Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי שמע מה על האופטרה MORE החדשה?

ורררום
שימו לב! השרשור הזה בן 6217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

[לקוראים שהרגע הצטרפו אלינו - ורררום מגיב לעצמו בדף השני של השרשור, תחת שם משתמש אחר - מה שגורם לנו לחשד קל כלפי טוהר כוונותיו]

התוספות מרשימות ביותר: הגה עור, GPS, בקרת שמע על ההגה, MP3...

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפרסומת הראשונה היה כתוב אך ורק "מגיע לך MORE" עם תמונה של הגה. לחצתי. כשהתוודע לי שמדובר באופטרה פשוט צחקתי בקול רם. הייתי מעדיף לנהוג על פח אשפה ממונע מאשר לקבל אופטרה למרות כל הג'אנק שדחפו לה.

I always get confused between the sound of a Sopwith Camel, and the sound of a malodorous runt wasting everybody's time

http://www.pavius.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי אין שום הבדל בין האופטרה למזדה ולטויוטה.

הכל מיוצר באוטו מקום בסין או בטיוואן מה זה משנה.

בתור אחד שבלית ברירה נוהג על זבל כזה, יש הבדל, והבדל גדול. מאזדה וטויוטה בליגה אחרת לגמרי באיכות החומרים, איכות הרכבה, יכולת דינמית, מנוע וכמובן בטיחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התוספות מרשימות ביותר

זה פרסומת ?

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי אין שום הבדל בין האופטרה למזדה ולטויוטה.

הכל מיוצר באוטו מקום בסין או בטיוואן מה זה משנה.

ידידי, מכיר את המשפט "עדיף שתשתוק ויחשבו שאתה..."

טויוטה ומאזדה אלה מותגים יפניים, איכות הבנייה של היפנים לא פחותה מזאת של האירופים, במיוחד של טויוטה ומאזדה שהם המותגים היפניים המובילים (יחד עם ניסאן והונדה).

לעומת זאת האופטה היא דייהו עם סמל של שברולט שמיוצרת בקוריאה.

נ.ב.

האלמרה היפנית שלי יוצרה באנגליה ואחרי 8וחצי שנ ים ו95 אלף ק"מ יש יש טיפה קרקושים בדשבורד, מה זה אומר?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואותי היא מרשימה יותר מאשר המזדות והטויוטות למיניהן. נראה לי שמכולן מקבלים פחות או יותר אותו הדבר ואם כבר, אז שיהי לי מאובזר נוח ומפנק בפנים...לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התוספות מרשימות ביותר: הגה עור, GPS, בקרת שמע על ההגה, MP3...

מה דעתכם?

הגה עור - חבל על החיות המתות, עדיף היה אם היו משקיעים בבלמים נורמלים.

GPS - מותרות ומפריע בסיבובים.

בקרת שמע על ההגה - מפריע בסיבובים

MP3 - אפשר לקנות יותר טוב - מפריע בסיבובים. :twisted:

אותי היא מרשימה ממש כמו עגלת סופרמרקט.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התוספות למען האמת די נחמדות , כלומר - הן מקנות איזושהי תחושה של " יוקרה " אם תרצו לקרוא לזה כך ( למרות שזה לא רכב יוקרתי ) , אבל אני אישית הייתי מעדיף לראות עוד 2 כריות אוויר במקום .

לטעמי , זה הרבה יותר חשוב מכל תוספת אחרת .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל לגרום לציבור לקנות אופטרה בהמוניו, יצטרכו קצת יותר מאשר תוספות של 1000 ש"ח.

משהו יותר בכיוון של לזרוק לפח את התוכניות של האופטרה הנוכחית, ולבנות רכב חדש מאפס.

וכשאני אומר רכב, אני מתכוון רכב, ולא נסיון פתאטי לבנות משהו דמוי רכב כמו הדגם הנ"ל.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל,

אני נאלץ לחלוק על דעתך; הם לא ניסו לבנות משהו דמוי רכב. הם ניסו לבנות בית שימוש נייד אך עקב טעות בתכנון יצא להם משהו דמוי רכב.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואותי היא מרשימה יותר מאשר המזדות והטויוטות למיניהן. נראה לי שמכולן מקבלים פחות או יותר אותו הדבר ואם כבר, אז שיהי לי מאובזר נוח ומפנק בפנים...לא?

אותך בתור נציג מכירות של היבואן או אותך בתור צרכן נבון שמעוניין לקנות רכב חדש? כי אם אתה מתיימר להיות צרכן נבון, מומלץ שתבחן את החבילה הכוללת ולא רק את הגדג'טים בשקל שמוסיפים לך עליה.

יש איבזור ויש איבזור. MP3 כבר יש אצל רבים כעת, בקרה על ההגה גם. הגה עור גם יש אצל חלק אבל הוא לא באמת יוקרתי, אתה יודע. GPS זה נחמד אבל לך תדע מה הרמה של המערכת ששמו לך שם. כיום מערכות כאלו כבר אינן יקרות מאוד ולא שימושיות מרבית הזמן.

מעבר לכך, התחושה הזולה יחסית שבאופטרה נובעת גם מהמושבים, הפלסטיקה ומראה התא בכלליות. את הדברים האלו התוספות הקטנות לא באמת משנות...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...