Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוויות מניסיון קניית רכב, או בקיצור "כולם שקרנים", כולל לובינסקי טרייד

eyalzo
שימו לב! השרשור הזה בן 4638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מניסיון עם אתר יד 2 גם בקנייה וגם במכירה 99 אחוז מהמוכרים משקרים רמה מסויימת יש כאלה פחות ויש כאלה יותר.

חלק רב מהמודעות באתר יד 2 מפוברקות כלומר אותו מוכר מפרסם את הרכב מספר פעמים עם מחיר הרבה יותר גבוה ממחיר המחירון בכדי לעלות בצורה וירטואלית את מחיר הרכב והטלפונים לא זמינים.

עזוב אותך ממגרשי מכוניות וסוחרים וטרייד-אין, שם הרמאות היא בסיגנון הצווארון הלבן. נציגי מכירות עם חולצה לבנה ועניבה בשני שקל ורוב הרכבים במצב גרוע.

מי שמחזיק רכב במצב טוב או מעולה לא ימכור לסוחרים ויפסיד כמה אלפים בשביל הנוחות.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם ברכב חדש עם ניילונים אתה יכול לגלות תקלה שהסתירו ממך, היבואן לא מחוייב לדווח על תקלות שתוקנו שהן עד 5% מערך הרכב.

היום זה פחות נפוץ מכיוון שרכבים שנפגעו לפני המסירה נהוג למכור לסוחרים שמתפרנסים מרכבים כאלה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה של האישה הזו זה עבד, כי כבר הייתי שם והרכב היה במצב מצוין למעט בלאי שנבע מהזנחה (הרדיאטור, הברקס וצמיגים עתיקי יומין).

מקווה שהצלחת להבין ש"קמצנות מעוררת פליאה" אומר תחזוק מינימלי - שזה אומר שהאוטו פשוט נסע ונסע ללא כל טיפול כלשהוא למעט טיפולי 10 אלף.

נראה לי שאתה עדיין לא הבנת, קרא שוב את ההודעות שלך, אני ממש לא זקוק להסברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הורי קנו עכשיו רכב. החיפוש נמשך כמה חודשים שבמהלכם "חרשנו" את הארץ בחיפושים.

היו הרבה רכבים מוזנחים שזכו לתיאורים מרשימים מהבעלים שלהם ואיכזבו אותנו (כגודל הציפיה גודל האכזבה).

אבל היו גם שלושה רכבים לא רעים,וגם אנשים מאוד נחמדים ובסך הכל צריך סבלנות.

בסופו של דבר את הרכב הם קנו בטרייד מוביל. אני לא אומר שהוא היה במצב מושלם,היו כל מיני בעיות קטנות אבל הוצגה בפנינו היסטוריית טיפולים מלאה,הבדיקה יצאה מעולה וגם במחיר הסתדרנו טוב. בסך הכל מרוצים.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין עומד מאחורי הדברים שלי.

הרכב היה במצב מצוין - כשאני כמובן מתייחס לרכב שנמצא כבר 10 שנים על הכביש, עם כל המשמעויות של הדבר.

תקרא שוב ואל תנתק משפטים מתוך הודעה.

כשתראה לי רכב ישראלי ממוצע של 10 שנים על הכביש שייצא עם 0 ריג'קטים מבדיקת רכב, אני אהיה מוכן להודות שיש סתירה בין הדברים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

וואי אם רק עכשיו התחלת לחפש אתה לא יודע עוד כמה דברים מחכים לך ואני ממליץ לך בתור בן אדם שהיה רותח משקרים של אנשים אני ממליץ לך להירגע ולהתעזר בסבלנות.

באמת אני חייב לשתף אותכם לאו דווקא על הקרוב למאה אנשים ששיקרו לי בטלפון/בפנים/הציגו תמונות לא של הרכב שלהם/נתנו תמונת מצב אחרת של הרכב/פרטים בסיסים לא נכונים וזה רק על קצה המלזג דווקא על איך שמצאתי לאחיין שלי את הרכב שזה באמת סיפור שאני מאוד אוהב.

