Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקיפה ענקית בעזה ! 140 הרוגים של חמאס עד כה.

שניר106
שימו לב! השרשור הזה בן 5587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה הקשר בין תושבים לאזרחות?

גם בארה"ב אתה יכול להיות תושב אבל לא תקבל אזרחוןת בלי אותם מבחנים. למה אם אדם הוא לא יהודי הוא צריך להצהיר על נאמנות ואם הוא לא יהודי כן?

מענין שרוב הבוגדים והמרגלים בארץ הינם יהודים וזה מעבר לעובדה שאנשים שקוראים לפגוע בחיילי צהל, לסרב להוראות הצבא והשלטון וגרים בכלל מחוץ לשטח מדינת ישראל (ותבדוק שוב.יש"ע אינה חלק ממדינת ישראל אלא שטח כבוש) הם נאמנים לדעתך רק בגלל שהם יהודים.

מספיק כבר עם הביטוי הזה שטח כבוש !

המצאה שמאלנית אומללה שהכניסה את המדינה לצרות צרורות.

גם אחותי מתגוררת באזור שלך, ועד שהבניין שלה לא חטף גראד היא היתה ממצביעי מרצ.

בבחירות האחרונות היא שמה "ל".

מצבך קשה שבעתיים - אתה חי מחוץ לבועה התל אביבית אבל מרגיש בבועה. (הבועה התל אביבית זה בולשיט אבל זה דיון למקום אחר)

VOLK, אולי לא מיטיב להתבטא מעל גבי הפורום, אבל הוא הרבה יותר פטריוט ממך מסתבר.

הוא לא מוכן למכור את המדינה שלו בחינם, וגם לא במחיר מבצע.

הוא לא חי בתאוריה שלך ושל שמר שמוכרים את המדינה בחינם, ומקסימום אם לא הולך - עוזבים את הארץ.

הוא חי במציאות, ויודע שאין מקום אחר , וטעויות שייעשו היום יהיו בכייה לדורות.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נתת דוגמא מצויינת. אתה תאזרח גם את העזתים שיעמדו בתנאי הצהרת הנאמנות?

לא! מה הם קשורים לעניין? אין להם מה לעשות כאן ותהיה להם מדינה משלהם.

אתה תדרוש את אותה הצהרה גם מכל עולה חדש מכל מקום בעולם?

בתור עולה חדש שהגיע לארץ לפני 6 שנים, בהחלט כן! ישנם המון עולים חדשים שלא נאמנים, אבל הם סיפור אחר עם טיפול אחר. אני הייתי גאה להצהיר נאמנות לישראל אם היו עושים את זה דרך הליך פורמאלי.

תדרוש אותה גם מאותם מפוני גוש קטיף ותושבי ההתנחלויות שהתנגדו לחוק ממשלה והתעמתו עם צבא הגנה לישראל?

כן, כמו מכל אזרח. לא רוצים? אין קצבאות לילדים שלכם, נקודה!

מה הקשר בין תושבים לאזרחות?

גם בארה"ב אתה יכול להיות תושב אבל לא תקבל אזרחוןת בלי אותם מבחנים. למה אם אדם הוא לא יהודי הוא צריך להצהיר על נאמנות ואם הוא לא יהודי כן?

כולם צריכים להצהיר נאמנות!

זה בכלל לא משנה מי שלח אותי ומה נתן לי. כשהממשלה החוקית של מדינה מחליטה על פינוי או כל דבר אחר יש לי חובה לציית לחוק.

:mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק כבר עם הביטוי הזה שטח כבוש !

המצאה שמאלנית אומללה שהכניסה את המדינה לצרות צרורות.

גם אחותי מתגוררת באזור שלך, ועד שהבניין שלה לא חטף גראד היא היתה ממצביעי מרצ.

בבחירות האחרונות היא שמה "ל".

