Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט- VW type2 קמפר Riviera 1978

asafk
שימו לב! השרשור הזה בן 4426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לגבי ריתוך הסדקים - אומי, תאמין לי - זה טוטאל לוס. אין מה לתקן. בגלל זה אני לפחות הכרזתי על עצמי חאפר, עשיתי תיקון זמני ואני מחפש כיסא חדש. את הימני סידרתי כמו שצריך.

לגבי ההילוכים - החלפתי כבר את כל הבושינגים. התכנון המקורי מחורבן. ונכון שEMPI זה רמה בינונית (כמו רוב המוצרים שנמכרים ב CIP ) - אבל נמאס לי להכין פודינג...

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 439
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איזה אחלה של עבודה, יסודית כמו תמיד.

ובאמת בסופו של דבר הנוחות של הנוסעים (והנהג) היא הכי חשובה.

אני מחפש איזהשהי דרך לשפר את המושבים הקדמיים ולהוסיף משענת ראש. חשבתי להחליף למושבים של טרנספורטר משנות השמונים, אבל אני לא יודע אם זה מתאים.

תסתכל בתמונות. אתה יכול להוסיף את הצינורות ולקנות בסמבה משענות ראש.

מושבים של ואנגון מתאימים, אבל קצת גבוהים מדי.

אני אבדוק את המושבים של הגולף דור 2 שזרוקה אצל הדודים במשק. אולי במקרה הם מתאימים - אז אחד בשבילי ואחד בשבילך.

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ריתוך הסדקים - אומי, תאמין לי - זה טוטאל לוס. אין מה לתקן. בגלל זה אני לפחות הכרזתי על עצמי חאפר, עשיתי תיקון זמני ואני מחפש כיסא חדש. את הימני סידרתי כמו שצריך.

לגבי ההילוכים - החלפתי כבר את כל הבושינגים. התכנון המקורי מחורבן. ונכון שEMPI זה רמה בינונית (כמו רוב המוצרים שנמכרים ב CIP ) - אבל נמאס לי להכין פודינג...

אסף.

אשמח לקבל חוות דעת על הידית EMPI , יש שיפור משמעותי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה אחלה של עבודה, יסודית כמו תמיד.

ובאמת בסופו של דבר הנוחות של הנוסעים (והנהג) היא הכי חשובה.

אני מחפש איזהשהי דרך לשפר את המושבים הקדמיים ולהוסיף משענת ראש. חשבתי להחליף למושבים של טרנספורטר משנות השמונים, אבל אני לא יודע אם זה מתאים.

שלום בינדר .אפשר בהחלט להתאים מושבים של VANAGON זה דורש קצת התאמות אבל לא קשה מידי. זה הדבר הראשון שעשיתי לטרנספורטר שלי כמו כן היתאמתי גם את החגורות בטיחות של VANAGON אם אתה צריך הסבר או עזרה תרגיש חופשי.

טרנספורטר 76 024.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה,

אני חושב שבקטע של המושבים אני אוותר על המקוריות.משתי סיבות

א- נוחות- עם כל הכבוד לשער סוס וקפיצים בני 40...בנסיעות ארוכות זה מרגיש כמו אוכף :-)

ב-בטיחות (משענות ראש)

אבל יש דבר אחד שאני רוצה להשאיר-2 מקומות ליד הנהג , וגם אפשרות להרים את הספסל שליד הנהג בנוחות, כדי לנצל את המקום (הרב) שיש מתחת למושבים בחלק הקדמי.

לגבי חגורות- אחת אני ואסף(תודה) התאמנו חגורה מהאוסף חגורות שלו, והנוסע הקדמי יש לו כבר חגורה נורמלית יחסית.

דןדן

יומן יבוא 1974 VW Trasporter BUS

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=319175

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום בינדר .אפשר בהחלט להתאים מושבים של VANAGON זה דורש קצת התאמות אבל לא קשה מידי. זה הדבר הראשון שעשיתי לטרנספורטר שלי כמו כן היתאמתי גם את החגורות בטיחות של VANAGON אם אתה צריך הסבר או עזרה תרגיש חופשי.

ירון-נראה לי שאני אקפוץ אליך איזה יום לראות מה עשית עם המושבים וכיצד התאמת אותם.

ואז אני אחפש לקנות 1+2 קדמי

דןדן

יומן יבוא 1974 VW Trasporter BUS

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=319175

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי את זה גם...

לא מורכב, כסאות נוחים יותר,משענות ראש...שווה ומומלץ

( הכסא נהג המקורי..יושהב אצלי בסלון היום..סוג של וינטג' מגניב..(: )

"אלה שרוקדים נראים משוגעים בעיני אלה שלא שומעים את המוזיקה" :turn-l: תבקרו..הסיפור של רכב האספנות הראשון שלי... VW BUS 1978 [url]http://www.wix.com/omergart/nirvw/page-1#!__page-1/my-car[/url]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבוא בכייף הקפה עליי:morning:

תארוז לי כיסא אחד מהאוסף, אם כבר הזמנת אותו... :-D

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לקבל חוות דעת על הידית EMPI , יש שיפור משמעותי?

יש שיפור מורגש.

אבל חוו"ד אמיתית מובטחת אחרי הנסיעה הארוכה הבאה (בעוד שבוע וקצת, נוסעים בחנוכה לקמפינג מדברי)

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, אם מישהו עשה שידרוג כסא נהג למודל מתקדם אשמח לקבל/לקנות את המושב הישן. המנגנונים אצלי גמורים ואני מחפש חלקים בנרות כדי לשפץ אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי השיפטר - מנסיעה של חצי שעה כל כיוון, השיפטר עובד טוב מאוד.

