Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע 1000 עם 150אלף ק"מ זה כל כך נורא?

subzero08
שימו לב! השרשור הזה בן 5636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברה שלי רוצה לקנות סיריון שנת 2001 מנוע 1000 עם 150 אלף ק"מ...

אמרו שלה שזה המון למנוע כזה חלש ולא כדאי לה לקחת סיכון.

זה נכון? כדאי לה לוותר? האם מנוע 1000 באמת כזה חלש ורגיש?

בכללי איך האוטו? מומלץ?

תודה רבה

נ.ב

היא רוצה שאני ירשום את הרכב על שמי ורשומים כבר 2 מכוניות על שמי.. זה יכול לגרום לבעיה כלשהי? אפילו בעתיד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאיזה צרכים האוטו? נסיעות עירוניות? 150K ל-7~8 שנים זה מעל ממוצע. ממליץ לשקול מכוניות נוספות כמו פונטו ושרייד. מה התקציב?

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיעות עירוניות

תקציב עד 20 אלף

מחפשת רכב אמין וחסכוני אך עם זאת גם יפה שיתאים לבחורה, וחייב שיהיה אוטו'.

איך הפיאט? בכל זאת פיאט, בוא נגיד שהשם לא הולך לפני החברה הזאת כל כך... איך הדגמים החדשים (01-02)

שווים משהו? איך היא בהשוואה לסיריון?

דרך אגב כדאי לחכות לינואר? באמת תהיה ירידת מחירים גם במכוניות הישנות?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאיזה צרכים האוטו? נסיעות עירוניות? 150K ל-7~8 שנים זה מעל ממוצע. ממליץ לשקול מכוניות נוספות כמו פונטו ושרייד. מה התקציב?

רכב שנת 2001 נמצא על הכביש כבר 8 שנים,מה שאומר ש-150K זה לא מעל הממוצע, זה בתוך הממוצע וזה בסדר גמור, החישוב אומר שרכב עובר בממוצע כ-15K עד 20K בשנה, שזה אומר שאפילו ב-160K ק"מ הרכב עדיין היה בתוך הממוצע.

וספציפית לנפח מנוע, אני אישית לא הייתי קונה רכב שעבר קילומטרז' כזה על נפח מנוע של 1000 סמ"ק.

נפח מנוע כזה אמור לשמש רכב לנסיעות עירוניות ולא מעבר, ולכן הקילומטרז' לנפח הזה אכן יחסית גבוה.

ומעבר לזה, אתה בטוח שאתה רוצה סיריון בנפח 1000 סמ"ק ?

זה רכב מאוד מאוד מאוד עגלתי, לא ברמה שכל משפחתית תפתח יותר חזק ממך ברמזור,אלא ברמה שייתכן מאוד שאיזה סבא עם קלנועית עלול לעקוף אותך באיילון...

וברצינות, לפני חודשיים היתה ברשותי סיריון דנדשה ששכרתי למשך חודש, הרכב היה עם נפח 1300 סמ"ק ועדיין הרגיש כבד מאוד וממש לא זריז (למען הסר ספק, הרכב עבר רק 11,000 קילומטר כשקיבלתי אותו).

אני חושב שבמקום לקחת נפח 1000 סמ"ק עדיף לקחת מנוע קצת יותר חזק (לרוב הוא אפילו יהיה יותר חסכוני!) או לחילופין לקחת אופניים או מכונית כזאת עם מצבר כמו של הילדים..

:wink:

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...