Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לפני קנייה -פורד פוקוס 5 דלתות 2006 לאחר ליסיניג

amore
שימו לב! השרשור הזה בן 5402 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

היום ללא עצלנות יתרה ,נסעתי לחדרה (גר בקרית ביאליק)

על מנת לראות רכב שפורסם באינטרנט

מדובר בפורד פוקוס 5 דלתות שנת 2006 (נפח מנוע 1600)

אני חייב לציין שמאוד התרשמתי מהסוחר (לא חאפר זה בטוח !!!)

שני דברים מהותיים הפריעו לי לבצע את העיסקה :

1.לרכב יש רק שני כריות אוויר ( כנראה בשביל לקמט את המחיר, ולהכניס לליסינג הורידו שני כריות אוויר ???)

בעוד שלתומי חשבתי כי יש לו לפחות 4 כריות , בכל זאת שנת 2006

2.הרבה תיקוני צבע יחסית לשנת 2006 , ניראה רכב שקיבל הרבה מכות. (בתמונה היה ניראה מעולה :-( )

האם לפי דעתכם הורדה בכמות כריות אוויר פוגעת משמעותית ברמת הבטיחות , כמו גם מורידה את הדירוג ?

אם הדירוג היה 5 כוכבים למבוגרים, ו4 כוכבים לילדים . בעצם בטל בשישית ???

מה דעתכם ?

אציין כי מדובר במחיר מאוד אטרקטיבי :-)

האם לפי דעתכם ללכת על העיסקה ?

תודה

ושבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעת מהקריות לראות רכב אצל סוחר רכב מחדרה? :snipersmi

אני עוד לא שמעתי על סוחרי רכב הגונים בחדרה, קל וחומר בעסקי הליסינג, שהרכבים הטובים נמכרים ישירות ע"י חברות הליסינג והזבל מועבר לסוחרים "ההגונים"

אתה בעצמך מספר על רכב שקיבל הרבה מכות ועל מיעוט כריות אויר

בשביל מה להינס לשטות הזאת. לא חסרות פוקוס שמורות בארץ.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום

כן נסעתי מהקריות :oops:,האם אני אמור להתבייש

כנראה שהמחיר באמת היה אטרקטיבי (הנחה של 25%),לעומת חברות גדולות שעם אותו הק"מ היה נותנות בקושי 6-7 אחוז

לא מדובר על עוד מיגרש,אלא יותר דומה לחברה מסודרת כגון : אוטוסנטר,איילון שחר ועוד,רק שיותר קטנה

בכל אופן, אני כנראה יוותר על התענוג.

אתה נישמע מאוד החלטי, וקיצוני לגבי תשובתך.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה חיפוש בפורום על סוחרים. יש פה המון סיפורים עצובים וסיפורים טראגיים. לא שמעתי על מקרה אחד שנגמר טוב. במקרה הכי טוב רק בזבזת 450 ש"ח על בדיקת הרכב במכון (אם הוא לא משתף פעולה עם הסוחר ומזייף את הבדיקה) ובמקרה הרע תגמור עם רכב נוראי.

אין רכבים בהנחה ללא סיבה ותמיד יש קאטצ'. גם במקומות לכאורה רציניים הרבה אנשים נתקלים ברכבים זוועתיים. אם רכב היה סלינג והגיע למגרש של סוחר זה כי משהו בו היה דפוק ממש אחרת חברת הליסינג הייתה מוכרת אותו בעצמה. הם מוכרים את כל הרכבים הגמורים בכמויות לסוחרים שקונים אותם ממש בזול.

לעניין הבטיחות - רוב מכוניות הליסינג מאוברזות בצורה מנועה ביותר מבחינה ביטחותית והן אכן לא משקפות את אותה רמה של המכונית שעברה את המבחנים ולכן בטוחה פחות. אבל זה ככה ברוב המכריע של מכוניות הליסינג, זה פשוט עושה אותן זולות יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנתון הזה פוקוס דגם TREND שזה מה שראית שהגיע לליסינג בקבוצה 2 עם 2 כריות אויר בלבד.