יש טיפה חריקה מהמנגנון עצמו, אבל כמעט לא מורגש.

המהלך ימינה-שמאלה מאוד קצר, וזה טוב, המהלך קדימה-אחורה מאוד מדוייק. הרוורס נכנס כמו שצריך. אין שום עירפול באף הילוך.

בגלל שהמהלך מאוד קצר, וזה שהידית לא יוצאת מהילוך לניוטרל עם קליק, קשה לדעת אם הידית בניוטרל או לא.

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הזמן רץ, והמדבקות על החלון מתחלפות עם העונות, מבשרות שנה חדשה, עונה חדשה.

עוד בדיקת חורף (ושוב תודה לצוות "דרך השטח בשרון" ). לכבוד זה החלפתי תפוחים, את השניים האחרונים שעוד לא החלפתי. אבל יותר חשוב - עודד הבוחן, על הליפט, גילה שאכן יש בריחה מהפלאנג'ים של ה 180 מעלות באגזוז, בשני הצדדים. האטמים שקניתי בזמנו התחילו להישרף בקצוות, וזו התוצאה.

אז השתמשתי במישחה של אגזוזנים (תודה, מיכה! ), פירקתי את שני ה U-turn של האגזוז, אטמתי היטב את הפלאנג'ים והרכבתי חזרה. והכל בסדר - אפשר לנסוע לדרום, לחניון הלילה המדברי. בדרך עוד שמעתי צפצופים מהברגים של האגזוז שמתיישבים במקום ומשתתקים לאט לאט. בכביש שש תאונה. שעה בפקק. מילא תאונה - היא קרתה בסוף עליה ארוכה מאוד - אי אפשר להתחשב? יש כאן אנשים עם הילוכים ידניים וקלאץ' של מכונית מסחרית...

בכל מקרה הנסיעה דרומה עברה בנעימים, האוויר קר ואפשר ללחוץ. תוך כדי הנסיעה אני מתחיל לשמוע רעש חדש-ישן, ומתחת למנוע אני מגלה ש... מרוב משחקי האגזוז, בורחים עכשיו גזים מהחיבור של הסעפת לראש. זה רע. כלומר - אני יודע שכל המשקל של האגזוז פחות או יותר יושב על ארבעה ברגים בכל צד, שמוברגים לתוך האלומיניום הזקן של הראשים. אני גם יודע שלפחות שניים מהברגים מוברגים לתוך חורים במצב לא משהו, וכבר הוחלפו עם אילתורים. וזה שבורחים משם גזים - אומר שמשהו השתחרר, ואני מקווה שהמשמעות היא רק הידוק קטן, ולא שאין הברגות. לא בא לי להוריד מנוע שוב. אולי אם יהיה צורך - זה יוכל להיגמר בקינסרטים או הליקוילים, שנוכל להתקין על ליפט. אבל ממש לא בא לי להתחיל להתעסק עם זה.

בכל מקרה, הלילה בדרום היה קר, אבל לא מדי, ולמחרת מסלול שבילים לא מאתגר, טיול רגוע. הפרנציפ בעליות הארוכות והמדורדרות הוא לשמור על מומנטום באמצע הילוך שני או סוף הראשון, מה שדרוש בשביל לא לקפוץ ולאבד אחיזה - אנחנו נוטים לשכוח את הכלל של הג'יפים של פעם - לאט ככל שאפשר, מהר ככל שחייבים.

הורדתי מעט אוויר מהגלגלים האחוריים בשביל האחיזה, ובגדול אני יכול לומר שהמתלים של פולקסווגן הם אכן מהנוחים ביותר שיש לנסיעה בשבילי המדבר. גם על ההדורים וגם על האבנים הקטנות והחריצים בשביל - כמעט ולא הזדעזענו בתוך הקמפר, ולא שמענו את כלי המטבח מיטלטלים בארון.

ובמוצ"ש שוב הביתה, הפעם כבר ממש קר בחוץ, ואת הילדים אני מכסה בשמיכת פליס, שלא יקפאו. אין חימום, כזכור. אבל הקור נותן לי לשמור על מהירות קבועה של 110 ואפילו טיפה יותר ב6, מה שהיה מחמם את המנוע בכל הזדמנות אחרת. ואולי הוא לא מתחמם כי כבר לא בורחים גזים מהאגזוז?

ככה או ככה, בטיול הזה הקמפר שלנו היה גיבור אמיתי. הלוך וחזור, ובשטח, וגם מקום לישון, לקרוא ולשחק. איזה כיף.

אסף.

attachment.php?attachmentid=54110&d=1325020744&thumb=1attachment.php?attachmentid=54120&d=1325020825&thumb=1attachment.php?attachmentid=54119&d=1325020818&thumb=1attachment.php?attachmentid=54118&d=1325020810&thumb=1attachment.php?attachmentid=54117&d=1325020800&thumb=1attachment.php?attachmentid=54116&d=1325020790&thumb=1attachment.php?attachmentid=54115&d=1325020780&thumb=1attachment.php?attachmentid=54114&d=1325020771&thumb=1attachment.php?attachmentid=54113&d=1325020764&thumb=1attachment.php?attachmentid=54112&d=1325020757&thumb=1attachment.php?attachmentid=54111&d=1325020751&thumb=1attachment.php?attachmentid=54121&d=1325020838&thumb=1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב -

לגבי השיפטר - מעולה. פשוט מעולה. נוח, ברור, חד.

ולגבי המושבים המשופצים - למה לא עשיתי את זה קודם...??

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...