Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

The Italian Monster has arrived

Leonm13
שימו לב! השרשור הזה בן 5504 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אדי, אני אחזור על זה בשבילך, התוצאה לא תהיה זה או דומה, היא תהיה שונה לגמרי. לאיזה כיוון? נדע אחרי שהוא יסיים את התהליך. אל תנסה להשוות בין הריבונים למידים הנוכחיים.

זה לא משנה מה שאתה אומר, אנחנו מדברים על התוצאה הסופית - האם יהיה שיפור או לא. אתה יכול להשיג את זה עם ריבון, עם מימברנה או עם קרש גיהוץ.

נכון שלכל אחד יש את המאפיינים שלו אבל אנחנו לא מתרכזים בזה עכשיו.

מה עוד שאם אני אקח מישהו ויושיב אותו ברכב שלי עם מכסה על העיניים - הוא לא יגיד לי - "יש לך ריבונים" ועל אחת כמה וכמה שהריבון של הרץ' שונה לגמרי מריבונים סטנדרטיים ומשמש בכלל כ "מיד-רנג" במערכת

Sound Monitor DTA-500X + CDT-450X

Audison THESIS HV VENTI @ High-End Custom X-over

Audison THESIS THX3 @ Audison THESIS Sax & Voce & Violino

Audison THESIS Uno @ 2X Audison THESIS Basso

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 152
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מודה שאם הייתי יושב ברכב של ליאון עם כיסויי עיניים בחיים לא הייתי יודע שזה ריבונים, אכן למערכת שלו יש צליל ייחודי מאוד.

כמו שגם אם הייתי יושב ברכב של עופר - הפולו ולא היו אומרים לי שיש לו שם הורנים - בחיים לא הייתי יודע.

צליל זה צליל וכשאתה לא רואה ממה הוא יוצא, כל עוד שהוא נשמע טוב אתה לא ממש יכול לדעת מה מחולל אותו.

אם אין מה להשוות בין מיד ממברנה למיד ריבון? אולי בין אחד לשני אבל אנחנו מדברים כאן על מערכת שלמה ועל מבחן של תוצאה סופית.

מעבר לכך לליאון יש נסיון עצום עם המערכת הקודמת שלו שקלעה בול לטעם האישי שלו - אז לאחר שהוא יתקין את המערכת החדשה הוא יוכל לעמוד על ההבדלים בצורה הכי טובה, יותר מכולנו ולאמר לנו אם אכן השדרוג היה שווה, איפה ההבדלים המורגשים ועד כמה זה שונה אם בכלל.

לך תדע - עד שלא תשמע אין לך שום דרך וודאית להצהיר על משהו - לא אתה, לא לאון, לא אני ולא אף אחד אחר.

בעזרת כיווני מערכת אפשר להפוך אופי של מערכת, לעיתים, כמעט מקצה לקצה - אמנם לא בכל תחום(אופי), כל מערכת תצטיין.

ואליקו - כן, יכול להיות שבאמת לא היה מה להשוות בין אופי הצליל של המערכת הקודמת שלו לנוכחית שלו - אבל התוצאה הסופית היא או יותר טובה או פחות טובה וזה מה שלאון הולך לבחון.

האם ניתן להשוות בין ריבון למיד ממברנה? שני דברים שונים לחלוטין, אכן.

אבל בין שתי המערכות גם יהיו תוצאות שונות וזה בדיוק הפואנטה של השוואה - לעמוד על ההבדלים בין דבר אחד למשנהו.

וכשאני אומר תוצאה זהה או דומה הכוונה היא לתוצאה הכוללת - נוריד זהה, אבל דומה נשאיר כי סה"כ ייתכן והמערכת עם הריבון אולי תהיה יותר אוורירית או פחות "נוגסת" ממערכת עם מיד ממברנה אבל זה לא בהכרח אומר שלא יהיה דמיון בין שתי המערכות.

בוא נחכה להשמעה של המערכת, בוא נחכה לדיעה של ליאון - בסאונד נוכחתי לדעת שיש המון הפתעות ושום דבר לא מדוייק.

אולי כדאי להוסיף כאן עוד קצת הרחבה למה שרשמתי -

אנחנו מדברים כאן על מערכת ולא רק על החלפת מידריינג' - שכן במצב שבו לאון היה מחליף רק מידריינג' היה אפשר בקלות לאמר שהתוצאה תהיה שונה לחלוטין.

אל תשכחו שהריבונים נגנו מ900 הרץ ומעלה, בעזרת חיתוכים נכונים לאון גרם לזה שהמידבאסים נשמעו היטב מגובה הדש וזה נתן למערכת תוצאה מעולה.

אם המידריינגי'ם החדשים ינגנו הרבה יותר נמוך רוב הסיכוי שלאון בכלל לא יצטרך להתאמץ על החיתוכים הפעם בכדי לפצות על כך שהמידריינג'ים לא יורדים נמוך - כי הפעם הם כן.

אנחנו לא יודעים איך הטוויטרים של הסט הזה נשמעים ועל מה הם מסוגלים לפצות בוויתור של לאון על הריבון, אנחנו לא יודעים איזו תוצאה תצא מהשימוש במגברים של תסיס.