מצבך קשה שבעתיים - אתה חי מחוץ לבועה התל אביבית אבל מרגיש בבועה. (הבועה התל אביבית זה בולשיט אבל זה דיון למקום אחר)

VOLK, אולי לא מיטיב להתבטא מעל גבי הפורום, אבל הוא הרבה יותר פטריוט ממך מסתבר.

הוא לא מוכן למכור את המדינה שלו בחינם, וגם לא במחיר מבצע.

הוא לא חי בתאוריה שלך ושל שמר שמוכרים את המדינה בחינם, ומקסימום אם לא הולך - עוזבים את הארץ.

הוא חי במציאות, ויודע שאין מקום אחר , וטעויות שייעשו היום יהיו בכייה לדורות.

כל זמן שהחלטת לא לספח אותו הוא שטח כבוש בניגוד לרמת הגולן ומזרח ירושלים שהם שטח מדינת ישראל אז או שתספח אותו על כל המשמעויות של זה או שתשלים עם זה שזה שטח כבוש.

לי נפל טיל בכניסה לבית על המדרכה, עוד אחד 100 מטרים ממני כשהייתי בשטח חשוף, אחד בבית של הגננת של הבת הקטנה שלי, אחד בבית של חבר לכיתה של הבת הגדולה, שניים בבתים של עובדים שלי ועוד כמה בשכונה אבל התפיסה שלי לא השתנתה כי בניגוד למה שאתה חושב אף אחד לא בעד למכור את המדינה ומקסימום נברח (כמו שביבי עשה בתום הקדנציה הראשונה שלו) אלא להישאר ולהיחלם על הבית שלנו. ההבדל שאצלך בית הוא אדמה ואצלי ליד האדמה יש ערכים ותפיסת עולם שאני לא מוכן למכור.

אם אתה ואחרים חושבים שזה בסדר לפגוע בחיילים שבאים למלא הוראת ממשלה נבחרת אז מי שבוגד זה אתם ולא אף אחד אחר.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שאני בעד לפגוע בחיילים (חס וחלילה) ,ולא התייחסתי לסוגיה שדובר עליה בהודעות האחרונות,

אלא בכלל על ההתבטאויות שלך , ועל צורת התגובה כלפי VOLK.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל זמן שהחלטת לא לספח אותו הוא שטח כבוש בניגוד לרמת הגולן ומזרח ירושלים שהם שטח מדינת ישראל אז או שתספח אותו על כל המשמעויות של זה או שתשלים עם זה שזה שטח כבוש.

לי נפל טיל בכניסה לבית על המדרכה, עוד אחד 100 מטרים ממני כשהייתי בשטח חשוף, אחד בבית של הגננת של הבת הקטנה שלי, אחד בבית של חבר לכיתה של הבת הגדולה, שניים בבתים של עובדים שלי ועוד כמה בשכונה אבל התפיסה שלי לא השתנתה כי בניגוד למה שאתה חושב אף אחד לא בעד למכור את המדינה ומקסימום נברח (כמו שביבי עשה בתום הקדנציה הראשונה שלו) אלא להישאר ולהיחלם על הבית שלנו. ההבדל שאצלך בית הוא אדמה ואצלי ליד האדמה יש ערכים ותפיסת עולם שאני לא מוכן למכור.

ביבי לא ברח לשום מקום , הוא עזב את החיים הפוליטים ופנה לעיסוקים פרטים, דרך אגב בדיוק כמו שעשה ברק , אבל העיתונות השמאלנית בארץ הרי מחפשת את ביבי בכל מקום..

אם אתה ואחרים חושבים שזה בסדר לפגוע בחיילים שבאים למלא הוראת ממשלה נבחרת אז מי שבוגד זה אתם ולא אף אחד אחר.

ביבי ברח, ביבי הרס, וואלה, השמאל הישראלי מצא לו את הקורבן האולטימטיבי, ביבי אשם בכל.

הבנאדם כבר לא שר אוצר מעל 4 שנים, אבל הוא אשם בכל בעיה כלכלית בארץ..

