Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 309 - התנעה קלה כשהמנוע קר, קשה כשהמנוע חם

ferez
שימו לב! השרשור הזה בן 5924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כשהייתי נהג צעיר, היתה לי בעיה דומה של התנעה קלה עם מנוע קר ובעייתית כאשר המנוע חם. אני לא זוכר אם זה היה בפורד אסקורט או טלבוט הורייזן {היה פעם אוטו כזה, והיה לי אחד כזה... נשבע לכם}

שאלתי מכונאי ותיק ומנוסה שהכרתי אישית לגבי הבעיה, עוד בטרם סיימתי את השאלה הוא ירה לעברי "תחליף פלגים".

התעקשתי לסיים את השאלה והוא התעקש על תשובתו. החלפתי פלגים והבעיה אכן נפתרה.

לא בטוח שזה יתפוס גם היום על כל המחשבים והאלקטרוניקה ברכב. אבל אולי זה עוד כיוון למחשבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה פלאטינום,

ברכב שלי אין כלכך מחשבים ואלקטרוניקה אז אולי זה יעבוד אצלי8)

אגב, הפז'ו 309 הייתה אמורה לצאת תחת השם טלבוט אריזונה, כמחליפת ה-הורייזן שהייתה לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב לי להדגיש שהרעיון/הכיוון שנתתי לא נועד לסתור את האבחנות הקודמות בכלל, ואת אלו של בעלי המקצוע כצביקה בפרט.

אלא יותר להזכירך שלבעיה אחת עשויים להיות מספר גורמים, ולעיתים גורם עיקרי ומספר תורמים. יכול להיות שבנוסף לבעיה בקרבורטור.. קדמה או נוצרה בעיה הקשורה בהצתה/פלגים.

כפר חסידים, למדתי שם בכפר הנוער הדתי (וגם אני לא חרדי :-D) בין 1983-1985. זכור לי כמקום מאוד שקט ומאוד פסטורלי. ד"ש לפרות :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...