Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

C4 מול אסטרה מול פוקוס

In Flames
שימו לב! השרשור הזה בן 6204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לקוראי ההודעה שלום רב

ביצעתי חיפוש בפורום ולא הצלחתי למצוא מידע רלוונטי עבור השאלה שלי.

ישנה התלבטות בין אופל אסטרה 1800, לפורד פוקוס 2000 וסיטרואן C4 חדשים כולן אוטומטיות

הרכב ישמש כרכב שני במשפחה

שימושיו של הרכב יהיו בעיקר:

הסעת אחד או 2 אנשים, נסיעות בין עירוניות, כבישים משובשים ומפותלים

הדרישות העיקריות הן נוחות נסיעה, אמינות ואחזקה במוסכים מורשים אמינים באיזור ירושלים-קרית גת

בתודה, מקסים

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפצה

--סליחה על ההקפצה אבל המידע חשוב לי ואף אחד לא הגיב--

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אוכל לעזור בחוות דעת על סיטרואן C4:

קניתי אחת כזאת ברמת הגימור הגבוהה (PACK) ובנפח מנוע 2 ליטר. שילמתי 133,000 וקיבלתי כבונוס תכנית "ראש שקט" הכוללת טיפולים ותיקונים בחינם לשלוש שנים (או 60,000 ק"מ).

המכונית עברה עד עכשיו כ-5,000 ק"מ, ואני מאד מאד מרוצה. המכונית מאד משוכללת ומאד נוחה, וצריכת הדלק מפתיעה לטובה: כ-11 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת בעיר ומחוץ לעיר, וכ-15 ק"מ לליטר בנסיעה מחוץ לעיר.

ממליץ בחום! (אין לי שום אינטרס בהמלצה זו, אני מתכוון להחזיק בה לפחות עשר שנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה, אבא שלי קנה C4 שני ליטר (למרות שניסיתי לעצור בעדו). תכנון הפנים משונה (ולא לחיוב), יש יותר מדי מסכים, הסיפור עם ההגה ממש לא נוח, כל דבר שאתה נוגע בו זועק "חסכו כאן". הפנים מרגיש אוורירי ומרווח בגלל תנוחת הישיבה הגבוהה (אך צפופה למדי), גודל הדשבורד וסידור החלונות, אך הוא ממש לא מרווח במיוחד. המושבים בגרסה הזו איומים.

המזגן מצויין, מה שכן...

אני פשוט שונא את האוטו הזה.

קנה פוקוס.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי שונה. אני מאוד אהבתי את עיצוב הפנים של ה- C4 והוא באמת מרגיש מאוד מאוד מרווח. לדעתי הוא גם מאוד פוקנציונאלי והיפה בקבוצתו. עם זאת, אני לא הצלחתי להתחבר לפעולת הגיר האוטומטי שם, ולכן כנראה ארכוש רכב אחר (פוקוס? גולף? - עוד לא הוחלט). דווקא עיצוב הפנים של הפוקוס מרגיש עמוס מידי, עם יותר מידי כפתורים על הדשבורד. המושבים עדיפים לדעתי בפוקוס - אבל את זה חייבים לנסות לבד כי לכל אחד (בעיית) גב שונה.

לגבי האסטרה: במצב SPORT הגיר שלה מגיב מצויין, ואולי היא פתרון הטוב לעליות מפותלות. אבל בכל מקרה אין להסתפק בחוויות שלנו ויש לבצע נסיעה שלכם.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה, אבא שלי קנה C4 שני ליטר (למרות שניסיתי לעצור בעדו). תכנון הפנים משונה (ולא לחיוב), יש יותר מדי מסכים, הסיפור עם ההגה ממש לא נוח, כל דבר שאתה נוגע בו זועק "חסכו כאן". הפנים מרגיש אוורירי ומרווח בגלל תנוחת הישיבה הגבוהה (אך צפופה למדי), גודל הדשבורד וסידור החלונות, אך הוא ממש לא מרווח במיוחד. המושבים בגרסה הזו איומים.

המזגן מצויין, מה שכן...

אני פשוט שונא את האוטו הזה.

קנה פוקוס.

איך אתה יכול להמליץ לבן אדם שמפש רכב נח על פוקוס?? הרכב הכי פחות נח שנהגתי עליו (טוב נו אולי המזדה 3 עוד פחות נוחה). פשוט תא נהג הכי צפוף בקטגוריה, ממש קלסטרופובי.

אם נוחות אז סיטרואן (בשום אופן לא פוקוס)...

מצטער לא מכיר את האסטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שחבל להתאמץ ולענות ל-IN FLAMES, מאחר והוא כנראה בכלל לא קורא את התשובות, או שהוא קורא ולא מוצא לנחוץ להתיחס אליהן; אחרת, איך אפשר להסביר את העובדה שהוא אינו טורח כלל להגיב, שלא לדבר על לומר תודה, לתשובות. וזאת לאחר שהוא זרז אותנו לענות מהר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי הייתה ההתלבטות בין שלושת המכוניות האלה.

קניתי פוקוס 2.0 ואני מרוצה מההחלטה שלי.

לסיטרואן יש פנים די מוזר, בנוסף לעובדה שהגיר האוטומטי שלה הוא לא מהטובים בשוק, האופל היא אמנם רכב לא רע אבל לא כ"כ נוחה והפוקוס הייתה בדיוק בשבילי.