כתבו כתבה אחת על ליבני, כל השמאל יצא למסע צלב להגנת הגברת , מה לעשות מסתבר שכל מה שארי שביט כתב על אותה ציפורה מתגלה כנכון..

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי, אתה מושפע מהתקשורת השמאלנית, כפי שאמר CX.

בן אדם סיים לשרת את המדינה כראש ממשלה טרם זמנו עקב התערבות השמאל בעבודתו המצויינת, הפלתו ועלייתו של ברק,

וידע לפרוש בכבוד ולפנות את מקומו לכוחות אחרים לאחר שנכשל בלזכות באמון הציבור בפעם השניה ברציפות.

אני לא רואה בכך פסול - להיפך.

אתה מכיר מישהו בתקופה האחרונה שאחרי שהיה ראש ממשלה והופל, הפסיד בבחירות הבאות ועדיין נשאר בראשות המפלגה שלו?

אתה רואה איפשהו בתקשורת מישהו נכנס ברבין/פרס ושות' על הסכמי אוסלו הגרועים והנדוניה הזוועתית שהשאירו וגרמה לדרדור המצב הבטחוני במדינה עד היום? ההסכמים האלה והסכמים אחרים שנחתמו מול גורמי טרור (עראפת) היו כשלון קולוסאלי יותר מכל דבר אחר שקרה כאן ב20-30 השנה האחרונות.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן אדם סיים לשרת את המדינה כראש ממשלה טרם זמנו עקב התערבות השמאל בעבודתו המצויינת, הפלתו ועלייתו של ברק,

וידע לפרוש בכבוד ולפנות את מקומו לכוחות אחרים לאחר שנכשל בלזכות באמון הציבור בפעם השניה ברציפות.

אני לא רואה בכך פסול - להיפך.

אתה מכיר מישהו בתקופה האחרונה שאחרי שהיה ראש ממשלה והופל, הפסיד בבחירות הבאות ועדיין נשאר בראשות המפלגה שלו?

הקדנצייה הראשונה של נתניהו היתה איומה מבחינה פוליטית למרות שהוא היה ראש ממשלה לא רע כלל.

להזכירך, את נתניהו הפיל הימין לאחר שחזר מאחוזת וואי.

במקום לצרף אליו את אהוד ברק ומפלגת העבודה, בשובו לארץ הוא תקף את ברק בצורה קשה - ונישאר בלי הימין ובלי תמיכתו של השמאל, שאם כל השנאה העזה כלפיו, עדיין מחזיקים בדעותיו אחוזים לא מבוטלים מבני עמינו.

נתניהו נישאר ראש הסיעה, כי בליכוד, בניגוד למפלגת העבודה, הליכוד לא "אוכל" את מנהיגו גם אם הביא תוצאה מבזה של 12 מנדטים, כמו בבחירות הקודמות.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת אותי.

אתה לא רואה הבדל בין פלסטיני וערבי?

מה עם הערבים שכן מזדהים עם המדינה?

מה עם אלו שחיים טוב והיו מעדיפים לא לדעת יותר מהעם הפלסטיני?

מה עם הצד"לניקים?

תבין, אני מסכים עם העניין של "הם בשטחם ואנחנו בשטחנו". מה שאני אומר הוא שצריך לעשות משאלי עם בכפרים שלהם, שיחליטו איפה הם רוצים לחיות.

אם רוב הכפר רוצה להיות פלסטיני, הם יאבדו את האזרחות ויעברו להיות פלסטינים, בלי אפשרות לעבוד בישראל ויהיו שייכים למדינה שלהם, ולא לשלנו.

בהמון מקומות אפשר, כמו במשולש. האזור שם מלא בערבים שלא הולכים לשום מקום. שיקבלו את המשולש, לא אכפת לי.

במקומות שלא, צריך להציע להם תגמול כספי כדי שיעברו.

מי שמחליט לחיות איתנו, יהיה חייב לעשות שירות לאומי או צבא כמו כל אזרח, גם אם זה אומר להלחם במדינה הפלסטינית במקרה הצורך.