אין דבר באמת שאני אוהב מקניית רכב. נכון, צריך הרבה סבלנות ויש הרבה זיוני שכל ועוד יותר עצבים אבל אני כבר למדתי להבליג את זה ואין כמו לראות רכבים, ההתמקחות, לקחת בדיקות.. באמת שאני נהנה מזה. חיפשתי לאחיין שלי לפני כחצי שנה בערך פיג'ו 306 חמש דלתות ידני, 1.4 מהדגם XN. אחרי שראינו באמת הרבה רכבים פתאום אני נוסע בפ"ת ורואה בשכונה שוממת את האוטו, מלא אבק עם מודעת מכירה.

אני מתקשר ומופתע לשמוע בן אדם מבוגר מאוד. הוא סיפר שהוא גר במרחק שתי בניינים (הבית שלו היה מאחור הבית שהרכב חנה) והוא כבר בן אדם מבוגר שמרגיש שהוא לא יכול לנהוג יותר ובטח שלא בידני ואין לו למי לתת את האוטו. הוא אמר לנו לעלות ונדבר. כן הדבר קצת הרתיע אותי אבל האינסטיקט שלי אמר לעלות אליו. עלינו ודיברנו איתו הוא סיפר לנו על הרכב שהוא יד שנייה שיד ראשונה היה רואה חשבון שעבד איתו, האוטו עבר כ120,000 ומטופל במוסך מורשה. הוא גם אמר שהוא לא מרגיש טוב על הכביש כבר בכלל, במיוחד לא באוטו ידני שהוא כבר נוסע באמת שעתיים בשלושה שבועות עד חודש. הוא אמר שנחכה שהנכד שלו יבוא שנוכל ללכת איתו לבדוק את הרכב.

הגיע הנכד שלו (שקטן ממני בשמונה שנים.. זה קצת מוזר) ואמר לנו גם הוא שהאוטו לא נסע הרבה זמן ויכול להיות לו בלאי שנקח את זה במודע. אמרתי לו שאין בעיה, העלנו מחירון יד2 ועלה המחיר, הבן אדם באמת היה בסדר אמר לנו שהמחירון נראה לו קצת גבוה ושנבדוק את האוטו ואז נדבר.

נסעתי עם הנכד שלו ואחיין שלי למוסך שאני סומך עליו בלוד, באמת הנכד שלו היה אחלה ולא עשה לנו הרבה בעיות. המוסכניק בדק את האוטו, הצביע על מצבר שעומד לשבוק חיים, צמיגים שחוקים ושיש בעיה במזגן שהיא 99.9% מילוי גז מפני שהוא בדק כל צינור של המזגן, המדחס ושאר הרכיבים שנראו במצב טוב. הוא גם לקח אותי הצידה ואמר לי שהאוטו שמור שצורה מדהימה, חלונות חשמל יורדים כמו חמאה, גיר ומנוע במצב מעולה ושהוא בדק את החיצוניות ואין מכת פח אחת והוא בספק אם יש שריטה. הוא רשם מה לא בסדר, חתם ויצאנו לדרך.

הגענו אל הבית שלו, כאשר המחירון לאחר שקלול עמד על 11. הוא אמר לנו שהתכנון שלו היה למכור בתשע-עשרת אלפים ש'ח אך לנוכח הדברים שצריך להחליף (לפי החישוב שלו: צמיגים - 1500, מצבר - 600, תיקון מזגן - 500) ובנוסף שהוא רוצה לשלם עבור מיכל דלק ושטיפה נתן לנו אותו ב6,800. עד היום חוץ מהישור קו הקטן (שכלל רבעיית צמיגים יד 2 ב200, מצבר דרך חבר ב350 ,מילוי גז ב100 וטיפול 10K לא היה צריך לגעת בכלום !)

סה"כ, תסתכל, תחפש, אל תשים לב תמיד לאוטו מלוכלך או שנראה מוזנח. תמיד כדאי לשאול, לבדוק, לברר וכו' !

כולם בכפר עם AK ורק אתה עם קפצונים ?

זה לא קצת דפוק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי אם רק עכשיו התחלת לחפש אתה לא יודע עוד כמה דברים מחכים לך ואני ממליץ לך בתור בן אדם שהיה רותח משקרים של אנשים אני ממליץ לך להירגע ולהתעזר בסבלנות.

גיסנו, עברו שנתיים! על איזו סבלנות אתה מדבר?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...