בדגם הפרטי יש 6 כריות אויר.

המבחן ריסוק רלוונטי לגירסא עם 6 כריות אויר בלבד, לא ניתן לדעת כמה פחות בטיחותי הרכב עם פחות כריות, דבר אחד בטוח הוא פחות בטיחותי.

תנסה למצוא פוקוס כזאת מידיים פרטיות שתגיע עם אבזור בטיחותי עדיף, לא בטוח שתמצא הרבה 5 דלתות פרטיות כי הן דיי נדירות בגלל קבעון של עם ישראל לתצורת 3 קופסאות אבל יש כמה מכוניות בשוק.

אם אתה מעוניין לקנות מליסינג עדיף לקנות ישירות מחברת הליסינג ולא מסוחר עלום שם, כמו שאמרו קודם חברות הליסינג מחזיקות מגרשים למכירת רכבים לאחר שסיימו את שירותם בליסינג /השכרה, רכבים "בעייתיים" למשל כאלה שעברו תאונות למיניהן ויש להם פגיע בשלדה או רכבים שעברו כמות ק"מ לא הגיונית נמכרים לסוחרים במחיר נמוך כי לחברה אין זמן או רצון להתעסק עם המכירה שלהם ופגיעה ב"שמם הטוב".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכם !

טוב שיש אינטרנט! וטוב שיש פורומים!

אני בסה"כ בזבתי 75 ש"ח על נסיעות, לא ביצעתי בדיקה לרכב.

הלכתי עם האינטואיציה והניסיון שיש לי (לא הרבה יחסית לאנשים כאן )

בכל אופן , כנראה אני אצטרך לחכות בסבלנות, לרכב פרטי למכירה .

ולא ליסיניג למינהם לשעבר ועוד ...

תודה שוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום רע בליסינגים למיניהם, כל עוד תקנה ממקום מוכר ומוכח (אחת מהחברות הגדולות), חצי מדינה קונה משם.

אגב לא ברור לי לגבי שתי כריות האויר, בדגם 2006 TREND של ציי הרכב יש או ארבע או שש כריות לא זוכר במדוייק האמת .ארבע יש בוודאות, ועד כמה שאני זוכר אין שום הבדל בנושא הבטיחות בין הגרסה ה"פרטית" לציי הרכב, אלא רק ברמת האבזור, ככה שמאד יתכן שיש גם שש.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חצי מדינה קונה מהם = צרת רבים נחמת טיפשים.

בהכללה כל רכבי הליסינג זו חרפה ניידת. אם אפשר היה שהרכב יסע על שלושה גלגלים, בליסינג היו הראשונים ללכת על זה

מפרט הרכב בסיסי ביותר האפשרי, טיפול ברמה הנמוכה ביותר שאפשר, בד"כ לא טיפול מונע אלא רק טיפול שבר, והנהגים , לא כולם אומנם אבל רובם מתייחסים לרכב כמו לרכב שטח .

מסקנתי תמיד לחפש רכב יד פרטי מטופל.

משלם יותר אבל מקבל הרבה יותר. גם בזמן שאתה מחזיק את הרכב וגם בעת שתבוא למכור אותו.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלתך ערן

בוודאות! ולאחר בדיקה וחיפוש לא מצאתי יותר משני כריות אוויר , רכב שנת 2006.גירסאת ליסיניג או אני לא יודע מה ???

אני נוטה להסכים מאוד ,עם מסקנת ישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום רע בליסינגים למיניהם, כל עוד תקנה ממקום מוכר ומוכח (אחת מהחברות הגדולות), חצי מדינה קונה משם.

אגב לא ברור לי לגבי שתי כריות האויר, בדגם 2006 TREND של ציי הרכב יש או ארבע או שש כריות לא זוכר במדוייק האמת .ארבע יש בוודאות, ועד כמה שאני זוכר אין שום הבדל בנושא הבטיחות בין הגרסה ה"פרטית" לציי הרכב, אלא רק ברמת האבזור, ככה שמאד יתכן שיש גם שש.