עיצוב לא רע בכלל, מושבים נוחים, התנהגות טובה יחסית לרכב משפחתי ומנוע חזק יחסית.

אני נהנית מכל נהיגה בה.

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שחבל להתאמץ ולענות ל-IN FLAMES, מאחר והוא כנראה בכלל לא קורא את התשובות, או שהוא קורא ולא מוצא לנחוץ להתיחס אליהן; אחרת, איך אפשר להסביר את העובדה שהוא אינו טורח כלל להגיב, שלא לדבר על לומר תודה, לתשובות. וזאת לאחר שהוא זרז אותנו לענות מהר!

תודה רבה על התגובות של כולכם!! אני מעריך את זה מאוד! אני בצבא ולכן לא יכול להכנס לפורום לעיתים קרובות מדי על מנת לקרוא ולהגיב. הייתי רוצה לדעת למה הייתה התעלמות כמעט גורפת מהאסטרה? האם למישהו דעה שלילית לגביה או שפשוט אין נסיון אישי?

כמו כן: למישהו יש נסיון לטוב או לרע עם מוסכים של פורד? האם היא נכנסת למוסך לעיתים קרובות / רחוקות ? והאם מישהו מכיר מוסך טוב בשבילה באזור ירושלים או השפלה?

Renault Clio RS EDC 200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה יכול להמליץ לבן אדם שמפש רכב נח על פוקוס?? הרכב הכי פחות נח שנהגתי עליו (טוב נו אולי המזדה 3 עוד פחות נוחה). פשוט תא נהג הכי צפוף בקטגוריה, ממש קלסטרופובי.

אם נוחות אז סיטרואן (בשום אופן לא פוקוס)...

מצטער לא מכיר את האסטרה.

:shock:

תא נהג צפוף? קלסטרופובי? WTF?

הפוקוס מאד מרווחות, המושב שלי מתכוננן די טוב (קדימה אחרוה, TILT של הגב, ומנופון שקופע את גובה המושב).

הרכב מ-א-ד מרווח. נוחות הנסיעה מאד גבוה. אני נוסע על שלנו לפעמים יותר משעה ויוצא מהרכב כמו חדש, זה לא היה קורה לי באלמרה הקודמת שלנו.

אם אתה מחפש חיסרון בפוקוס זה השילוב של המנוע + גיר, למרות שגם הוא לא כזה נורא.

מהC4 הייתי מתרחק רק בגלל ההתנהגות של הAL4, מכיר אותו מהמגאן וממש לא אוהב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי, לדוד שלי יש את שני המכוניות הנ"ל.

את הפוקוס 2006 שלו הוא קיבל מהעבודה, ולאחר התלבטויות רבות איזה רכב לבחור לאשתו, הוא קנה לה C4 שחורה.

הC4 היא מכונית מהממת, גם מבפנים וגם מבחוץ, אבל במיוחד מבפנים - עיצוב הפנים פשוט הטריף אותי, צג הבקרה המרכזי והגדול פשוט מדהין, כל האוטו ונתוניו מופיעים אך ורק על הצגים, פשוט מדהים.

אני לא משוחד או משהו כזה, איכות הנסיעה גם טובה מאוד , ואיכות החומרים גבוה.

הגיר A4L כבר לא "דופק " בהורדת ההיולכים כמו שיש אצלי בC5.

דוד שלי קבע חד משמעית שהC4 טובה מהפוקוס.

ניב

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון שהצג המרכזי בC4 (ההוא עם המהירות) נאה. רק מה, יש לא פחות מארבעה צגים, מפוזרים במקומות שונים בתכלית. בשביל לראות את המזגן צריך להסתכל לרצפה.

התכנון הזה פשוט לא הגיוני בעליל.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכתבתי קודם, יש לי C4 2007 עם מנוע 2 ליטר.

אני מתפלא לקרוא תלונות על תיבת ההילוכים האוטומטית. יכול להיות שהבעיות היו בדגמים קודמים, אך לא בדגם זה. אני איש טכני, ואני יכול להעיד על כך שהעברת ההילוכים זריזה וחלקה לחלוטין. התאוצה טובה מאד גם ללא העברה למצב SPORT, מן הסתם הודות למנוע החזק (143 כ"ס).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אחזור על מה שאמר אבל מה שכן אני ההיתי הולך על האסטרה. דבר ראשון:

היא מכונית השנה בשנת 2006 באירופה. ומי אני שאפקפק בזה.

דבר נוסף. יש לה אחיזת כביש מעולה. והיא מצוידת (אם אני לא טועה) 147 סוסים.

בנוסף הצריכת דלק שלה בכלל לא גבוהה שזה טוב.

אבל לגבי הביטוח וכל זה אין לי מושג.

בקיצר אם אתה רוצה חווית נהיגה מקסימאלית וחשוב לך הנוחות במושבים הקידמיים אז זה האוטו..

מאחורה יהיה קצת צפוץ. חוסר מקום לרגליים8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באירופה היא גם זולה יותר מהמתחרה העיקרית שלה - גולף. ולא משווקת ע"י יבואן שלא רוצה למכור אותה.

מכונית שנמכרת בפחות מ200 לשנה, יכולה להוות בעיה בעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...