Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אברט - Asseto Corse

elads
שימו לב! השרשור הזה בן 4305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 270
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

עדכון:

המכונית כוסתה ב-SEALER ואכשיו תשב כ-חודש במטרה ל PRIMER להתייבש. בימים אלו נחבר את הסרנים והגלגלים ושטסי, והצבעי יבדוק וישייף את השיכבה למרווחים וכולי.

הסדנה שאמונה על תהליך צביעת המכונית הינה אחת הטובות בארה"ב, וחלק מתוצאות העבודה שלה אפשר לראות על מידשאות CONCOURS DE'ELEGANCE המובחרים ביותר. לדוגמא מכונית שהם צבעו זכתה בשבוע שעבר ב- VILLA DE'ESTE באיטליה, זאת לאחר מקום ראשון ב PEBBLE BEACH באוגוסט השנה.

המניפולד לקרבורטורים היה חרוך ומעבר להצלה... תוצאות החלק שניבנה במיוחד לפניכם.

המשך בהתאם להיתקדמות.

ויכוח (תרבותי) היתפתח בנוגע לדגם בפורום אחר, באם זה מעניין אז כנסו:

http://www.alfabb.com/bb/forums/other-italian-cars/91919-fiat-1100-b-sirca-milano.html

אלעד

DSC04745.jpg

DSC04744.jpg

DSC04746.jpg

DSC04747.jpg

DSC04748.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

הי

תזכורות נהדרות מחו"ל ומה היה יכול להיות גם כאן. מדגדג לי בדוושות...

האם תוכל להגיד מה סדר גודל המחיר של הצביעה האיכותית כמו שלך בסדנה שמתמחה בכך?

ממה היא מורכבת, ובאיזה חומרים משתמשים שם?

תודה - רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי

תזכורות נהדרות מחו"ל ומה היה יכול להיות גם כאן. מדגדג לי בדוושות...

האם תוכל להגיד מה סדר גודל המחיר של הצביעה האיכותית כמו שלך בסדנה שמתמחה בכך?

ממה היא מורכבת, ובאיזה חומרים משתמשים שם?

תודה - רן

רן, שלום

קישור לסדנה:

http://www.byerscustom.com/default.asp

זאת סדנת צביעה בלבד. המחיר גבוה, אבל התוצאות מדהימות בדרך כלל.

משם המכונית עוברת לחוף המזרחי לשם שיפוץ המיכלולים.

הם משתמשים בצבע PPG, כאשר כל תהליך הצבע הינו כ- 3 חודשים.

היתה מחשבה לצבוע ב לק - כשם שצבעו בשנות ה 50... אבל זנחתי מפעת הצורך לצבע עמיד.

אלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

המשבר בארה"ב לא מפסיק לייצר היזדמנויות.

הנה האחרונה - 1955 ABARTH 208A היחידה במינה ומאותה הסידרה של ה207 שלי.

המכונית לא ניראתה מזה 40 שנה, ומצאתי אותה במצב הזה באסם במיין. זאת לאחר עבודת איתור של מעל לשנתיים. הבעלים סירב להיפגש, אחר כך סירב למכור, אבל המציאות ואיזה ישראלי נודניק שיכנעו אותו שהגיע הזמן לתת למכונית לנשום. היום סיכמנו את הרכישה. זהו אוסף האברט כמעט הושלם. אני שוקל לשפץ קלות את הרכב, אחרי הכל כולו!! אורגינלי...

בתחילת אוגוסט אנחנו חוזרים לארץ הקודש, מכוניות המרוץ יישארו פה - עדיין אין מה לעשות איתן בישראל - אבל המכונית הראשונה לכביש תגיע בסביבות ספטמבר. אני מקווה שיתייחסו יפה!

קצת תמונות של האורחת החדשה בצירוף תמונה מ 1955. זיכרו זוהי האקזמפלר היחיד בהיסטוריה:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים , עושה רושם שהאברט הזו הועמדה במצב נסיעה , צמד הSU במקומם וכל הצינורות והחוטים ... אגב היתה לאחרונה ב EBAY איזו שהיא אברט למכירה ,הבחנת בה ?

