Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בין גולף GTI , איביזה cupra או fr סיאט לאון ואימפרזה

zxcvb
שימו לב! השרשור הזה בן 5681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפותח השירשור

ממליץ לך בחום ללכת על A3 ידנית איבזור ונוחות וגם יציבות יותר מקופרה וGTI

אני נוהג היום על A3 180 כוח אבל טיפטרוניק אני בהיתלבטות דומה לשלך אני רוצה לעבור לידני והעדיפות הראשונה שלי היא A3 ידני אבל קשה מאוד למצוא אחת שמורה עדיפות שנייה והלאה זה לאון גולף ואחרון קופרה היום קשה מאוד לימכור תרכב אני מנסה כבר כמה זמן ללא הצלחה ובמיוחד קשה לימוצא אחד מהמכוניות שציינו פה במצב טוב עם קצת קילומטר

חשבתי לעשות טרייד אין באוטו דיל על קופרה כי קופרה הכי קל לימצוא באוטו דיל

עשיתי נסיעת מבחן על הקופרה אוטו מהיר מהנה אבל לא מרגיש כמו AUDI בגלל זה החלטתי לנסות עוד במכירה ולחפש A3 ידני

לסיכום ההצעה שלי תחפש ככה מהראשון לאחררון A3 לאון(היא הכי דומה לA3) גולף GTI ואחרון קופרה

וכמו שאמרו לך תהיה סבלני על תמהר תרכב שיש לי עכשיו קניתי אחרי חצי שנה של חיפושים

בהצלחה

MKVI GTI 2011

למכירה דאבל דין alpine w505

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השירשור

ממליץ לך בחום ללכת על A3 ידנית איבזור ונוחות וגם יציבות יותר מקופרה וGTI

אני נוהג היום על A3 180 כוח אבל טיפטרוניק אני בהיתלבטות דומה לשלך אני רוצה לעבור לידני והעדיפות הראשונה שלי היא A3 ידני אבל קשה מאוד למצוא אחת שמורה עדיפות שנייה והלאה זה לאון גולף ואחרון קופרה היום קשה מאוד לימכור תרכב אני מנסה כבר כמה זמן ללא הצלחה ובמיוחד קשה לימוצא אחד מהמכוניות שציינו פה במצב טוב עם קצת קילומטר

חשבתי לעשות טרייד אין באוטו דיל על קופרה כי קופרה הכי קל לימצוא באוטו דיל

עשיתי נסיעת מבחן על הקופרה אוטו מהיר מהנה אבל לא מרגיש כמו AUDI בגלל זה החלטתי לנסות עוד במכירה ולחפש A3 ידני

לסיכום ההצעה שלי תחפש ככה מהראשון לאחררון A3 לאון(היא הכי דומה לA3) גולף GTI ואחרון קופרה

וכמו שאמרו לך תהיה סבלני על תמהר תרכב שיש לי עכשיו קניתי אחרי חצי שנה של חיפושים

בהצלחה

אתה בטוח שבאוטו דיל יש להם קופרה?

אני גם רוצה למכור את הרכב שלי, לפני שאני קונה משהו חדש, אז אם יש להם קופרה אולי אני אלך לעשות טרייד אין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש קופרה שחורה באוטו דיל , אבל הם דורשים עליה מחיר מגוחך אחרי המבצע שהיה על קופרה חדשה מהחברה.

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר, אני בטוח שהם יודעים מה קורה בשוק וסביב איזה מחירים קופרה חדשה נמכרת.

כשאתה יושב מולם ומראה רצינות לקנות, המחיר פתאום צונח.

וזה מנסיון של כמעט קניית קופרה מאוטו-דיל (פור דה רקורד: ממש לא אהבתי את המקום, את המוכרים וההרגשה הפנימית שלי שם היתה לא טובה..אבל אולי זה רק אני).

עריכה: הצצתי באתר של אוטודיל וראיתי את הקופרה השחורה..ק"מ סביר, נראית טוב, אבל..שנת 2008 וכבר יד שלישית???חשוד ביותר.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...