אין אופציה אחרת, כי להרוג את כולם אי אפשר, לגרש אותם גם לא, וגם אי אפשר לשלול להם אזרחות אם אין להם מדינה משלהם.

אוקי, יש הרבה היגיון במה שאתה אומר ואין לי כל כך ויכוח איתך.

אני בתור שמאלני דורש לדעת מהי ההגדרה של "נאמנות" לפני שאני חותם או מצהיר על משהו.

וכן, לערבים יהיה יותר ויותר כוח אלקטורלי עם הזמן, אלא אם נדאג כבר עכשיו לשפר את רמת החיים שלהם, את מערכות החינוך בכפרים ובערים שלהם ובאופן כללי לעזור להם "להתקדם" למערב. אז באופן מפתיע תרד הילודה גם שם לאותם מימדים ובא לציון גואל. (לא ההוא עם המאה נשים).

יש מליון ומשהו ערבים במדינה. איך תכריח אותם לעזוב את ישראל?

- נאמנות זה שרות צבאי או לאומי לכ-ו-ל-ם , בלי הבדל דת או מין וכ'ו וכו'.

- נאמנות זה שאסור ללכת ברחוב עם דיגלי אוייב (כמו שהיה בהפגנה במשולש נגד מבצע "עופרת יצוקה")

-נאמנות זה שאסור לרגל לטובת מדינות אוייב .

-נאמנות זה שאסור לבקר במדינות אוייב , כמו שעושה חבר הכנסת טיבי.

-נאמנות זה שאסור לתבוע את המדינה על פשעי מלחמה בכל מיני בתי דין בינלאומיים קיקיוניים.

-נאמנות זה שאסור להתבטא נגד המדינה בצורות כמו שאמר בזמנו ראש עיריית בני סכנין,מאזן גנאיים: "יחי השאהידים,שנכבוש את ירושלים.!!"

וכו' וכו'

אה לשפר את רמת החיים שלהם?

ספר את זה להרבה מעסיקים במשק שמפלים אותם לרעה בקבלה לעבודה.

בכל אופן המגזר הערבי תמיד היה מגזר מקופח בדברים האלה וקשה לי לראות עם איך שהדברים זזים במדינה (והם זזים מאוד לאט כי כל חוק נועד לממשלה של שנתיים-שלוש :-(:|:roll:), איך לאורך זמן של 20-30 שנה המצב ישתנה לטובתם בקטע של קיפוח.

להכריח מישהו לעזוב את ביתו זה באמת בעיה אבל אזורים כמו מזרח ירושלים והמשולש זה פחות בעייתי לספח לרשות כי הם המשכה הטבעי.

אני רוצה להבהיר שאין לי משהו נגיד בן אדם עם דעות שמאלנית או ימניות אבל ברגע שקוראים ליהודי נאצי והיטלר על דעותיו זה מוציא אותי מדעתי. ההלקאה ההעצמית הזאת שיש פה אנשים שאוכלים את העם שלהם מבפנים זה בלתי נסבל.פשוט בלתי נסבל:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בהכל קיפוח.

תראה לי מישהו לא ערבי שפשוט מגיע לחלקת אדמה ומתחיל לבנות עליה בית בלי אישורים ובלי שהיא שלו?

אין לי בעיה שיקפחו אותי בקבלה לעבודה, אבל אני אוכל להשתלט על איזה שטחים שאני רוצה.

אם לא הייתי צריך לשלם משכנתא, מיסים ודברים כאלה הייתי יכול לחיות כמו מלך ממשכורת במסעדת חמודי את חמודי....

(פלוס ביטוח לאומי על 900 ילדים מ30 נשים)

אני רוצה להבהיר שאין לי משהו נגיד בן אדם עם דעות שמאלנית או ימניות אבל ברגע שקוראים ליהודי נאצי והיטלר על דעותיו זה מוציא אותי מדעתי. ההלקאה ההעצמית הזאת שיש פה אנשים שאוכלים את העם שלהם מבפנים זה בלתי נסבל.פשוט בלתי נסבל:idea:

יוגב : :mm_yeah:

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה לי מישהו לא ערבי שפשוט מגיע לחלקת אדמה ומתחיל לבנות עליה בית בלי אישורים ובלי שהיא שלו?