ברוכים השבים ל"ביצת המזרח התיכון "...

אודי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עדכון -

נחתנו השבוע בארץ כנען... ד"א החוויה במשרדי הממשלה (SO FAR) היא מדהימה - לחיוב. באמת מהפכה!

בחזרה לרכבים:

לפני העליה למטוס, היה לי העונג להשתתף במרוצי פיטסבורג למכוניות אספנות. בשבלי זו היתה השנה השלישית ברציפות, ונהפך לאירוע שאסור לפספס.

המרוצים מתקיימים בפרק ציבורי במרכז העיר שניסגר לתנועת מכוניות, אבל מושכים קהל של 100,000 +. הקהל יושב על הגבהות מסביב למסלול - שאורכו כ -4 קילומטרים.

תצורת המסלול מזכירה מסלולי רחוב אירופאים קלאסיים, שניקחדו מזמן (...PAU, TT ULSTER, CUBA, WATKINS GLEN) כך שאפילו אין גדרות ביטחון, והדבר היחיד שמפריד בינך ואסון מוחלט הינם קוביות חיטה שפזורות לאורך נקודות במסלול.

המרוצים נערכים לפי קבוצות מנוע ושנים, ישנו מקצה חימום 2X מקצה דירוג ואז ביום ראשון המרוץ עצמו שאורך 30 דקות לכל קבוצה.

השנה כבכל שנה השתתפתי בקבוצת 1000 סמ"ק עד שנת 1965. לעומת שנה שעברה שסיימתי במקום השלישי המכובד (מתוך 19 מתחרים) השנה מזלנו לא האיר פנים ולאחר פתיחה במקום התשיעי הצלחתי לטפס למקום השביעי ושם סיימתי. כל השבוע היו לי בעיות עם הפלטינות, והמכונית לא סחבה מעל ל 5000 סל"ד. נו שו'איין.

קצת תמונות:

הקפת החימום לקבוצת ה PRE WAR

photos%5C385%5CPit9L3162.JPG

אני במקצא הדרוג:

photos%5C385%5CPit9sP43882.JPG

במרוץ עצמו:

photos%5C386%5CPit9P55339.JPG

עוד מאות תמונות בקישורים בדף המועדון: (ואפילו סרטון ביו-טיוב - מפורשה 356 שנוסעת קצת לאט אבל מאפשרת לקבל את חווית המסלול.)

http://www.vscca.org/PVGP09.cfm

אלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך השב לארץ הקודש,

אפשר רק להתפעל מהנחישות והעקביות שלך באיתור, קניה, שיפוץ ושימור של רכבים נדירים ומדהימים, כן ירבו.

באחד מקבצי התמונות המרובות שצרפת, ישנו BMW רודסטר שנראה מדהים ביופיו, האם אפשר לקבל מעט פרטים על הדגם?

תמונה מצורפת.

תודה,

ישראל

Poc9L0068[1].jpg

:roflmao: הבודי בעבודת פחחות והשילדה כבר במערומיה 1958 MGA Roadster :roflmao:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השנה האירוע עמד בסימן ב.מ.וו

היו מכוניות רבות מהיצרן, החל מ328 משנות השלושים וכלא ב BATMOBILE)3.0 CSL).

המכונית הספציפית הינה דגם 507 משנת 1956, דגם נדיר ונחשק ששויו היום כ 700,000 דולר.

המכונית הזו שייכת לאספן (יהודי) מניו-ג'רזי והיא אחת משתיים 507 שבבעלותו. אותו אספן מחזיק באלפא 2900B ו אלפא 2300 8C. יודעי דבר יבינו את משמעות הדבר.

ד"א, אני ועוד שותף נשתתף בפסטיבל מירוצים קלאסי בין ה 5-8 בספטמבר בקונטיקט. משך הנסיעה הינו כ- 1.5 שעות מניו-יורק, ומומלץ. זהו מיפגש ברמה בין לאומית וחוויה בילתי נישכחת. רמת המכוניות והנהגים הינה מבין הטובות בעולם.

באם יש באפשרותכם לבקר אתם מוזמנים ליצור קשר

אלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...