אנחנו יודעים שהרכיבים שונים ואין לנו מושג מה תהיה התוצאה, אנחנו יודעים שאופי הצליל של הרכיבים והפעולה שלהם שונה.

אבל אנחנו גם יודעים שהמערכת הזו מכוונת ע"י אותו אדם שיש לו אותו טעם אישי בצליל ולכן, עד שהמערכת לא תותקן - אנחנו לא יכולים לדעת איך היא תשמע גם אם שמענו את הרכיבים האלו במקום אחר.

להשוות בין ריבון לממברנה? ממש לא התכוונתי.

להשוות בין מערכת אחת לאחרת? התוצאות ידברו בעד עצמן.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה מה שאתה אומר, אנחנו מדברים על התוצאה הסופית - האם יהיה שיפור או לא. אתה יכול להשיג את זה עם ריבון, עם מימברנה או עם קרש גיהוץ.

נכון שלכל אחד יש את המאפיינים שלו אבל אנחנו לא מתרכזים בזה עכשיו.

מה עוד שאם אני אקח מישהו ויושיב אותו ברכב שלי עם מכסה על העיניים - הוא לא יגיד לי - "יש לך ריבונים" ועל אחת כמה וכמה שהריבון של הרץ' שונה לגמרי מריבונים סטנדרטיים ומשמש בכלל כ "מיד-רנג" במערכת

ליאון,

אלי התכוון לעובדה שהאופי והתכנון של האלמנטים מסוג ריבון או מסוג בוכנה הם פשוט שונים לגמרי בתכנון ובמהות, לכן בכל מקרה התוצאה תהיה שונה מהסט-אפ הקודם שלך, לטובה או לרעה זה כבר עניין אחר שגם רובו מבוסס על טעם אישי.

אבל זה שאי אפשר להשוות ריבון מול רמקול בוכנה או למעשה ממברנה נעה כפי שאנחנו רגילים לראות זה מבחינת העובדה שהייעוד שלהם הוא שונה לחלוטין לכן ההשואה בינהם היא ברורה מאליה שהתוצאה תהיה שונה.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה שאני רוצה לאמר זה שאת המערכת הקודמת של לאון אני מאוד אהבתי.

למרות שמדובר בליין הכי טוב של אודיסון ושהם שמים על זה חותמת שזה הציוד הכי טוב שלהם - אני לא בטוח שאני אוהב את המערכת החדשה יותר מהקודמת - אני לא אתפלא אם זה יתברר כנכון אני גם לא אתפלא אם אני אדהם.

אבל מהתוצאה של המערכת הקודמת אני גם ממש לא אתפלא עם לאון לא יצליח להשיג שיפור ניכר מהמערכת החדשה שלו.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

התאומים שלי הגיעו

רשימת הרכיבים הושלמה

והגיע הזמן להמשיך לסוף הדרך.....:-D

IMG_3112.jpg

IMG_3117.jpg

IMG_3120.jpg

IMG_3122.jpg

IMG_3124.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מברוק - נהיה בקשר כבר שבוע הבא :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל"ט לאון...

תהנה (אני בטוח), אז לא ניראה לי שהמשפט "השמים הם הגבול" תופס עליך :wink:

אני רואה שהגעת למקום שכולו טוב...

יאללה עכשיו כיוונים.

רוני נ.

AUDI A3 2.0t FSI DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה חברים

אני מקווה לסיים את הכל השבוע ולהשמיע במפגש הבא את המפלצות הקטנות

ובכלל את כל הקומפלקס..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מת על השמות של הרכיבים, כשלטוויטר קוראים כינור ולוופר סקסופון, ולסאבים באאסו , אדיר.

מת לשמוע את הרכיבים רק בגלל השמות שלהם:)

תתחדש לאון, בהחלט מערכת שאני מאוד ארצה לשמוע.

אמיר

!!!205rallye -->206XS -->clio172-->fiat bravo tjet 1.4t --> Ford Focus ST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכון קטן -

שחקן רכש חדש מצטרף לנבחרת ושמו באיטלקית - THESIS Uno - מגבר מונו מפלצתי שהמטרה שלו בחיים זה להזיז כמה יחידות של TH Basso.

התאומים דורשים = התאומים מקבלים :lol:

צפוי להגיע בקרוב ולאחר מכן "תחילת" סוף הפרוייקט שנמשך מס' חודשים מגיע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאון,

אני רואה שהלכת על כל הקופה ואתה לא חוסך בכלום, רק החתימה שלך גורמת לי אישית להזיל ריר (דורשת גם תיקון קל במגבר המונו), מחכה בקוצר רוח לשמוע, התוצאה הסופית אמורה להיות יותר ממדהימה.

דני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה דני

התוצאה כבר עכשיו מדהימה ברמות שקשה לתאר במילים.

בגלל שכל הזמן אני מגלה דברים שלא ידעתי שקיימים אני מתעסק בזה יותר ומשקיע עוד כסף, למרות שמדובר בסכומים כבדים על כל רכיב.

אבל באיזשהו שלב אתה מבין שאין מקום להתפשרויות ואילו לקטנות ביותר...צריך לחשוב THESIS.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5504 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...