אתה רוצה לצאת ביחד לסיור בשטחים? שמעת על נער הגבעות ? שמעת על האחזויות בילתי חוקיות? החווה של נעם פדרמן?

שמעת על שכונת פחים? על שכונת ארגזים? על השכונות ששכחתי את שמן מאחורי השקם באבן גבירול ומצפון לגשר ההלכה?

.

אם לא הייתי צריך לשלם משכנתא, מיסים ודברים כאלה הייתי יכול לחיות כמו מלך ממשכורת במסעדת חמודי את חמודי....

רוצה לצאת לסיור לבדוק את אחוז משלמי המיסים במאה שערים? בבני ברק? בשוק הכרמל? בשוק מחנה יהודה?

הזכרת מסעדות? רוצה ללכת לבדוק לכמה מסעדות בשכונת התקוה יש תיק עוסק מורשה?

(פלוס ביטוח לאומי על 900 ילדים מ30 נשים)

בא ביחד נבדוק מה אחוז החד הוריות בביטוח לאומי שיש להן 3-5 ילדים ו 0 הכנסה!

אני מבטיח לך 100% יהודים!

אייל,

שלא תהיה טעות, אין לי יותר מידי בעיות עם כל היהודים שמניתי לך באדום אבל אל תחשוב שאת כל הדברים האלה המציאו או מפתחים ערבים, הם למדו ממישהוא, רק כנראה שכשכספי משלם המיסים נשרפים על קומבינטורים יהודים אין לך בעיה עם זה, כשזה קומבינטורים ערבים אז אתה קופץ על עגלת הגזענות.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כמו הלקאה עצמית טובה לפני השינה....הא?

אצלנו אנשים כאלה הם המיעוט - שם זו דרך חיים.

לפחות הם נאמנים למדינה אותה הם משנוררים.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה זה "שם"?

יותר מ 30% מהנוער לא מתגייס כשרק 10% מהאוכלוסייה הם ערבים (שממנה יש את הבדואים, הדרוזים והצ'רקסים שכן מתגייסים וערבים שמנועים מלהתגייס) אז ברור שאצלנו הם מיעוט משתמט.

תבדוק את כמות המנרגלים/בוגדים מקרב האוכלוסייה היהודית ומקרב האוכלוסייה הערבית ותופתע מהתוצאות.

תבדוק בבני ברק ומאה שערים את אחוז החיים על חשבון משלמי המיסים ותחזור עם תשובות.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההשואה בין היהודים הדתיים לגיס החמישי לא במקומה.

הדתיים מתקיימים מכספי ביטוח לאומי + תרומות מיהודים בחו"ל ומקיימים אורח חיים סגפני. העשירים ביניהם הם נדירים ובודאי שמקור עושרם הוא לא בטלה. גם האנטי ציונים מהם (מיעוט אפסי) לא יעשו מעשים חתרניים,חבלניים.

בין הערבים יש מספר גדול שהניצול של כספי המדינה הוא אצלם חלק מאיסטרטגיית חיסול המדינה היהודית. הם מתחתנים עם פלסטינאיות ממשפחות חמס, מצביעים בשם מתים לא מדווחים, לא משלמים מסים גם אם הם עשירים מאד (גסה להיכנס לכסייפה/רהט/אום אל פאחם עם חטיבת שריון שתגן על חוקרי מס הכנסה בבדיקת משפחות המשאיות.- ענף הסמיטריילרים נשלט בלעדית,חוץ מה-1200 משאיות של קבוצת תעבורה , ע"י אחים אמג'ד וכו ובעת מלחמה נשלם על זה ביוקר.)

שמחים על כל גג כשאזרח נרצח ומשת"פים עם האויב בכל.

