Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יבוא אישי- לא כמו שחשבתם (או הגזרות החדשות של "דואר ישראל")

green monster
שימו לב! השרשור הזה בן 5789 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם הזמנתי מוצר בדואר אוויר(הכי זול)

והוא עולה פחות מ-50 דולר

האם אני גם צריך לשלם את כל העמלות?

ואולי ידוע לכם האם הוא יגיע בדואר רגיל אחרי שהוא יעבור מכס?כלומר אני יקבל הודעה הביתה או שליח עד הבית?

המלצה שלי:

תמיד אפשר לומר למוכר שירשום שזו מתנה או שירשום פחות מ-50 דולר!

עובד מצויין מניסיום-כמובן אך ורק על חבילות קטנות.

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני באמת לא יודע על מה מדובר.

אני מזמין כבר שנים דברים מחו"ל, ולהגיד לכם את האמת, אף פעם לא ביקשו ממני לשלם שקל אחד על מכס או מע"מ.

קיבלתי משלוחים דרך USPS, EMS וגם דרך דואר בינלאומי אווירי רגיל.

רק לפני כמה ימים (ממש לפני שבועות) הגיעה לידי מסרטה דיגיטלית בשווי 700$ דרך USPS, ולא ביקשו ממני לשלם כלום. יכול להיות שהעובדה שכל המשלוחים שאני מקבל מסומנים כGift פותרת אותי ממיסים אלה.

מה שכן, אני חושב שהמכס פועל בצורה אקראית. על חבילת EMS שקיבלתי לפני שבועיים (בערך של 30$) היתה חותמת של בית המכס בת"א, בנוסף לכיתוב "נקי ממס" (מי אמר שהמינימום זה 35 ש"ח מיסים?)

ובניגוד לכך, למסרטה של ה700$ אין כלל חותמת של בית המכס. קצת חשוד.

למעשה, חבר שלי הזמין לפני כשנה זכרונות בשווי של כ1,200$ ולא נדרש לשלם אף אגורה. לפני כחודש הוא הזמין מעבד בשווי של 300$ - ולקחו לו על זה מיסים (למרות שלא משהו נורא, לקחו לו 15.5%, מע"מ)

כך שאני ממש מפקפק באמינות הדברים הרשומים בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז היה לך מזל. לא כל חבילה נבדקת תכולתה.

ונא לקרוא את כללי הפורום, אין סיבה להקפיץ שרשור מלפני 3 חודשים.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5789 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...