Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלום חב'רה - עזרה בקשר לגרסאות איביזה השונות

FARKOOSH
שימו לב! השרשור הזה בן 6125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, משפחתי מחפשת בתקופה האחרונה רכב אמין יחסית, זריז, חסכוני בדלק והפרמטר הכי נדיר בארצנו - ידני.

התקציב הוא כ-75 אלף תבין ותקילין.

בתקופה האחרונה פחות או יותר ננעלנו על הסיאט איביזה ספורט 1.4 הידנית בשל ביקורות מאוד מחמיאות ושילוב בין מכונית זריזה יחסית לבין מכונית שיודעת להשאיר את חשבון הדלק הגיוני.

שאלותיי בנושא :

1)מה ההבדל בדיוק בין שלושת הגרסאות שיש לאיביזה ב-1.4 ליטר ידני? הספורט היא היחידה שמספקת 100 כ"ס? יש הבדלים נוספים באבזור ובמפרט או שהמנוע הוא ההבדל היחיד?

2)רכבים נוספים מומלצים העונים על הדרישות?

3)מה ההבדלים בין האיביזה ספורט 1.4 לבין הסיאט ליאון ה"פשוטה" בגרסת 1.6 ידנית? האם שווה לרדת שנתון או שתיים בשביל הסיאט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערה קטנה אחת בתור אחד שהייתה לו פולו 1.4 ידנית:

המזגן פשוט מסרס את האוטו, כ"כ לא כייף לנהוג בו שזה אותי, אישית, הטריף.

לפי דעתי, כדאי לעלות למנוע 1.6, הנהיגה בו עם מזגן תהייה הרבה יותר סבירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א.אני אישית לא נוהג עם מזגן אף פעם - פתיחה של החלונות עד הסוף בהחלט מספיקה במידה ולא מדובר בשרב מאוד קיצוני.

ב.ה-1.4 שאני מעוניין היא בעלת מנוע חזק יותר מ-1.6 טיפוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון עם המנוע הנ"ל (1.4 16 שסת', 101 כ"ס) בפביה - היא לא הופכת להיות עגלתית,

אבל מורגשת ירידה קלה בביצועים.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל רכב יש ירידה כזו או אחרת בביצועים לא? זה באמת משהו רציני? יש מישהו עם איביזה ספורט משנתונים 04 ומעלה שיכול לתת דעה בנושא? ובחזרה לנושא הכללי - מה ההבדלים בין שלושת הגרסאות המוצעות למחפשים 1.4 ליטר ידני בעל 5 דלתות (אם אני לא טועה הדגמים הם רפרנס, סטיילנס וספורט)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון עם המנוע הנ"ל (1.4 16 שסת', 101 כ"ס) בפביה - היא לא הופכת להיות עגלתית,

אבל מורגשת ירידה קלה בביצועים.

אני די בטוח שיותר מקלה, ירידה קלה מורגשת ממנוע 1.6, לא 1.4 !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רכב 1400 100 כ"ס (קורדובה..מאותה משפחה). לא מורגש דבר בהפעלת המזגן... מנסיון. ו 100 סוסים הם 100סוסים, רק שמנוע 1400 יעיל יותר.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר כמעט שבוע בבסיס חזרתי ועל אף שאני מודה לבחור שהזהיר אותי מהמזגן המחליש והמגיבים עדיין לא כ"כ קיבלתי תגובה...מישהו יודע מה ההבדלים? ואם אוכל לקבל איזושהי השוואה של יתרונות וחסרונות של הסיאט לאון 1.6 ידנית לעומת האיביזה ספורט 1.4 ידנית אני יותר מאשמח.

תודה מראש,

מתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...