אין פוקוס בשנתונים האלה עם 4 כריות אויר, או 2 כריות או 6 בדגם הפרטי.

בשנת 2008 נוספו עוד 4 כריות אויר לפוקוס ליסינג קבוצה 2, ובשנת 2008 לאחר מתיחת הפנים גם מערכת בקרת יציבות.

פחות כריות אויר פחות בטיחות חד וחלק, ממליץ לך להעדיף את הגירסא המאובזרת יותר trend X, שהגיע או בקבוצה 3 או מאנשים פרטיים, יכול להיות שיהיה לך קשה למצוא דגם 5 דלתות מאובזר בגלל נדירותו, תשקול אולי דגם 4 דלתות במידה ואתה לא מוצא את ה-5 או שתמשיך לחפש עד שתמצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פוקוס בשנתונים האלה עם 4 כריות אויר, או 2 כריות או 6 בדגם הפרטי

לא הבנתי , שורה תחתונה ? אז כמה יש בגירסת ליסיניג לעומת פרטי ?

האם זה הגיוני שראיתי פוקוס 5דלתות ,עם 2 כריות אוויר ( מה עוד שרשום ברישיון רכב !!!) עכשיו ניזכרתי.

ז" עכיו אני בטוח לומר כי יש פוקוס טרנד 2006 עם 2 כריות אוויר , וחבל :oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתם כ"כ בטוחים אז אולי אני טועה, לאבי הייתה הקודמת וכעת החדשה, אני כמעט וודאי שראיתי בצידי המושבים, אבל יתכן שאני טועה.

לגבי דבריו של ישה, באופן די רגיל שמשהו לא מסתדר עם דעתם של חלק מהאנשים פה, אז כל השאר טיפשים.

אני בהחלט טוען ובצורה חד משמעית שלא סתם הקניה מליסינג תפסה חלק עצום ונכבד מרכישות היד השניה הארץ.

אני אגיד לך מה, מאחר שזה פורום של חובבי רכב, נוטים פה לחשוב שכל מי שמחזיק רכב מטפל בו כמו האנשים הנכבדים פה בפורום מבחינת טיפולים,אחזקה טכנית וכו'. שוכחים שהמון אנשים מתייחסים לכלי הרכב שלהם כמו לאשפה מוטורית, ולא מטפלים עד שמשהו נתקע/נשבר. המצב בכלכלי בכלל גורם לאנשים לדחות לאחר כך מה שאפשר.

לפחות ברוב המקרים ובייחוד אם מדובר בחברה גדולה ומכובדת, הרכבים עוברים טיפול בזמן (אתה יכול גם לבדוק את הרישום במוסכים), היום גם נותנים אחריות מסויימת לתקופה אחרי הקניה (מה ששחכתם) לעומת פרטי.

לא פוסל פרטי, אבל רק אם רכב שאתם מכירים טוב ובטוחים במוכר.

כמות השקרים והקומבינות והסוחרים השקרנים פה במדינה (לא כולם) מוציאה לי אישית את החשק לקנות מ"פרטי".

בכל מקרה, רכב ממש מצויין בכל הפרמטרים (אלא אם אתה נהג של "פתיחות")יש הרבה, יש יפות, אל תתיאש.

אני גם מאד אוהב את החמש דלתות, קשה יותר למצוא אותה.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם זה מעלי לחלוטין. גם אני קניתי בחברת ליסינג ואני מאחל לכל מי שאני מכיר

"ליפול" ככה.

הכל רשום ומטופל כולל שם הנהגת (היחידה אגב) שנהגה ברכב במהלך התקופה.

אחריות לשנה על מנוע גיר ו10 מכלולים עיקריים,והתחייבות לקנייה חוזרת בעתיד.

לך תמצא כזה דבר בפרטי.

החיסרון היחידי הוא כמו שישה אמר רמת האיבזור הנמוכה יחסית בקבוצה 2.

עם קצת הרבה מאמץ אפשר למצוא גם דגם X היותר מאובזר.

חבר,אתה חופר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5402 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...