Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקיפה ענקית בעזה ! 140 הרוגים של חמאס עד כה.

שניר106
שימו לב! השרשור הזה בן 5585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדיוק הפוך. אני אומר שכשאדם נדקר באמצע איזור לא יהודי בשטחים ברירת המחדל היא שהדוקר הוא פלסטינאי וכשאדם מפונה משם ברירת המחדל היא שהמפנה הוא ישראלי.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בדיוק הפוך. אני אומר שכשאדם נדקר באמצע איזור לא יהודי בשטחים ברירת המחדל היא שהדוקר הוא פלסטינאי וכשאדם מפונה משם ברירת המחדל היא שהמפנה הוא ישראלי.

שי - יש לי שאלה :idea:

נסעתי במהירות 100 קמ"ש , ועשיתי תאונה .

זה היה עם "העמוד של הבניין שלי" או עם "מטוס שטס נמוך" או אולי רכב אחר .

יש יחס סטטיסיקה מסויים - אם לך יש נתונים נוספים - ספר לנו .

היום בצהריים היה חושך - אה נכון היה ליקוי חמה - אז לדברייך ליקוי חמה הוא המציאות (סטנדרט )

ויש יותר ימי חושך בצהריים מימי אור - טוב לדעת .

ושם לב - לא קבעו קביעה - שאלו מי דקר אותך :wink:

ונתנו הדמיה , אם היא לא נכונה תקן אותנו .

אתה מזכיר מערכון של הגשש - בחור רוצח את ההורים שלו , ומבקש מענק יתומים .:lol:

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור לפי הסיפור שלך- נדקרת ע"י מחבל יהודי המשתייך לארגון טרור יהודי, שגם יורה קסאמים וגראדים על ערי ישראל. (ארגון זה גם שולח מחבלים מתאבדים יהודים למרכזי אוכלוסיה יהודית על פי השקפתך)

למזלך עברו בשטח חמושים של החמאס רעולי פנים שניטרלו את התוקפים היהודים, ופינו אותך למחסום הקרוב.

עכשיו זה נשמע מאוד הגיוני. :loco:

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא במקרה הזה שמתי לרגע בצד את יכולת הניתוח , הסיכויים הסטטיסטיים והדיעות הקדומות , וניסיתי לחשוב בצורה בה אתה חושב וזה מה שיצא.

בקיצור, תכלס : דקר אותך ערבי או לא דקר אותך ערבי?

חסר לי עוד פרט: הרכב התקוע היה של יהודים או ערבים?

אתה מבין שהסיכוי שידקור אותך יהודי באזור כזה הוא שואף לאפס, כן?

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, מדובר בתאונה עם נפגעים של רכב מקומי (מקומי =רכב עם לוחיות של הרשות). עצרתי על מדים בדרך הביתה ממילואים (כבר ללא נשק) להגיש סיוע ומקומי (מקומי=ערבי) תקע לי סכין בכתף.

פוניתי ברכב שלי ועם כל הציוד שלי למחסום אורנית ע"י מקומיים (מקומיים=ערבים).

ברור לחלוטין שמי שדוקר ישראלים באיזורים הנ"ל הם ב 99.9% בני מיעוטים ולכן לא ציינתי את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נשמע לך קצת מסוכן לעצור לעזור לפלסתינאים , במיוחד כשאתה לבוש במדי צה"ל ? (או גם כשאתה לא לבוש)

מי שתקע לך את הסכין בגב הוא מישהו מנפגעי התאונה שעצרת לעזור להם?

מה היה קורה אם במקום לפנות אותך למחסום, היה חוטף אותך אירגון טרור (במקרה הטוב) ועקב תקרית זו היתה נפתח מבצע צבאי בו היו הרוגים רבים /הסדר גרוע שבו מוחזרים אלפי אסירים עם דם על הידיים / היה סיכוי גבוה שמשפחתך לא היתה רואה אותך יותר / כל תרחיש אחר.

באמת לא נראה לך מפוקפק כל הסיפור ? האם אני הוא זה שנאיבי כאן?

לא נראה לי.

כנראה שבשמאל הישראלי - נאיביות זאת דרך חיים.

הושט לו יד לעזרה - קבל דקירה בגב.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, הערכים שלי הם כאלה שאני אסכן את עצמי כדי להושיט סיוע לאדם פצוע. אל תשכח שמדובר בתקופה אחרת שבה בבידיא היו יותר ישראלים מפלסטינאים.

האדם שדקר אותי הוא עובר אורח ולא שייך לתאונה וכנ"ל מי שפינה אותי.

ד"א לא הייתי הישראלי היחיד שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יכול לשכוח משהו שמעולם לא ידעתי,כי לא ציינת מתי קרה המקרה. התיאור נשמע כאילו זה היה בתקופה האחרונה.

עם זאת, אני לא חושב שבאף תקופת זמן זה נראה כמו דבר חכם לעשות, ונסיבות המקרה שלך רק מוכיחות זאת.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נאיבי או לא - שי כל הכבוד :idea: רציני , רציני . :mm_yeah:

אבל - הגשתה עזרה לפצועים ערביים , נדקרתה ע"י ערבי בזמן הגשת עזרה לפצועים , ולבסוף פונתה ע"י ערבי .

אתה בצדק - נותן צל"ש לערבי שפינה אותך , ואם זה היה יהודי כנ"ל .

מה קיבל לדעתך הערבי שדקר אותך "מהרשות" - צל"ש או נענש :???:

אייל .

ואייל - אתה צודק -

יש לך אומנם לאחרונה ראש פלילי :lol:- אבל אפשר שיביימו תאונה כדי לבצע חטיפה - צריך באמת להזהר בכל מצב .

וחבל כי בסוף גם לפצועים , אנחנו נתחיל לחשוש לעזור .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קיבל לדעתך הערבי שדקר אותך "מהרשות" - צל"ש או נענש :???:

אייל .

אני יודע שהוא הועבר לצה"ל ע"י האנשים שהיו במקום (שטח C) כי הגדוד שלי המשיך שם את הבט"ש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, עם כזו יכולת ניתוח לא פלא שאתה מצביע לימין:roll:

אייל.קבל את הציניות כמחמאה.

את הפתרונות (ובעוד כמה דורות, אחרי שתופסק ההסתה אצלם, גם את השלום) יביאו החושבים פשטנית כמו רפול, לא המעמיקים,מסבכים ובטוחים שהמוח האנאליטי שלהם שם את הערבים במקומם כמו שוכני מגדלי אקירוב בסומייל.

נכדי הסוחרים בשוק של חאלב מכירים את החשיבה הערבית טוב מעגולי המשקפיים משייך מוניס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכדי הסוחרים בשוק של חאלב מכירים את החשיבה הערבית טוב מעגולי המשקפיים משייך מוניס.

עוד הערה גזענית ומסריחה,

נמאס לך מהגזענות שאתה מפגין כלפי ערבים אז החלטת להתחיל עם גזענות כלפי יהודים?

נראה איך תגיב אם אני אגיד ש"לפרנקים אין מספיק שכל לנהל את המדינה (עובדה שכל המנהיגים שלכם עד היום היו מבין "עגולי המשקפיים).

"עגולי המשקפיים"...חוצפן עלוב!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...