Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צ'יפ למנוע FSI 2.0 ליטר 150 כוחות סוס...

KoM
שימו לב! השרשור הזה בן 5980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשמח לתשובה שכן בשבוע הבא אני כנראה הולך לצבע את ההתקנה... האם יש משהו כדאי יותר להתקנה במקום הצ'יפ ?

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

ו-205 1.4i שנת 98 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סורי על הקצת הקפצה אבל אני גם רוצה לדעת כמה הפרש יעשו 5 כ"ס בתכלס? וכמה זה עולה בכלל? פרוצדורה חוקית או שלא ממש?

סורי אני פשוט לא מבין כלום בנושא ומעניין אותי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה האם כדאי בכלל ? האם לא כדאי להתרכז בפן אחר של שיפור, הוצגו כאן שני צדדים למטבע ואף אחד לא ממש נימק או הסביר סתם זרק זה לא מוסיף יות רמ-5 כ"ס וזה כן נותן הפרש גדול.

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

ו-205 1.4i שנת 98 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיבדוק עם פרילינג אם הוא נותן לך אפשרות ליבדוק בלי או עם ולהחליט.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה שרשור שאולי אני יכול לתרום משהו!מניסיון אצלי הצ'יפ כן מרגיש כשינוי, אצלי הוא מותקן בפאסאט בעלת מנוע זהה, האוטו זריז יותר בוודאות, ומתנהג יותר טוב גם בשיוט נינוח עם תגובות טובות יותר ופשוט מרגיש חזק יותר.

אתם מדברים על 5 כ"ס 15 כ"ס פסיכולוגי או לא, את השינוי מרגישים בלי יותר מדיי חוכמות, ודווקא בשיוט רגוע, ובעקיפות במצב הזה.

המלצה שלי היא כן לשים את הצ'יפ, זה שיפור רגוע ומורגש בלי התעסקויות עם פילטרים פתוחים סעפות ואגזוזים, ומבחינתי כמשתמש של יום יום הוא נתן לי יופי של תוספת. אם אתה מתלבט תברר האם תוכל לעשות נסיעה של שבוע שבועיים יחד עם הצ'יפ מותקן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סל"ד מעט נמוך יותר במהירות 100 קמ"ש לערך, זה נינוח יותר מבחינתי, וזמינות כוח עדיפה יותר.

גבר הכל בראש שלך

רוצה להרגיש צ'יפ , זה מאוד פשוט

קח איביזה FR לפני וקח FR אחרי, אז תבין איפה בה הצ'יפ לידי ביטוי , בטח הביטוי זה לא בשיוט ב100 קמ"ש

את זה יש לי במכונת קפה שלי כמו שאמר בחור חכם שכבר מזמן לא מופיע פה משום מה

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אבל להגיד סתם ?

קרא שוב את התגובה שלי, כמכלול ואז תגיב את מה שהגבת, ברור שהצ'יפ בא לידי ביטוי ומורגש גם ביציאות מהמקוםוכדומה אבל גן, ומבחינתי זה לא פחות חשוב גם בשיוט נינוח.

הבחור מצפה כאן לכוחות סוס וקפיצות טורבו ואני אומר שצ'יפ יכול גם לגרום למנוע להרגיש יותר "נכון" גם בשימוש יומיומי, כי לא כל אחד לוחץ את האוטו שלו בכל יציאה ברמזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף ציפ בעולם לא ישנה לך את זה שבאותה מהירות אתה תהיה בסלד אחר אפילו לא 1 סלד פחות יותר נינוח.

זה הכל עניין של יחסי העברה שלא קשורים בכלל לניהול מנוע.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...