Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות על רכבים עד 20000 ש"ח

arikorly
שימו לב! השרשור הזה בן 6196 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אני מבקש את עזרתכם .אני מחפש רכב עד 20000 ש"ח שיהיה מרווח אמין חסכוני גם בטיפולים וגם בדלק אני חשבתי על כמה רכבים אני רוצה שתעזרו לי לבחור וליעץ לי

. 1.יונדאי לנטרה 96,97 ,אקסנט95,96

2.דייהו נובירה97,98,אטוס97,98

3.רנו מגאן96,97

4.פיאט בראבה98,מריאה98,בראבו 98,פונטו97,98

5.סיטרואן קסרה ,קסנטיה97,98

אני מודה לכם על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתך על טויוטה קורולה שנת 93?

יענה על דרישותיך ועדיף על הרכבים שציינת, ברוב הפרמטרים.

--" האוטו הזה לא רואה מוסך אני אומר לך ..."

--." ישראלי זה לעקוף מימין 10 מכוניות, לחתוך נתיבים, לצפור ולקלל בעצבנות כשאתה בכלל לא ממהר לשום מקום."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שואל את אוטו שאלה בדיוק התקציב שלי הוא קצת יותר גדול עד 25 אלף ואני מתלבת בין 4 רכבים פיאט בראבו,רנו מגאן אפשר קופה ואפשר רגיל מה עדיף? רנו קליאו,וינדאי לנטרה תודה לכול מי שעונה לי ואני צריך לעדת כי אני מיתלבת כבר די הרבה זמן ואני לא מוצה תשובות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לthe one

מאזדה 323 95 אולי נראת הדגם הישן אבל ללא ספק מנוע טוב יחסית לכל אלה שהזכירו פה

גם נוחה אמינה מאזדה לכל דבר.

יעקב

pioneer 5050+dellD820 CarPC .Focal Utopia Mid - Focal utopia tweeter - Focal Utopia Woffer @ CrossOver Utopia .JBL 75.4 .EARTHQUAKE 1142 rms @ 3ohm . The Monster : JL W7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמינות בכל הרכבים שציינת היא בעיקר תלויה בנתוני הרכב(שנתון ,ידיים),בצורת הנסיעה(עירוני,פקקים,נסיעות ארוכות)

ובהסטוריית הטיפולים לרכב.

הסיבה שיפניות אמינות יותר היא שלרוב הן מסוגלות לסבול "התעללות" והזנחה בנושא טיפולים יותר מאשר אירופאיות מקבילות.

מהרכבים שציינת מגאן היא המוצלחת לדעתי אבל שוב תלוי באקזמפלר שתמצא.

אבל שוב אני הייתי ממליץ קורולה או מזדה 323.

--" האוטו הזה לא רואה מוסך אני אומר לך ..."

--." ישראלי זה לעקוף מימין 10 מכוניות, לחתוך נתיבים, לצפור ולקלל בעצבנות כשאתה בכלל לא ממהר לשום מקום."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל רכב תלוי איך הוא תוחזק. גם פיאט יכולה וגם רנו יכולות להציע אמינות.

היפניות אכן שורדות טוב את הזלזול הישראלי.

הבראבו בעלת מראה חביב, היונדאי לא.

אני חושב שבסכומים כאלה באמת מומלץ לחפש מאזדה 323 (לפני הלנטיס) נמכרה עד 97 בצמוד ללנטיס. היא עדיפה על הבראבו ועל הלאנטרה.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבאר שבע קשה למצוא לנטיס שהיא לא של בדועים ושלא שחטו אותה אתה מבין אבל מה אני מדבר אז אני רוצה להיות מציאוית ולחפש רכב שלא היה אצל הבדועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תמצא טויוטה קורולה, האופציה הטובה ביותר, אבל קשה מאוד למצוא אותם למכירה, לי יש שנת 95 ידנית ולא מזמן קניתי לקרוב משפחה עוד אחת שנת 93 ב16K, הרכב חסכוני, נוח ואמין מאוד.

אפשרות שניה 323.במשפחה יש לנו שנת 97 סדאן אוטומטית, רכב מצויין, זול במחירון, פחות נוח מהטויוטה אבל אמין באותה מידה.

לפני הטויוטה היתה לי סובארו גרנד לאונה כ 4 שנים, שנת 94, רכב מצויין, אמין בצורה מדהימה, מנוע קצת חלש לרכב כזה כבד וגם צריכת דלק די גבוהה, מחירון די גבוה, אבל השוק לא הכי טוב לכן אפשר למצוא במחיר סביר. אותם יש די הרבה, יהיה די קל למצוא אחת במצב טוב.

לסיכום הייתי ממליץ מנסיון אישי על קורולה ומזדה 323 סדאן/לנטיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני אומר זה אותו דבר לגבי הטויוטה קורלה הם גם אצל הבדועים קשה למצוא רכבים באלה לאזור הדרום לגבי המזדה 323 סדאן אני יודע שהוא טוב מה לגבי בטיחות יש לו כריות אוויר abs וכל דבר שיכול לעזור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי הבטיחות, אני יודע שבשלנו שנת 97 אין כריות אויר, אבל במחיר של 20K יהיה לך קשה למצוא גם רכב אמין, גם חסכונו וגם בטיחותי, נראה לי שעל משהו תצתרך להתפשר, השאלה מה יותר חשוב לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6196 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...