכב שלנו נמכרו כך, בד"כ עוד לפני ששמנו פתק על החלון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש לקנות רכב שיהיה כמו זה שאני מוכר - מטופל בפדנטיות עם היסטוריית טיפולים מסודרת.

שהקונה ישים את הכל על השולחן, יגיד מחיר שמתאים לו ואח"כ נסתדר.

לגלות שהחימום לא עובד "ככה פתאום", כשברור שנעשה גשר כדי למנוע נזילה - זה נקרא לחרטט.

במקרה של האישה הזו זה עבד, כי כבר הייתי שם והרכב היה במצב מצוין למעט בלאי שנבע מהזנחה (הרדיאטור, הברקס וצמיגים עתיקי יומין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. האוטו תוחזק במשך השנים בקמצנות מעוררת פליאה והדבר היחידי שהוא יתרון בו זה הק"מ האפסי.

2. אין מוכר רכב שלא מסתיר דברים ומנסה לשקר לך.

במקרה של האישה הזו זה עבד, כי כבר הייתי שם והרכב היה במצב מצוין למעט בלאי שנבע מהזנחה (הרדיאטור, הברקס וצמיגים עתיקי יומין).

אני מקווה שאתה מצליח לזהות את הסתירה בדברים שכתבת בשתי הודעות עוקבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, אתם מחפשים רכב משומש שיהיה במצב של רכב חדש ואם אפשר אז רצוי לרכוש אותו בהנחה רצינית מהמחירון...

צאו מהסרט, אין דבר כזה, הרכב המשומש נמכר במחיר של משומש כי הוא כבר איננו חדש יותר.

ברמה העקרונית, כשאני מוכר רכב הקונה מקבל רק פרטים יסודיים (ק"מ, יד 1, תאונות) בלבד, את כל השאר "אינני יודע", אני ניגש איתו למכון בדיקה שהוא בוחר ולמוסך המטפל, אם הכל לשביעות רצונו (כפי שהיה עד עכשיו) אז עושים העברת בעלות.

אינני יודע מה מצב הרכב, אינני מתחייב לדבר ואם זה לא מתאים לנודניק התורן אז שיחפש רכב אחר.

עד היום כל כלי הרכב שלנו נמכרו כך, בד"כ עוד לפני ששמנו פתק על החלון.

לא בכיוון...

קודם כל הבהרתי שמפריע לי שמשקרים. זה הכל. אני לא מתווכח אף פעם על המחיר, ואפילו מתקשר בכוונה למי שרוצה מחיר גבוה. אין לי שום ציפיות לרכב מושלם. והכי חשוב - יש חוק "גילוי נאות" לפיו לובינסקי טרייד צריכים לחטוף קנס גבוה (עד 150 אלף). הבנאדם שיקר ואמר שהרכב לא עבר תאונה, תוך כדי שהוא מסתכל בהיסטוריה של הטיפולים. הם לא שמים קצוץ על החוק. לא מאמין שיש חוק כזה? קודם כל, חבר שלי זכה בתביעה נגד מוכר ששכח לציין שהטורבו לא תקין. תדפיס מהמוסך אחרי המכירה העלה שהוא ידע את זה, ורק לא אמר. והנה קישור לכתבה על החוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי ומכרתי רכבים דרך הפורום.

מומלץ בחום. יש כאן אנשים שיודעים להעריך רכב שמור, ובמקביל יודעים גם לשמור על רכב.

הסיסמה שלי - אני רוצה לשלם הרבה בשביל רכב ששווה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק כדי להגן על עצמי מרוכשים מהסוג הזה אני: "אינני יודע" מה מצב הרכב, לוקח את הרוכש למוסך המטפל ומחייב אותו לעשות לרכב בדיקה במכון.

אח"כ אני מחתים את הרוכש שהוא בדק את הרכב לשביעות רצונו המלאה, עכשיו שילך ויתבע....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם DORKI.

כל מכון שיבדוק את הרכב שלכם יוציא אותו גרוע גם אם הוא בסדר גמור ולכן עדיף לא להתחייב.

כמובן שתמיד עדיף להגיד מה באמת יש לאוטו אם יש דברים לא מושלמים.

זה מוציא את המוכר הרבה יותר אמין ולמרות שרכב מסויים הוא לא מושלם, הקונה לא יפחד לקחת מכיוון שכבר בטלפון

המוכר מסביר לו שיש שריטה פה, ומכה שם וכד' ולא אומר שהאוטו "הכי יפה בארץ".

מנסיון אישי, מכרתי וקניתי לא מעט מכוניות וזה בד"כ עובד.

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DORKI - תקרא שוב את ההודעה שלי. עכשיו עוד פעם. ועוד פעם אחת. עכשיו זהו.

מקווה שהצלחת להבין ש"קמצנות מעוררת פליאה" אומר תחזוק מינימלי - שזה אומר שהאוטו פשוט נסע ונסע ללא כל טיפול כלשהוא למעט טיפולי 10 אלף.

באופן כללי בשביל רכב משומש מצבו עדיין היה בסדר גמור, למרות הבלאי. זאת הייתה כל הכוונה.

אם עוד לא הבנת, תקרא שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק סבלנות - והרבה. גמני חפשתי לפני חודשיים אוטו: סיפורים על מוכרים אפשר לכתוב פה בשביל סדרת טלביזיה בהמון פרקים.

וגם אני הגעתי לטרייד אין, של UMI (בלי תאונות, שמור): כבר במשרד מהגליון שהראו הבנתי שמשקרים. האוטו עבר תאונה קשה מקדימה שאפילו לא תוקנה יפה. הג'וניור מצא במושב האחורי שאריות צואה של חיה. נקי צריך להיות לא רק מתאונות.

בסוף נמצאה סניק בונבונה, 2005 יד ראשונה בלי תאונות, מטופלת למופת, בעלים שהראו את כל הטיפולים מהיום שקנו, הטסט ל-10 חודשים - וגם הפחתה גדולה במחיר. ואפילו נתנו את האוטו עם מיכל דלק מלא. והם דווקא כאלו שיודעים מה זה עסקים.

אז יש משומש במצב מצויין, רק לחפש ולחכות למתאימה.

בהצלחה!

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הבלאגן, הקושי והטירטור עד למציאות מוכר אמין ואוטו איכותי, הביאו אותי להחלטה שעדיף לחכות עוד חודש חודשיים, ולקנות רכב חדש מהיצרן.

טפו טפו טפו, לא מתחרט על כלום. להפך, ישן בשקט בידיעה שעשיתי את העיסקה הטובה ביותר, ושלעולם לא יהיו לי מחשבות ש"אולי יכלתי למצוא אחד שמור יותר" או "מה יקרה אם עוד חודש נגלה תקלה שהסתירו ממני".

מבאס, יקר, אבל זו המציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ברכב חדש עם ניילונים אתה יכול לגלות תקלה שהסתירו ממך, היבואן לא מחוייב לדווח על תקלות שתוקנו שהן עד 5% מערך הרכב.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...