אין מעשה או מחדל של ערבי ישראלי שאינו מונע ע"י המטרה הסופית של מלחמה ביישות הציונית. כולל ובייחוד פעילות עבריינית שמוגדרת ע"י מיתממים אצלנו כ "מניעים פליליים".

כמה יהודים חרדים גונבים מכוניות/שודדים זקנות/נוהגים כמו הבידואים בנגב/מייצרים סמים.... ?

עזבו את הדתיים ,הפסיקו את ההשוואה הדר שטירמרית/גבלסית והתחילו לשרת ביחידות של חובשי הסרוגות, גם זמרים בני משוררים ששמש הבחירות המיסה להם את החמאה על הראש סוף סוף.

להבהרה- אני אוכל חזיר בחמאה ביום כיפור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק בבני ברק ומאה שערים את אחוז החיים על חשבון משלמי המיסים ותחזור עם תשובות.

שי אתה מגזים.

אולי אוכלוסיית בני-ברק ושות' חיים על חשבון משלמי המיסים ושותים את המדינה וביטוח לאומי (מסכים איתך) אך אל לך להשוות אותם מספרית או להשוות אותם אידיאולוגית עם ערביי מדינת ישראל!

עצם היותם מלאי זכויות של אזרחים מכניסים בהם לגיטמציה לשנורר את ביטוח לאומי ומה שרק אפשר מהמדינה.

יצא לי לחתום אבטלה וזה יהיה הזוי בשבילך אולי לשמוע שהיינו שם (משרד התעסוקה/ביטוח לאומי) 3 יהודים בתוך "ים" של בני דודים...(והיה צפוף כמו הרחובות בעזה).

(הנ"ל מתייחס להשוואה המספרית בלשכות האבטלה וביטוח לאומי, אין כאן דעה אישית לגבי החותמים והחיים ממשלמי המיסים-זאת בעיה של המדינה הפרוצה שלנו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא משווה ערבים לדתיים אלא ערבים ליהודים!

איפה שאתה רואה שהם לא מתגייסים אני רואה משתמטים צפונבונים מחורבנים.

איפה שאתה רואה אי תשלום מיסים של ערבים אני רואה בסטיונרים ישראלים בשוק הכרמל/מחנה יהודה.

איפה שאתה רואה שודדי זקנות אני רואה נרקומנים ישראלים ועבריינים בשקל מנתניה.

איפה שאתה רואה סוחרי סמים מהמשולש אני רואה את משפחות הפשע הישראליות.

איפה שאתה רואה ייצור ילדים בכדי להנות מכספי הבטל"א (דווקא נשמע יותר טוב לקרוא לזה כספי הבטלה) אני רואה דוסים עם 20 ילדים ו 0 הכנסה.

איפה שאתה רואה בניה לא חוקית אני רואה בניה בילתי חוקית על כל גבעה רעננה בשטחים (ולא משנה כרגע אם זה שלנו או שלהם, כיבוש או לא, עדיין בונים שם האחזויות שלמות בלי אישורים).

הצבעה בבחירות בשם המתים קיימת בשפע גם אצלנו וגם אצלם.

וזאת לא הלקאה עצמית, ההפך הוא הנכון, אני בא להראות לכם שכמה שאתם חושבים שאנחנו שונים, אנחנו בעצם מאוד דומים וזאת רק העין הגזענית שיוצרת את ההבדל וכבר אמר המשורר :

"בסוף כל משפט שאתם אומרים בעברית

יושב ערבי עם נרגילה

אפילו אם זה מתחיל בסיביר

או בהוליווד עם הבה נגילה"

שלא תהיה טעות, אני מגנה התנהגות כזאת בכל מגזר שלא יהיה ולדעתי כולם צריכים לשבת בכלא, יהודים וערבים כאחד, אבל לפתוח עין על מיעוט שחי בארץ שעושה בדיוק את מה שהריבון עושה, אבל לא להתייחס לפעולות הריבון זאת צביעות לשמה!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...