Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט- VW type2 קמפר Riviera 1978

asafk
שימו לב! השרשור הזה בן 4427 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אגב, יש לי בעיות אינסטלציה... נזילה מהברז. אני מתלבט אם לתקן אותו (צריך להחליף גומיה אבל אני לא מוצא במידה המקורית) או להחליף לדגם מודרני. מישהו מכיר אינסטלטור שמתמחה במערכות מים של מקוררי אוויר...??

אסף.

צלם את הברז הסורר ונראה מה ניתן לעשות...

תורת היחסות, מיוחסת לאלברט איינשטיין. ההסבר, שלי!

לפני שאתה עונה "חרא" לשאלה, מה שלומך, חשוב רגע מה זה "חרא", בשביל בן אדם שסובל מעצירות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 439
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

החלפתי סוף סוף שמן גיר. לקח לי הרבה זמן כי חיפשתי שמן GL4, הלנדרובריסטים ביניכם, כמו אנשי הפיאטים הישנים, מכירים את הנושא, ואני לא אאריך - אבל בתור מי שיכול להיות די אנאלי בעניין שמנים, העדפתי למצוא את השמן הנכון. GL4 בצמיגות שרציתי אין בארץ, ולכן עירבבתי שניים וחצי ליטר GL4 בצמיגות 90 עם ליטר של GL4 בצמיגות 75-80 של אופנועים:

attachment.php?attachmentid=51987&d=1320103499

החלפת שמן כמו תמיד היא הזדמנות לראות מה המצב. על פקק הריקון גיליתי שבבים, מאוד עדינים ולא רבים, וזה טוב, וגם ניסיתי לעשות מהם צילום אומנותי:

attachment.php?attachmentid=51992&d=1320103516

על השמן למעלה, צף לו קצף - לא משהו מדאיג אם לוקחים בחשבון שהשמן הזה בן די הרבה שנים, אבל בכל זאת משהו לבדוק אחרי כמה נסיעות, אם תהיה גם על השמן החדש קצת "קרמה" איכותית שלא אמורה להיות שם.

attachment.php?attachmentid=51991&d=1320103513

כמה מהלקחים ממסעות הקמפינג האחרונים נוגעים לcreature comforts, וגם כאן השקעתי מאמץ. קודם כל, וזו רק התחלה של משהו גדול יותר, פגעתי במרווח הגחון לטובת...

attachment.php?attachmentid=51986&d=1320103492

אחרי זה החלפתי את הברז הדולף באחר , שבא עם צינור "נשלף" (כלומר השתמשתי בחור של המשאבה שקיים בלוח העליון שליד הכיור) ויהיה אפשר להתקלח איתו מחוץ לחלון. את הברז הישן השארתי בשביל הצדק ההיסטורי. (תודה על הצעת העזרה, דורון, אבל מקוריות במקומה, ושימושיות גם חשובה) attachment.php?attachmentid=51988&d=1320103502

וגם הכנתי נקודת חשמל אחת "חמה" (כלומר מחוברת ישירות לחשמל חוף) אבל חיברתי לה פיוז חצי אוטומטי "מהיר ועצבני" של 15 אמפר. הבית הסטנדרטי של 3 גוויס נכנס בול במקום השקע ומד בטריה המקורי שהיה שם, ואיפשר לי לשתול באלגנטיות את החצי אוטומטי ב"בלנק" שליד השקע

attachment.php?attachmentid=51989&d=1320103506attachment.php?attachmentid=51990&d=1320103510

ועד שיגיעו הריפודים לכיסאות ועוד הפתעה שתהפוך את כל חווית הנהיגה למשהו אחר... זהו לגבי הקמפר שלי, ועכשיו למשהו שונה לגמרי...

ני חייב לשתף אתכם בתמונה הבאה... נראה שהגברים במשפחה מאוד... אההם... מתרגשים... מלצאת לקמפינג...

attachment.php?attachmentid=50933&d=1319059234

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף,

אתה רציני אתה!

לא הבנתי מה שמת למטה שהקטין את מרווח הגחון,זה כניסה למים? למה בצד של הדלת?

דןדן

יומן יבוא 1974 VW Trasporter BUS

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=319175

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אסף בדיוק עכשיו אני גם במסע חיפוש אחר שמן גיר לחיפושית

GL4 80-90

מצאתי בעמק חפר של VALVOLINE

18 ש"ח לליטר

http://www.valvoline.co.il/HP%20Gear%20Oil%20GL-4%2080W-90

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אסף בדיוק עכשיו אני גם במסע חיפוש אחר שמן גיר לחיפושית

GL4 80-90

מצאתי בעמק חפר של VALVOLINE

18 ש"ח לליטר

http://www.valvoline.co.il/HP%20Gear%20Oil%20GL-4%2080W-90

תודה, חשוב לדעת, בשבילי לפעם הבאה (עוד 30 שנה), בשביל האחרים גם היום.

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה??? גם אתה? חיפוש של שתי דקות של קמפרים ותראו שזה מקורי...

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מממ... NOS זה רעיון טוב. כלומר - אני אצבע את הבלון בכחול ואדביק עליו מדבקת NOS. בקבינה אני אשים כפתור עם נצרה מבריקה שלא מחובר לכלום. ואז השומר בחניון לא ישאל אם הרכב מונע בגז ולא ירשה לי להיכנס.

הרכב לא מונע בגז, אני מסביר לו - זה גז בישול, לכיריים.

קשה להסביר.

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה היה זכור לי שיש תא ברכב לזה, אולי בדיגום אחר.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4427 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...